Чай з молоком для схуднення

Чай з молоком для схуднення Чай з молоком для схуднення

Якщо ви колись чули про молокочай, але не знаєте точно, що воно таке, або знаєте, але ніколи не пробували, або вже тим більше – вперше чуєте про таке, то ця інформація саме для вас!

Дивно,

але чай з молоком не тільки смачний і неймовірно корисний, але і відмінно допомагає в боротьбі із зайвою вагою. Як самостійне харчування напій використовувати, звичайно ж, не можна (бо як чим менше організм отримує калорій, тим менше він починає їх витрачати). Але як доповнення до дієти або проведення розвантажувального дня – просто ідеально!

Чай з молоком – насправді чарівне поєднання. Молоко містить більше 100 живильних речовин, необхідних людині. Білки, що входять до його складу, є будівельним матеріалом людського організму, а кальцій зміцнює наші кістки і зуби. Але незбиране молоко без проблем перетравлюють далеко не всі шлунки. Якраз чай нейтралізує вплив молока на слизову оболонку, полегшуючи його засвоюваність. Не залишається в боргу і молоко, пом’якшуючи своєю присутністю в цьому коктейлі дію кофеїну та інших алкалоїдів. Таким чином, чай з молоком при зустрічі нейтралізують негативні властивості один одного, підсилюючи при цьому позитивні. Ну, хіба не чари? І при цьому можна ще й худнути!

Переваги чаю з молоком:

    не має протипоказань (крім індивідуальної нестерпності молока); сприяє схудненню; легко переноситься організмом як розвантажувального дня; відмінно чистить кров і печінку; покращує обмін речовин; відновлює здоровий стан шкіри; корисний при поліневритах і виснаженнях нервової системи; підвищує лактацію у годуючих мам.

Рецепти чай з молоком для схуднення

Чи не принципово, який з чаїв вибрати для приготування цього напою. Зелений чай традиційно вважається більш корисним, проте чорний додає сили організму, що важливо для працюючих людей. Тому вибирайте на свій смак і розсуд. Можете навіть змішати різні види чаю – головне, щоб він був якісним.

Що стосується молока, то в дієтичних цілях краще брати знежирене або що не перевищує 2,5% жирності.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01011 sec