Бодіфлекс – спосіб схуднути для ледачих

Бодіфлекс – спосіб схуднути для ледачих Бодіфлекс – спосіб схуднути для ледачих

Унікальний комплекс вправ бодіфлекс допомагає спалювати жир, не докладаючи великих зусиль на тренуваннях. Основа занять – дихальна гімнастика. Навчитися азам бодіфлекса можна всього за два тижні.

Бодіфлекс побудований на 12 основних вправах, і кожне з них унікально. Кожен рух робиться на певну групу м’язів. Можна просто стиснути руку і правильно дихати, і весь кисень буде спрямований саме на певну м’яз. Причому, чим повніше людина, тим швидше помітний результат. Бодіфлекс тим і хороший, що якщо фігура в нормі, людина далі не буде знижувати вагу.

– Основа занять – навчитися правильно дихати, – розповідає тренер-інструктор з бодіфлексу Альфия. – Чому ми худнемо, коли дихаємо певним чином? Тому що все робить сам кисень, він спалює жир і підтягує шкіру. При заняттях бодифлексом в першу чергу в норму приходить талія, йде жир з живота, боків, стегон. Але необхідно навчитися дихати правильно, диафрагмально. Іншими словами, животом. Новонароджена дитина дихає саме так. Він народжується з умінням правильно дихати, тому всі процеси в організмі відбуваються швидше, дитина росте, рухається, у нього багато енергії. Кисень маленьким дітям надходить швидше, на відміну від дорослих, які дихають грудьми. Але поступово людина росте і втрачає здатність дихати животом. Після цього у дорослих починає сповільнюватися обмін речовин, люди відчувають себе мляво, втомлюються. Це пов’язано насамперед з тим, що в нашому організмі дуже мало кисню. Але якщо ми почнемо дихати диафрагмально відразу і сильно, то можна відчути запаморочення, тому що кисню потрапляє в організм більше.

Так як же правильно дихати в бодіфлекс? Необхідно видихнути через рот, при цьому втягнувши живіт, потім швидко і сильно вдихнути, надувши живіт. Після цього – сильний видих.

Починати займатися бодифлексом можна в будь-якому віці

За словами тренера, вже на другому тижні занять можна побачити результати неозброєним поглядом. Причому вправи допомагають навіть розгладити зморшки на обличчі.

– Техніка вправ дуже хороша і видна на людях, у яких вага зашкалює, – продовжує Альфия. – Уже після тижня занять спадають обсяги тіла. Щодня зважуватися не варто. Краще користуватися стрічкою і міряти обсяги. За допомогою правильної дихальної техніки розгладжуються зморшки, цьому сприяє кисень. Однак якщо почали займатися бодифлексом, то краще не кидати заняття, щоб втрачену вагу не повернувся.

– Ще один плюс бодіфлекса – на заняттях не потрібно потіти. Взагалі, бодіфлекс можна охарактеризувати як заняття для ледачих. Вправи в основному виконуються в статичному положенні. Немає необхідності стрибати і бігати. Найголовніше, повторюся, навчитися правильно дихати, це вже 90% успіху. Після занять людина не втомлюється, а, навпаки, відчуває приплив сил і енергії. Бодифлексом найкраще займатися вранці. Якщо всі 12 вправ проробляти грамотно і швидко, напрацювавши техніку, можна вкластися в 15 хвилин. Причому використовувати дихальну техніку можна навіть за кермом або на робочому місці під час короткої перерви.

Спочатку потрібно освоїти дихання, потім можна переходити і до вправ.

Однак скинути вагу і зменшити обсяги вдається не всім. Насамперед, техніка не діє на треновані тіла. При відносно невеликій вазі – це не найкращий спосіб для схуднення, хоча підтримувати форму за допомогою бодіфлекса можна. Ефект втрачається при прийомі деяких видів ліків. Зокрема, при застосуванні окремих видів антидепресантів, гормональних препаратів і в деяких випадках протизаплідних таблеток. Іноді метод дає збій через особливості метаболізму, психологічної природи зайвої ваги або коли людина змушує себе виконувати вправи через силу. У цьому випадку фахівці відзначають: якщо ви не готові займатися кожен день, ефективність знижується. »

Дихальна гімнастика корисна для молодих мам, але протипоказана вагітним

Плюси занять:

Бодіфлекс ідеальний для матусь, які хочуть відновитися після пологів, дуже зайнятих жінок і просто тих, кому хочеться придбати ідеальні пропорції.

Він спрямований на спалювання зайвих сантиметрів в проблемних зонах. Багато інструктори з бодіфлексу радять зробити виміри перед початком занять, щоб на власні очі побачити свій результат.

Ви можете їсти все, що завгодно, тому що бодіфлекс не вимагає жорстких обмежень в їжі. Але вже через тиждень ви приємно здивуєтеся тому, що стали їсти рідше і менше. На вас вплине чарівна сила кисню.

Ви відчуєте приплив енергії, станете повної життєвих сил. Бодіфлекс, як бальзам, змащує всі пружини закостенілі організму і приводить їх у дію.

Особливо ефективний він для тих, хто давно накопичував у собі зайві кілограми і має пухкі жирові відкладення.

Протипоказання:

гіпертонія;

аритмія;

висока ступінь короткозорості;

грижа;

будь-який термін вагітності;

серцева недостатність;

періоди загострення хронічних захворювань;

післяопераційний період.

