Блокатор КАЛОРІЙ? Або що блокує Блокатор калорій фаза 2 – ВІДГУКИ

блокатор КАЛОРІЙ? Або що блокує Блокатор калорій фаза 2 – ВІДГУКИ Блокатор калорій Фаза 2 Блокатор калорій?

Не минає жодного сезону без появи нового революційного засобу в боротьбі із зайвою вагою. Сьогодні активно рекламується « Блокатор калорій Фаза-2 ». Назва якого навіює спогади про інших чудо-засобах. таких як блокатори жиру «хітозан» і ксеникал. Аналогія насправді доречна, особливо з Ксенікалом. Але про про все по порядку.

“Про продукт

Унікальність “Фази-2” полягає в тому, що вона підходить як тим, хто вже сидить на дієті і періодично ненавмисно чи свідомо порушує її. Так і тим, у кого немає сили волі постійно стежити за харчуванням. Принцип дії “Фази-2” простий – препарат блокує більшу частину калорій, що поступають в наш організм від складних вуглеводів. А це – третина добового раціону більшості з нас! Адже йдеться про хліб і булочках, смаженої і вареної картоплі, кашах, макаронах і вермішелі, обходитися без яких болісно важко. Та тепер, на щастя, і не дуже потрібно! «Фаза 2», дійсно, дає унікальну можливість знижувати свою вагу, не обмежуючи себе і навіть не міняючи звичного раціону харчування. І не бійтеся “захімічений” свій організм. Це препарат виключно рослинного походження, заснований на екстракті стулок плодів квасолі (Phaseolus Vulgaris). Він володіє рідкісною здатністю блокувати дію найважливішого травного ферменту альфа-амілаза, що відповідає в шлунку людини за розщеплення складних вуглеводів на прості цукру. Всмоктуючись у кров у тонкому кишечнику, ці цукру і несуть нам надлишок калорій. Так от, «Фаза 2» дозволяє заблокувати до 75% таких калорій! Феноменальний, але науково цілком зрозумілий ефект. Адже складні вуглеводи в нерозщепленому стані організмом не засвоюються. А, значить, до великої радості всіх бажаючих схуднути, вони у повній цілості покидають людини природним шляхом. Тобто, вберігають нас від значної частини калорій. Ось, власне, і весь секрет корекції ваги по-новому. “

З рекламної анотації Коментарі

Отже, блокатор калорій насправді блокує не калорії . а фермент амілазу, який розщеплює складні вуглеводи. І тут правомірне питання: А чим завинили складні вуглеводи? Адже всім відомо, що основною причиною зайвої ваги є прості вуглеводи і надлишок жирів. Саме їх і треба обмежувати! А в даному випадку обмеження калорійності припадає на корисні вуглеводи. І чи так необразливо їх «блокування»?

“Опис

БІОЛОГІЧНО активні добавки до їжі

Активні компоненти: Фаза2/Phase2 ® (інгібітор?-амілази фазеламін) 250мг;

Допоміжні компоненти: фібрегам (розчинні харчові волокна) 190 мг.

Блокатор калорій Фаза2 / Phase2 ® – рослинний інгібітор (блокатор) ?-амілази – травного ферменту, який відповідає в організмі людини за засвоєння складних вуглеводів з їжі.

Блокатор калорій Фаза2 / Phase2 ® рекомендується як джерело інгібітора?-амілази – фазеламіна, який дозволяє заблокувати споживання організмом калорій від складних вуглеводів.

Це допомагає:

– зменшити калорійність їжі, і, таким чином, скоротити добове споживання калорій;

– полегшити дотримання дієти для зменшення маси тіла за рахунок розширення набору вживаних продуктів;

– сприяє зниженню ваги тіла без зміни раціону харчування.

Що таке?-амілаза?

Фаза2/Phase2 ® є екстрактом білої квасолі (Phaseolus Vulgaris), який володіє унікальною здатністю блокувати дію травного ферменту?-амілази. ?-амілаза відповідає в організмі людини за розщеплення складних вуглеводів (крохмалів) з їжі на прості цукру, які потім всмоктуються в кров у тонкому кишечнику. Зауважимо, складні вуглеводи, які не розщеплені?-амілазою, не можуть бути засвоєні організмом. Блокування цього травного ферменту запобігає переварювання складних вуглеводів, і вони проходять через шлунково-кишковий тракт без перетравлювання. А значить, організм не отримає тих калорій, які «закладені» в цих складних вуглеводах. А їх не мало! Більшість нормально харчуються людей отримують близько 25-35% добового споживання калорій саме від складних вуглеводів. За даними досліджень, Фаза2/Phase2 ® дозволяє заблокувати до 75% одержуваних від складних вуглеводів калорій. В результаті, зменшується кількість щодня одержуваних від їжі калорій, що сприяє зниженню ваги тіла. “

