Блог Юлії Бордовских: “Це несмачне слово” дієта “, HELLO! Russia

Блог Юлії Бордовских: “Це несмачне слово” дієта “, HELLO! Russia Блог Юлії Бордовских: “Це несмачне слово” дієта “

Ненавиджу слово “дієта”. Настрій явно не піднімає, не завжди працює, обмежує особисту свободу і право на улюблену їжу. Ненавиджу ваги, я їх взагалі з дому викинула. Все і так в дзеркалі видно. Ну, от уявіть, попили ви трохи більше води на ніч, а зранку на вагах на півкіло більше, і ви весь день розчавлені. Навіщо?

Єдине місце, де я до ваг підходжу, – це детокс-клініки, куди я із завидною навіть для себе регулярністю тепер їжджу. Там, правда, важливо, йде процес чи ні. А вдома-то навіщо? Якщо ви знайшли для себе систему живлення або філософію харчування, що не дієту на два тижні, а постійну історію, і сказали собі: “Так буде завжди!”, Тоді вам легко себе не жаліти і не чекати, коли пройдуть ці два тижні.

Юлія Бордовских

У мене так було з хлібом. Будинки ні-ні, але в ресторані, причому з оливковою оливою і перчиком (колись я побачила, як смачно це їсть Антон Табаков), дозволяла собі за милу душу. Поки раптом в один день хліб перестав вписуватися в мою систему харчування за медичними показниками – мені заборонили будь-яку їжу з глютеном (це клейковина, яка є в вівсянці, пшениці, пшоні, я не кажу про сосиски, кетчупах і т. д). Глютен цей – паразит, він не дає організму нормально працювати! Так хліб припинив для мене своє існування і вдома, і в ресторані. Мені відкрилися простори гречаних і кукурудзяних крекерів, кои в наш час водяться у всіх магазинах. Їх тепер їсть вся моя сім’я. А недавня поїздка в нову детокс-клініку SHA до Іспанії лише підтвердила основи моєї життєвої формули “здоров’я = краса”. За допомогою макробиотики я залишила там 3 кг і 5 см в стегнах, а в Москві за це отримала купу компліментів і невичерпну енергію, яку мій організм не витрачає на переробку непотрібної складної їжі, а віддає мені з задоволенням. Моє божевілля на здоровій їжі розкрило багато секретів і навчило мене смачно їх застосовувати. Сьогодні основний раціон моєї “енергетичної” їжі складають овочі та злакові, риба і птиця. Поступово з нього пішло м’ясо з великою кількістю токсинів і молочні продукти, причому незрозуміло, з корови чи здобуті, і взагалі незрозуміло, що їла ця корова, якщо вона взагалі була. Різниця в тому, що це не дієта на два тижні, а взяті за правило принципи. Тільки так вам стане байдуже – завтра Новий рік чи день народження чоловіка, кожен день ви можете виглядати на всі сто! І навіть шматок торта з нагоди не здатний порушити статус-кво! Тому що сильному організму шматочок торта зовсім не страшний. І пам’ятайте: задоволення від їжі ми отримуємо тільки тоді, коли після неї нам хочеться не прилягти, а звернути гори!

Ось чому я ненавиджу несмачне слово “дієта” і так люблю словосполучення “система харчування” – адже я навчилася годувати свій організм смачно, при цьому не розплачуючись кілограмами. Наш стан – віддзеркалення того, що ми їмо, пам’ятайте про це. Філософія ця включається і працює там, де, здавалося б, і умов немає. І стосується це не тільки харчування, а й спорту. Свого часу Наташа Ветліцкая навчила мене танцювальним рухам (такий ось приємний вид фізичної активності), і я тепер це роблю у відрядженнях, де немає часу або спортивних залів. Ефективно і весело! Взагалі все геніальне – просто, це відома істина! Коли моя шкіра зазнала впливу на неї молочних пілінгів, ніхто не вірив, що це перетворення не пов’язане з модними ін’єкціями. Занадто яскраво вона засяяла. Тепер осінь і зима (пілінги роблять поза сонця) – моя улюблена пора, коли походи в клініки завідомо результативні.

Слухайте свій організм, він сам вам підкаже, що для нього краще.

Comments are closed!