Не можна фанатично ставитися до вправ. Займаючись, вам доведеться затримувати дихання, а надмірна інтенсивність виконання згубно позначається на здоров’ї. Один-два рази на день по 15-20 хвилин, не більше.

Американка схудла на 5 розмірів за 3 місяці

Засновником техніки бодіфлекса вважається американська домогосподарка Грір Чайлдерс. Жінка була неймовірних розмірів, проте змогла розробити спеціальну методику і значно схудла. Її відеозанятій сьогодні дуже популярні і їх без проблем можна знайти в Інтернеті. Саме Грір Чайлдерс, мати трьох дітей, придумала універсальну програму бодіфлекс. Завдяки своїй методиці вона примудрилася схуднути на 5 розмірів всього за 3 місяці. Її секрет полягав у правильному диханні і розтяжці проблемних зон. Деякі вправи бодіфлекса засновані на відомих прийомах йоги. Але Грір додала в них свою цікаву методику дихання: видих, швидкий вдих, повний видих кисню, затримка дихання і вдих. Дивно, але, виконуючи вправи, ви фактично спалюєте жир припливом кисню.

– За матеріалами інтернет-джерел

Бодіфлекс марний при підтягнутою фігурі

Бодіфлекс – це назавжди. Ви повинні займатися щодня, не перестаючи. Інакше швидко повернете собі все назад. Але 15 хвилин на день – це небагато, ви швидко звикнете. Тим більше всі вправи досить легкі, найголовніше – це правильне дихання.

Якщо ви щаслива володарка стрункою і підтягнутою фігури, бодіфлекс не допоможе вам прибрати зайві відкладення (напевно, тому що у вас їх просто немає), хіба що буде тримати у формі.

Поставтеся до бодіфлексу як творчого процесу! Уявіть, ніби при кожному видиху вас покидають ненависні розміри, зайві сантиметри випаровуються, а тіло стає пружним і досконалим. А після занять підійдіть до дзеркала і насолодитеся своїм відображенням. Ви стрункішою з кожним днем. І це факт!

Від пози лева до шлюпки з пиріжком

Основа бодіфлекса включає в себе 12 вправ. З деякими з них можна ознайомитися прямо зараз. Всі вправи повторюються на заняттях з 3 рази.

Поза лева

У йозі є подібна поза. Піднімаємо підборіддя вгору, задираємо голову і відкриваємо рот, але не дуже широко, а так, як ніби хочемо вимовити букву «О». Висовуємо мова як можна далі. При цьому відчувається, як підтягуються м’язи від області під очима до підборіддя.

Шлюпка

Вправа відмінно підтягує м’язи внутрішньої поверхні стегна.

Сідаємо на підлогу, розставляємо ноги в різні сторони якомога ширше, при цьому п’яти не відриваємо від підлоги. Шкарпетки тягнемо на себе. Руки ставимо перед собою на підлогу і зігнемося в області талії. Поступово переміщаємо руки вперед, нахиляючись все нижче і нижче.

Бічна розтяжка

Ця вправа допоможе сказати «прощавай» в’ялим м’язам на талії і боках.

Відтягаємо праву ногу убік, при цьому не відриваючи ступні від підлоги, ставимо ногу на носок. Ліву руку, зігнуту в лікті, ставимо на коліно, куди переноситься вага всього тіла. Далі піднімаємо праву руку і витягуємо її над головою. У цей момент можна відчути, як розтягуються м’язи від талії до пахви.

Крендель

Вправа підтягує зовнішню поверхню стегна, а також допомагає зменшити обсяг талії.

Сідаємо на підлогу, схрестивши ноги в колінах. Ліву ногу, зігнуту в коліні, покладемо на праву, також зігнуту в коліні. Ліву руку заводимо за спину і ставимо на підлогу, а правою візьмемо себе за ліве коліно. Робимо дихальна вправа, затримуємо дихання і приймаємо основну позу. Вага припадає на ліву руку, правою рукою підтягуємо ліве коліно вгору і до себе якомога ближче, а тулуб згинаємо в талії вліво і дивимося назад якомога далі. У цьому положенні відчуєте, як розтягуються м’язи зовнішньої поверхні стегна і талії.

Де навчитися правильно дихати і виконувати вправи

Адреса: Торговий дім «Гранд», вул. Маресьєва, 88 «В» Оплата: 5000 тенге – місячний абонемент, 700 тенге – разове заняття. Проводяться індивідуальні заняття. Тел. 73-99-65, 8775360 36 86

Бодіфлекс (Bodyflex) – це унікальний комплекс вправ, який допоможе вам впоратися із зайвою вагою і стати стрункою за лічені тижні. Він ідеально підходить тим, хто абсолютно не дружить зі спортом і не має можливості відвідувати фітнес-клуби. Прості вправи займають всього 15 хвилин на день і ніяких дієт.

Бодіфлекс позбавляє від 3 тисяч калорій. 700 калорій йде після годинного бігу, 250 калорій губляться після годинного заняття аеробікою. 3500 калорій випаровуються після годинного заняття бодифлексом.

  • бодіфлекс відгуки
  • найкращі вправи бодіфлексу
  • ледаче схуднення
  • вправи бодіфлекс
  • чим допомагає бодіфлекс
  • 12 вправ бодіфлексу
  • бодіфлекс вправи на мейл ру
  • бодіфлекс чи можна їсти після заняття
  • вправи бодіфлекс можна схуднути за місяця
  • які вправи допоможуть дуже швидко схуднути бодіфлекс

Comments are closed!