З рекламної анотації Коментарі

Принцип дії « блокатор калорій фаза 2 » схожий з дією іншого блокатора-“орлістат” більш відомого, як «Ксенікал». Але ксеникал блокує фермент ліпазу, який розщеплює жири, в результаті чого вони (жири) виводяться з організму в не перевареної вигляді. Але у ксенікалу є побічні ефекти, такі як проноси, імперативні позиви на дефекацію, нетримання калу. І тому для зменшення небажаних явищ препарат використовується на тлі низкожировой дієти. А що ж « Блокатор калорій фаза 2 »? Невже у нього немає побочек, або виробник про них замовчує?

“Дослідження

Що сказала FDA?

Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США (Food and Drug Administration – FDA) забороняє давати вказівки на те, що-небудь засіб впливає на втрату ваги до тих пір, поки не будуть проведені достатні клінічні випробування. У 2006 році Фаза2/Phase2 ® і препарати на її основі стала першою (!) Біологічно активною добавкою, для якої дозволено заявляти ефект щодо зниження маси тіла.

Клінічні дослідження ефективності Фаза 2/Phase 2 ®

Незалежні дослідження ефективності та безпеки харчової добавки, що містить Фаза2/Phase2 ®, проводилося Науково-досліджень-дослідним інститутом з фармацевтичним розробкам та обслуговування (Мілан, Італія). У дослідженні брали участь здорові добровольці, чоловіки і жінки у віці від 20 до 45 років, які мали надлишкову вагу тіла, що перевищує норму на 5-15 кг. Протягом 30 днів один раз на день перед їжею, багатою складними вуглеводами, вони брали 500 мг Фаза2/Phase2 ®. При цьому учасники дослідження зберігали свій звичайний режим харчування (тобто, не дотримувалися якої дієти і не обмежували себе в їжі). Результати дослідження показали, що такий прийом Фаза2/Phase2 ® (один раз на день по 500 мг Фаза2/Phase2 ® перед їдою) призводив до зниження ваги в середньому на 2,9 кг. Причому, втрата ваги відбувалася в основному за рахунок зниження жирової маси тіла (на 10,5%), без значних змін в безжирової (м’язової) компоненті маси тіла.

Фаза2/Phase2 ® ефективно блокувала засвоєння калорій з складних вуглеводів, що сприяло легкому, коректному і збалансованому зниженню ваги тіла з зменшенням товщини жирового прошарку і зменшенням об’єму талії і стегон.

Безпека застосування блокатор калорій Фаза2 / Phase2 ®

Безсумнівним плюсом препарату Блокатор калорій Фаза2 / Phase2 ® є доведена безпеку його застосування. Найнеприємнішими побічними ефектами Фаза2/Phase2 ®, зафіксованими в ході досліджень, були, що виникали у незначної кількості людей, здуття живота і газоутворення. Але й ці побічні ефекти зустрічалися рідко.

Протипоказання до застосування: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування груддю.

Чи не є ліками. Відпускається без рецепта лікаря.

Не містить генно-модифікованих компонентів. “

З рекламної анотації Коментарі

Травні ферменти секретуються на всьому протязі шлунково-кишкового тракту і розщеплюють їжу, щоб поживні речовини всмоктувалися в кровотік для подальшої участі в життєдіяльності організму. Існує три основних травних ферменту: амілаза, протеаза і ліпаза. Амілаза міститься в слині, кишкових соках і секреті підшлункової залози. ?-Амілаза розщеплює полісахариди (крохмаль, глікоген) до декстринів, мальтоолігосахарідов, мальтози і незначної кількості глюкози. Блокування?-амілази викличе погіршення переваріваріванія їжі і може привести до серйозних проблем (при неповному гідролізі їжі утворюються токсичні метаболіти). Організм поглинає великі неперетравлені частинки, іменовані макромолекулами, які можуть завдавати серйозної шкоди здоров’ю. В результаті виникають харчові алергії, болю і слабкість імунної системи.

І, мабуть, самий неприємний момент це те, що “ Блокатор калорій ” не виробляє правильних харчових звичок, а навпаки, потурає безконтрольності в харчуванні, “виправляючи” становище за рахунок корисних вуглеводів і, можливо, нашого здоров’я.

речі, “ Блокатор калорій Фаза 2 ” представляється як “подія сезону”, претендуючи на революційність і новизну. Насправді, БАДи з екстракту фосолі, блокуючі амилазу, давно відомі в індустрії спортивного харчування, але не отримали широкого розповсюдження з-за їх неефективності.

  • блокатор вуглеводів

Comments are closed!