Будь стрункою! Офіційний сайт Тетяни Малахової, автора методики схуднення без дієт і книги “Будь стрункою!” | Ефективна система схуднути, доступна кожному

Будь стрункою! Офіційний сайт Тетяни Малахової, автора методики схуднення без дієт і книги “Будь стрункою!” | Ефективна система схуднути, доступна кожному Я запрошую Вас в комфортну стрункість!

Здравствуйте! Я, Тетяна Малахова, вітаю Вас на моєму сайті.

Можливо, ви бачили мене

в ефірі ТБ і захотіли дізнатися більше про «дієті Тетяни Малахової»? Значить, ви потрапили за адресою. Але не дивуйтеся: Я – не дієтолог і взагалі не лікар, а інженер-теплотехнік.

Я не маю відношення до медицини і не беруся нікого лікувати, а допомагаю людям схуднути за допомогою моїх інженерних знань. Тому що зайві кілограми – не хвороба. Вони з’являються, коли енергія з їжі не може стати активною енергією тіла, а складується у вигляді жиру.

Чому так відбувається? Чи можливо схуднення без дієт? І як же змусити пасивну енергію працювати? На це питання я відповідаю з позиції теплотехніки. Відповідь – докладний, науково і технічно обгрунтований і легко застосовний на практиці – це моя методика схуднення, а точніше – система нормалізації ваги .

Чи допоможе моя система схуднути? Безумовно, причому вона ні в чому не суперечить рекомендаціям лікарів – навпаки, я кожен день переконуюся, що відносно вибору продуктів для схуднення ми з дієтологами майже одностайні. Однак ви напевно знайдете в моїй системі багато нового, навіть якщо дуже добре розбираєтеся в дієтах і системах схуднення. Мабуть, навіть якщо по професії ви маєте відношення до медицини, ендокринології та дієтології.

Мені є, що розповісти і чому навчити

Я думаю, з моєю системою слід познайомитися всім, кому небайдужі власні фігура, здоров’я і життєвий тонус. По-справжньому ефективне, без дієти схуднення і нескінченні нові можливості – хороша нагорода за витрачений час і зусилля. У будь-якому випадку від вас нічого не потрібно, окрім бажання схуднути – система проста, логічна і доступна для застосування абсолютно безкоштовно. Тому що так чи інакше ви все одно купуєте собі їжу – я ж підкажу, як вибрати саме те, що потрібно вашому тілу для здоров’я і стрункості.

Дізнайтеся більше про систему – і ви дійсно зможете змінити себе і подарувати нове, струнку життя собі і своїм близьким.

А якщо у Вас залишаться питання – заходьте на наш форум. там ви знайдете багато нових знань, досвід «ветеранів» системи і дружню підтримку для новоприбулих.

Завжди Ваша,

Увага!

Тетяна Малахова офіційно заявляє, що всі матеріали для застосування її системи розміщені тільки на цьому сайті. Ніяких дієт, тестів і методик з підтвердженням по SMS і т. п. Тетяна Малахова не надсилає, навчання та консультації проводить тільки особисто. Участь у вебінарах, перегляд записів та придбання навчальних матеріалів Тетяни Малахової на платній основі можна оформити тут і більше ніде!

Остерігайтеся шахраїв!

Достовірно відомо про наступні підроблених сайтах, які продають платні продукти від імені Тетяни Малахової. До перелічених у цьому списку ресурсів Тетяна Малахова – автор Дієти Дружба і системи нормалізації ваги – не має ніякого відношення. Остерігайтеся шахраїв і бережіть свої гроші!

    roi1k. ru/malahova tatyanamalahova. ru bydystroinoi. ru atsetat. ru / tatyana_malahova_dieta_oficialnyy_sayt. html dietamalahova. ru malahova-dieta-teploobmen.25kadr-osnovy-pohudeniya. ru tatyana-malahova-pohudet-teplotehnika. hochu-pohudety. ru dieta-tatyany-malahovoy-bud-stroynoy.25kadr-osnovy-pohudeniya. ru tatyana-malahova-metodika-pohudeniya-video.25kadr-kak-pohudet-20kg. ru teoriya-pohudeniya-tatyany-malahovoy.25kadr-osnovy-pohudeniya. ru

Деякі інші інтернет-ресурси , які роблять собі рейтинг на “дієті Малахової” і де ви не знайдете ніякої корисної інформації від автора системи нормалізації ваги Тетяни Малахової, перераховані тут…

Comments are closed!