Целюліт фото і Причини целюліту у молодих дівчат

Целюліт фото і Причини целюліту у молодих дівчат Целюліт фото і Причини целюліту у молодих дівчат

Багато представниць слабкої статі мають целюліт. Дівчата намагаються різними способами позбавлятися від даного прояви. Деякі методи недієві, бо не багато хто замислюється про першопричину прояву даного дефекту в зовнішньому

вигляді. Автор, зафіксувавши целюліт, фото з дівчатами, страждаючими целюлітом, демонструє наочний приклад того, як виглядає «апельсинова кірка».

Причини появи целюліту у дівчат в молодому віці

Вважається, що причиною появи целюліту є зайва вага. Це не зовсім так. Джерелом розвитку «апельсинової кірки» можуть послужити різні причини. Спробуймо зрозуміти, чому з’являється целюліт.

Неправильне харчування

Вживання смаженої, солоної, гострої їжі веде до утворення і розвитку целюліту. Якщо в харчуванні присутня багато насичених жирів, то це тільки посилить процес формування целюліту. Свіжі овочі, морська риба і морепродукти, вживання бобових і зернових культур допоможе уникнути «апельсинової кірки». Відсутність даних продуктів у щоденному раціоні неминуче призводить до дефіциту основних мікроелементів, які в них містяться, від чого починаються застійні процеси в організмі. Надмірне споживання солі не дає нормально виводитися рідини з організму. Зловживання кефіром і яблуками приносить в організм «алкогольну крапельку», яка міститься в даних продуктах. Целюліт є затятим противником будь-яких спиртовмісних напоїв. Все перераховане утворює целюліт причини.

Спадковість

Поява целюліту може мати генну підгрунтя, тобто схильність до появи даного захворювання. Якщо у когось з родини присутній ожиріння, стабільний зайву вагу, варикоз, то, швидше за все це може бути успадковано. Дані фактори можуть бути провокаторами появи «апельсинової кірки» у молодшого покоління.

У поняття спадковість можна внести і ті життєві стереотипи поведінки старших людей в сім’ї, спосіб життя і так далі. Коли старше покоління веде неправильний малорухливий спосіб життя, то цим будуть страждати і їх діти.

Дієти

Як не дивно, але всілякі дієти для схуднення можуть спровокувати причини целюліту. При дотриманні дієти, зайву вагу «сповзає» зверху вниз, від чого в області стегон, сідниць і ніг з’являється в’яла жировий прошарок, яка нагадує шкірку лимона. Постійні зміни дієт, навіть красиву фігуру з незначною кількістю целюліту, можуть перетворити на грушоподібних в’яле тіло, через систематичні стрибків ваги.

Гормони

Багато дієтологів, внаслідок проведених досліджень, стверджують, що освіта целюліту відбувається через зміни на гормональному фоні. Протягом усього життя жінки, є деякі моменти, які можуть послужити своєрідними поштовхами у виникненні «апельсинової кірки». Основними етапами є статеве дозрівання дівчаток-підлітків, початок менструальних циклів, вагітність, менопауза. Період дорослішання дівчаток можна назвати критичним відрізком часу, в якому починає активно формуватися целюліт внаслідок гормональних змін. Прийоми протизаплідних препаратів можуть внести зміни на гормональному фоні. Опис перерахованих факторів дає уявлення, від чого целюліт у дівчини виник у той чи інший період.

Зниження рухової активності

Від молодих хлопців часто можна почути такі слова: «У моєї дівчини целюліт». Сучасна молодь не звикла працювати над собою. Основне заняття молодих дівчат – це діяльність в соціальних мережах, а це означає, що спорту або інших видів активної рухливості в житті молодих дівчат не спостерігається. Дана ситуація стає активним початком розвитку целюліту. Як казали древні філософи: «Життя – цей рух вперед ». Целюліт, якщо його не лікувати, має особливість активно розвиватися, і з настанням зрілості може вразити своєю масштабністю. М’язам необхідно давати навантаження, інакше вони застоюються, даючи жировим накопичень активно відкладатися. Без інтенсивних фізичних занять неможливо придбати ідеальну фігуру.

Кава, сигарети, алкоголь

Ці три чинники є найбільш шкідливими для організму. Дівчата без целюліту чудово знають, що зловживання алкоголем, сигаретами та кофеїном, може остаточно зіпсувати їх фігуру. Дами, схильні целюліту, повинні виключати спиртовмісні напої, в число яких входить навіть безалкогольне пиво.

Сигарети завдають непоправної шкоди здоров’ю. Крім онкологічних та інших небезпечних захворювань, нікотин здатний руйнувати в організмі вступник вітамін С, через що відбувається формування целюліту. Відсутність в організмі вітаміну даної групи загрожує порушенням роботи серця, авітамінозом, серйозними проблемами із зубами та іншими тяжкими наслідками. Через надходження нікотину в організм, погано засвоюється цинк та інші, життєво важливі мікроелементи. У зв’язку з порушенням балансу в організмі, целюліт починає активно розвиватися.

Кофеїн міститься не тільки в каві, але й інших напоях. Головною проблемою появи целюліту, є вживання напоїв, що містять кофеїн у підвищених дозах. Кофеїн створює перешкоду для нормального засвоєння мінералів. Також він негативно впливає на роботу надниркових, отчого рідина не виходить з організму в призначеному кількості.

Дефіцит рідини в організмі

Дівчата з целюлітом, найчастіше, боятися вживати необхідну кількість рідини, мотивуючи це тим, що з’являються набряки, і рідина буде додавати зайву вагу, який сприяє формуванню целюліту. Це не вірно. Води необхідно вживати щодоби не менше двох літрів, що буде своєрідним перешкодою для відкладення зайвих жирових накопичень.

Целюліт у дівчат може стати наслідком різних стресів, способу життя, неправильної постави, носіння невідповідного розміру одягу і взуття на високих підборах, а також відсутністю активних фізичних вправ.

Спорт не завжди рятує жіноча стать від «апельсинової кірки». Необхідно вибрати для себе індивідуальні заняття, які допоможуть м’язам активізуватися. Порада: Запишіться на індивідуальні заняття до досвідченого тренеру, який допоможе виправити ситуацію, що склалася і зрозуміти, від чого у дівчат целюліт. < / p>

Не потрібно впадати у відчай і заспокоювати себе тим, що у всіх дівчат целюліт. Робота над собою і своїм тілом дасть очікувані результати і стане предметом гордості для вас і заздрості у оточуючих.

  • статеве дозрівання дівчат фото
  • фото дівчат
  • Дівчат фото
  • скільки часу утворюється целюліт
  • статеве дозріваня дівчат
  • Фото дозріваня дівчат
  • целюліт у дівчат
  • Швидка поява целуліту

Comments are closed!

_0.32MB/0.01602 sec