Чай з молоком для схуднення – зелений або чорний

Чай з молоком для схуднення – зелений або чорний. Чай з молоком для схуднення

Чай з молоком для схуднення, або, як його ще називають, молокочай – дивіться, як потрібно правильно пити чай з молоком, щоб швидко схуднути.

Якщо ви хочете схуднути, то чому б не спробувати схуднення на чаї з молоком? У порівнянні з різними дієтами чай з молоком легше переноситься організмом і користі приносить більше. Звичайно, для тривалого схуднення чай з молоком мало придатний, а ось розвантажувальний день на ньому – саме воно.

Частий питання – який саме чай, чорний або зелений, краще використовувати з молоком з метою схуднення. За великим рахунком, це неважливо. Зелений чай для схуднення традиційно вважається більш корисним, проте в поєднанні з молоком це не настільки важливо. Справа в тому, що в даному випадку ми маємо справу не стільки з якоюсь дієтичною системою, скільки із засобом, яке допоможе нам провести день без їжі, притупить голод. Чорний чай, до того ж, дає більше сил, що важливо для працюючої людини. Тому, вибираючи чай з молоком для схуднення, просто проведіть експеримент, зробивши собі перед розвантажувальним днем??дві чашки з різним чаєм, і виберіть ту, чий смак вам більше подобається.

Існує два основних рецепта приготування чаю з молоком (молокочая) для схуднення. Вони дуже прості.

Перший рецепт чаю для схуднення – півтора літра знежиреного молока підігріти до появи перших бульбашок (не кип’ятити, це важливо), покласти дві столові ложки чаю і дати настоятися від п’яти до десяти хвилин, залежно від того, який фортеці ви любите напій. Далі склад процідити, злити в термос і використовувати отриманий чай для схуднення з молоком в перебігу розвантажувального дня.

Другий рецепт чаю для схуднення з молоком припускає, що спочатку чай заварюється водою звичайним способом, а через кілька хвилин, коли він настоїться, до нього додається молоко в рівному з водою співвідношенні. Ця суміш проціджують і ставиться на повільний вогонь, де до неї потрібно додати зубчик розтертого часнику. На плиті даний чай з молоком нудиться п’ять хвилин, після чого готовий до вживання. Пити його треба по склянці за півгодини до їди або через кожні дві години, якщо ви сидите тільки на ньому.

Є й ще один варіант чаю з молоком для схуднення . Однак він найчастіше використовується не окремо, а під час якої дієти як засіб, що підсилює обмін речовин і роботу органів виділення. Півсклянки чаю влити в півсклянки гарячого молока – і чай для схуднення з молоком готовий. Але пити його треба окремо, наприклад, в перервах між прийомами їжі.

Четвертий варіант чаю з молоком для схуднення виглядає так. Заваріть зелений чай з розрахунку 2 чайних ложки з верхом чаю на півлітра води і дайте чаю охолонути. Поки чай остигає, півлітра молока поставте на плиту на самий повільний вогонь і покладіть в нього чайну ложку натертого імбиру. Молоко і з імбиром повинно нудитися 5-7 хвилин, після чого ви його знімаєте, проціджують і додають в зелений чай. Все, чай для схуднення з молоком готовий, пийте його по склянці 5 разів на день черз 2-3 години.

І ще одна порада – максимальний ефект чай з молоком для схуднення надає, якщо пити його теплим, а не гарячим або кімнатної температури.

Що ще дивляться на нашому сайті люди, яких цікавить тема чай з молоком для схуднення

Зелений чай для схуднення заслужив славу відмінного способи скинути кілька зайвих кілограмів – дивіться, що може допомогти вам посилити очисні й похудательной властивості молокочая. Представляємо відгуки тих, хто вже зміг схуднути на чаї з молоком і без нього.

Імбирний чай для схуднення . Імбир – прекрасний продукт, який дозволяє різко посилити обмін речовин і тим самим домогтися сталого схуднення. Всі рецепти схуднення на чаї з додаванням імбиру в домашніх умовах ви знайдете в цьому матеріалі нашого сайту.

Розвантажувальні дні для схуднення . Схуднути на чаї з молоком – непоганий спосіб, але чому варто зупинятися тільки на цьому виді розвантажувальних днів. З часом організм звикає з подібною системі схуднення і йому буде потрібно щось нове – дивіться, чим можна продовжити або підсилити схуднення після чаю з молоком.

Чай з молоком для схуднення – відгуки та коментарі

Жанна, відгук по темі чай з молоком для схуднення

На мою думку, не важливо, яким саме чином заварювати зелений чай, тому що в даному випад це лише спосіб обдурити почуття голоду і, таким чином, витримати один або кілька розвантажувальних днів.

Вікторія, відгук по темі чай з молоком для схуднення

Усім жінкам, які хочуть використовувати чай з молоком для того, щоб схуднути, я раджу придбати ще й корицю. Справа в тому, що чай з молоком ефективний тільки тоді, коли в нього не додають цукор, а в такому вигляді він дуже гіркий, пити його вельми складно. А от якщо додати щіпку кориці, смак змінюється, стає більш приємним, обов’язково спробуйте.

Ніна, відгук по темі чай з молоком для схуднення

Милі жінки, звертаю вашу увагу, що чай з молоком – дуже важкий напій, і, якщо ви використовуєте його для схуднення, не варто поєднувати його використання з іншими продуктами. Якщо ви не можете прожити на ньому кілька днів, “сидите” на чаї з молокм один-два розвантажувальних дні. Якщо вживати його з іншими продуктами, то шлунок буде важкий і дуже багатьох здуває.

  • порада якщо пити 2 чаї різні від схуднення то мож схуднути
  • рецепти для похудання гарячим молоком

Comments are closed!