Чай для схуднення «Летюча ластівка» | Фіто Чай

Чай для схуднення «Летюча ластівка» | Фіто Чай Чай для схуднення «Летюча ластівка»

Стрункість, легкість і красиве тіло – це те, чого хоче кожна людина. На жаль, сучасний спосіб життя, звички і деякі захворювання не дозволяють привести вагу в норму звичайними способами, а зважитися на ліпосакцію може

далеко не кожен. Одним з найпростіших і безпечних способів зниження ваги є різні чаї, в тому числі чай для схуднення «Летюча ластівка».

У яких випадках чай для схуднення «Летюча ластівка» допоможе знизити вагу

Як відомо, причини у зайвої ваги можуть бути різні, тому й способи боротьби з ним теж різні. «Летюча ластівка» робить дуже м’який ефект, очищає кишечник від токсинів і шлаків і покращує обмін речовин, тому вона сприяє схудненню в будь-якому випадку, але в деяких випадках її ефективність може бути незначна. Чай буде незамінний, якщо людина набрала вагу в результаті неправильно харчування, тривалої відсутності фізичних навантажень (наприклад, через хворобу), порушеного травлення, малорухливого способу життя. Менш ефективним буде його дія, якщо скинути кілька кілограмів прагне жінка після пологів або людина з гормональними захворюваннями.

У першому випадку потрібно зробити упор на правильне харчування і фізичні навантаження, а в другому – звернутися до ендокринолога. Варто відзначити, що ефект зниження ваги від чаю залежить також від кількості зайвих кілограмів, чим їх більше, тим швидше буде проходити схуднення. «Летюча ластівка» не може «змусити» організм схуднути більше норми, тому струнким людям, які хочуть позбутися від зайвих, на їхню думку, сантиметрів, вона здасться неефективною.

Властивості чаю для схуднення «Летюча ластівка»

Багато людей з побоюванням ставляться до всяких «чарівним» засобам, які гарантують швидке і значно зниження ваги за короткий період часу без будь-яких дієт і фізичних навантажень. Це не дивно, адже такі препарати здатні нашкодити здоров’ю, скинуту вагу швидко повертається, не кажучи вже про те, що занадто стрімке схуднення не додасть краси. Чай для схуднення «Летюча ластівка» сприяє зниженню ваги завдяки нормалізації обміну речовин, поліпшенню травлення, виведенню зайвої рідини з організму. Після 20 днів вживання чаю у більшості опитуваних спостерігалися такі ефекти:

– зниження ваги (у середньому 3-8 кг на місяць, залежно від маси тіла). Після закінчення курсу вага продовжує знижуватися, так як усуваються основні причини ожиріння – повільний метаболізм і проблеми з шлунково-кишковим трактом;

– зникають набряки і целюліт, силует набуває стрункість завдяки виведенню зайвої рідини з тканин. Знижується навантаження на серце і нирки;

– завдяки виведенню токсинів поліпшується колір обличчя, поліпшується самопочуття, відчувається прилив сил;

– нормалізується стілець, зникають запори;

– розщеплюється жир в «проблемних» місцях (живіт, талія, внутрішня поверхня стегон).

Як пити чай для схуднення «Летюча ластівка»

Чай випускається в пакетиках, тому заварювати його дуже зручно: достатньо опустити пакетик у склянку окропу і почекати кілька хвилин. Чай має специфічний терпкий смак і трав’яний запах, при бажанні в нього можна додати цукор, лимон, мед або варення. Пити чай потрібно 1 раз на день, краще всього – після вечері в перебігу 10 днів, потім зробити перерву на 5 днів, після чого допити залишився чай. Такі 25-денні курси можна проводити 3 рази на рік, не частіше. Чай сприяє зниженню апетиту, тому в цей період дуже легко перейти до правильного харчування, що допоможе втримати досягнутий вага без жодних проблем.

Побічні ефекти чаю для схуднення «Летюча ластівка»

Чай складається виключно з рослинних і екологічно чистих компонентів, не містить консервантів, ароматизаторів і барвників і абсолютно нешкідливий для організму, але є деякі винятки. Пити чай для схуднення не рекомендується:

– людям зі слабким шлунком або виразковими процесами шлунково-кишкового тракту;

– людям, що страждають алергією на рослинні компоненти чаю.

Пити «Летюча ластівка» потрібно обережно, орієнтуючись не тільки на інструкцію, а й на особисті відчуття, тоді чай принесе бажані результати.

  • чай летюча ласточка
  • чай ласточка допоможе похудати
  • Які результати дає чай Летюча Ласточка
  • летюща ласточка
  • літаюча ластівка сінвей
  • летюча ластівка чай для похудання
  • чай летюча ластівка ціна
  • литаюча ластивка
  • де можна купити фіто чай летуча ластівка
  • купити чай Летяча ласточка

Comments are closed!

_0.31MB/0.00564 sec