Чи безпечні лабітельние кошти для похуденіяі – не можна схуднути на проносних

Чи безпечні лабітельние кошти для похуденіяі – не можна схуднути на проносних Проносні засоби – чи допоможуть вони схуднути?

У гонитві за стрункістю силуету жінки йдуть на будь-які експерименти зі своїм організмом. Одне з новомодних захоплень

– прийом проносних засобів з метою вивести з організму токсини і схуднути.

До таких засобів відносяться проносні чаї для схуднення, трав’яні настої, біологічно активні добавки, а також лікарські засоби, нібито допомагають худнути, які впливають безпосередньо на кишечник. Зрозуміло, що проносні засоби призначають при запорах, але допомагають вони при ожирінні?

Ці препарати, звичайно, можуть надати допомогу в очищенні кишечника, так само як і метод клізмірованія. Але схуднути за допомогою проносного можна тільки за рахунок погіршення здоров’я. Проносні засоби прискорюють просування харчової грудки по кишечнику і виведення його з організму. Тобто, призводять до таких же результатів, що і клізма. Нескладно здогадатися, що і недоліки тут ті ж. Хіба що кишкова мікрофлора страждає менше. Шкода использовани

Шкода використання проносних засобів для схуднення

Найчастіше замість бажаного схуднення жінки набувають запор і хронічний гастрит. Адже проносні препарати – це лікарські засоби, які повинні застосовуватися тільки за призначенням лікаря.

При прийомі проносних засобів їжа покидає організм дуже швидко, і поживні речовини не встигають засвоїтися. Організм недоотримує живильні речовини і виснажується, порушується процес обміну речовин. А це вже загрожує авітамінозом, атеросклерозом і нестачею кальцію.

Сам кишечник поступово втрачає деякі зі своїх нормальних функцій і практично перестає працювати самостійно. М’язи кишечника паче не напружуються і не можуть працювати і рухати перероблену їжу самостійно. Крім того поступово дію прийнятих проносних зменшується, розвивається звикання. Це означає, щоб підтримувати видільну функцію кишечника доводиться постійно збільшувати дозу проносного.

Забезпечуючи себе постійної діареєю, ви зневоднюється свій організм. Нестача води в організмі вкрай негативно діє на всі системи організму, в тому числі загрожує обвисанням шкіри і появою глибоких зморшок.

Отже, прийом проносних препаратів порушує функціонування травної системи. В результаті організму не вистачає енергії, і він витрачає власні ресурси, виснажуючи жирові клітини. Кілька кілограмів, застосовуючи проносні, ви втратите, але можете придбати масу нових, серйозних хвороб. Проте пізніше ефект зниження ваги проходить і проблема виникає знову!

Не варто перевіряти свій організм на міцність! Раціонально організована збалансована дієта плюс деяке збільшення фізичних навантажень допоможуть вам знизити вагу перевіреним шляхом. Здоров’я – не дрібниця, бережіть його.

Якщо ж у вас не виходить змусити себе схуднути самостійно, звертайтеся до фахівців наших Центрів схуднення. Вам обов’язково допоможуть вирішити проблему зайвої ваги без стомлюючої боротьби з собою. Для успішного схуднення в першу чергу необхідно так чи інакше перемкнутися в потрібний режим. Як правило після перемикання в режим схуднення організм сам охоче розлучається із зайвими жировими запасами.

Вам потрібно більше інформації про метод?

Comments are closed!