Блокатор калорій фаза 2, тбл № 40, продаж і доставка. Ціни, опис і відгуки про блокатор КАЛОРІЙ ФАЗА 2

Блокатор калорій фаза 2, тбл № 40, продаж і доставка. Ціни, опис і відгуки про блокатор КАЛОРІЙ ФАЗА 2. блокатор КАЛОРІЙ ФАЗА 2, ТБЛ № 40

Опис і інструкція: до “ блокатор КАЛОРІЙ ФАЗА 2 . тбл № 40″

Опис

Блокатор калорій Фаза 2/Phase 2 – рослинний інгібітор (блокатор) ?-амілази – травного ферменту, який відповідає в організмі людини за засвоєння складних вуглеводів з їжі.

Фармакологічна дія

Фаза2/Phase2 є екстрактом білої квасолі (Phaseolus Vulgaris), який володіє унікальною здатністю блокувати дію травного ферменту?-амілази.

?-амілаза відповідає в організмі людини за розщеплення складних вуглеводів (крохмалів) з їжі на прості цукру, які потім всмоктуються в кров у тонкому кишечнику. Зауважимо, складні вуглеводи, які не розщеплені?-амілазою, не засвоюються організмом.

Таким чином, блокування?-амілази запобігає переварювання складних вуглеводів в шлунково-кишковому тракті. А значить, організм не отримає тих калорій, які «закладені» в цих складних вуглеводах. А їх чимало! Більшість нормально харчуються людей отримують близько 25-35% добового споживання калорій саме від складних вуглеводів.

    Використання Фаза2/Phase2 дозволяє зменшити калорійність таких продуктів, а значить, якщо ви вживаєте їх в їжу – зменшити і ваше добове споживання калорій без всякої дієти! Численні дослідження підтвердили реальну здатність Фаза2/Phase2 блокувати засвоєння скл4них вуглеводів з їжі, які представляють значну або навіть надлишкову частину від загального числа щодня надходять з їжею калорій. Такім чином, при застосуванні блокатора калорій Фаза2/Phase2 можливе зниження маси тіла навіть без зміни звичного раціону харчування, в тому випадку, звичайно, якщо ви не збільшуєте одночасно споживання цукрів або жирів. Блокатор калорій Фаза2/Phase2 допомагає легше дотримувати будь-які дієти і полегшує емоційний контроль над споживанням їжі. Ви отримуєте можливість додати до своєї дієти такі продукти, як картопля, хліб, макарони та ін – тобто їжу, що містить в основному складні вуглеводи, практично не збільшуючи при цьому кількість споживаних калорій.

Блокатор калорій Фаза 2/Phase 2 рекомендується як джерело інгібітора?-амілази – фазеламіна, який дозволяє:

    заблокувати споживання організмом калорій від складних вуглеводів. зменшити калорійність їжі і, таким чином, скоротити добове споживання калорій; полегшити дотримання дієти для зменшення маси тіла за рахунок розширення набору вживаних продуктів; сприяє зниженню ваги тіла без зміни раціону харчування.

Режим дозування

Дорослим по 2 таблетки Блокатор калорій Фаза2/Phase2 три рази на день під час їжі. Тривалість прийому – 1 місяць. При необхідності прийом можна повторити.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування груддю.

Чи не є ліками. Відпускається без рецепта лікаря.

Comments are closed!