Блог Маші Лопатова: Про красу тіла. Макробиотика | пліткарі

Блог Маші Лопатова: Про красу тіла. Макробиотика | пліткарі Блог Маші Лопатова: Про красу тіла. Макробиотика

У здоровому тілі – здоровий дух

Отже, сьогодні ми повернемося до обговорення тіла. Як я вже говорила, тема ця велика, тому одним постом не обійдеться. Хочу сказати відразу,

що, як би вам не хотілося, щоб цей блог вела Міс Світу, нічого не вийде, і доведеться миритися з товстою і дурною Машею Лопатова, поки редакція мене не звільнить.

При всій моїй повазі до аудиторії, боюся, що все Міс Світу і Міс Всесвіти з прекрасними тілами зайняті зараз гуманітарною діяльністю світового масштабу, тому доведеться вам слухати (точніше – читати) звичайної людини без титулу, володаря середньостатистичної фігури спортивного складання без талії.

І поки Ксенія Сухінова не підписала контракт зі SPLETNIK. RU на ведення блогу про красу і здоров’я, закликаю вас цивілізовано і без переходу на особистості ділитися своїми враженнями від прочитаного.

Я також хотіла б ще раз підкреслити, що все про що я тут пишу, засноване не стільки на моєму особистому досвіді, а – швидше – на досвіді збірному. Це досвід моїх друзів і приятелів, відомих і не відомих, забезпечених і не дуже людей.

Я оповідаю від першої особи, але це не означає, що все описане я випробувала на собі. Я просто уважно стежу за тим, що відбувається у світі краси, і розповідаю про це.

Дійсно, для кожного поняття “гарне тіло” дуже індивідуально. Для мене це, в першу чергу, здорове тіло. Як ви вже зрозуміли, я проти нав’язаної ЗМІ нездорової худорлявості. Не кожна людина може досягти “заповітних” 90-60-90, навіть якщо дуже старатиметься.

У кожного з нас є так званий “здоровий вагу”. Як його визначити ви, напевно, знаєте: за допомогою формули індексу маси тіла, яка виглядає наступним чином – вага тіла в кілограмах слід розділити на величину зросту в метрах, зведену в квадрат. Якщо ваш індекс потрапляє між 19-25, то ви в нормі. А все що вище (про нижче не говоримо сьогодні, але це теж погано) – недобре. Отже, якщо ваш індекс вище 25, тоді, можливо, пора задуматися про план харчування.

Плани харчування і дієти. Макробиотика

Почнемо, мабуть, з найбільш цікавих і незвичайних, на мій погляд, схем. Сьогодні я хотіла б докладно поговорити про макробиотике, а в наступних постах торкнутися теми протеїнових дієт, дієти Аткінса, лужної дієти і інших, не менш цікавих планів харчування.

Отже, макробиотика. Московським красуням вона полюбилася відносно недавно. А почалося все з Мадонни і Гвінет Пелтроу. Саме вони сприяли популяризації цієї схеми живлення. Родоначальником же макробиотики прийнято вважати японського вченого Мічіо куші, який розробив цю схему харчування ще у 1950-х роках.

У Росії гарячої прихильницею макробиотики вважається Юлія Бордовских. Телеведуча впевнена, що саме макробиотика допомогла їй скинути ненависні 3-4 кілограми, які довго не йшли після народження другої дитини.

Саме Бордовских почала просувати макробиотику в маси. Наприклад, вона однією з перших порадила своїм подругам полуклиника-полуспа, розташовану в передмісті Аліканте (Іспанія), проповідують здорове харчування, засноване на макробиотике (крім того, там не схвалюють вживання медикаментів для відновлення організму).

Аліканте, Іспанія – тут розташована клініка, де пропагують макробиотику

Як мінімум за тиждень можливо підтягну свою травну систему, очистити кишечник і скинути до п’яти кілограмів. Задоволення це дороге. Тиждень в “клініці” обійдеться приблизно в 3000 євро з проживанням, спортом і базовим пакетом процедур по тілу – масаж, дренаж, процедури по обличчю, рефлексотерапія. Можна додати практично будь-які процедури, але за окрему плату, наприклад, глибоке очищення кишечника або ботокс. Зате в будь-яку з програм включені уроки з приготування макробиотической їжі.

Ваше ранок буде починатися з пішої прогулянки у вісім ранку. У перебігу години ви будете робити Nordic walk (з палицями) швидким кроком. Можна і без палиць і не Nordic, але все ж швидко. Біг макробиотическое вчення не вітає. Кажуть, що біг стрясає внутрішні органи, виводячи їх з балансу. До речі, не тільки макробиотики останнім часом стверджують, що біг підтюпцем не тільки не корисний, а навіть шкідливий для організму.

Під час пішої прогулянки в “полуклиника-полуспа”

Втім, ходити можна і без палиць і не швидко, але все ж довго. Це для зовсім неспортивних, мабуть. Благо справа, дорога дуже мальовнича і ходити ненудно. Ви можете гуляти вздовж моря або йти по пагорбах до маяка – у кожному разі, приємний початок дня забезпечено.

Далі обід і вільний час.

Можна купатися і загоряти або піти на екскурсію (але екскурсія справа небезпечна, бо можна зірватися і з’їсти що-небудь заборонене).

Багато продовжують заняття спортом в перебігу дня. Хтось займається в залі сам, хтось – з тренером, хтось обирає йогу. Багато хто займається гольфом або просто вчаться готувати відповідно до Макробиотическое принципами.

Вечеря. Добре, що є вечерю. У багатьох “похудітельних” установах вечерю заборонений. Мені здається, це робить багатьох пацієнтів нещасними. Часто це призводить до того, що пацієнти збігають в довколишній ресторан.

Так годують у клініці

Як я вже говорила, в основі харчування в клініці лежить макробіотічесеая дієта. Тобто в дієті не використовуються:

-молочні продукти

-кофеїн

-м’ясо

-газовані напої

-цукор

-алкоголь

-продукти, що пройшли складну технологічну обробку (тобто все дуже сильно оброблене з додаванням фарбників і консервантів)

Макробіотики вважають, що наше здоров’я залежить від харчування, навколишнього середовища, клімату і навіть географії проживання. По суті, потрібно харчуватися органічною їжею, яка виростає в вашому регіоні (до речі, може бути саме тому покоління наших дідусів і бабусь, які виросли в селах, таке здорове? І війни пройшли, і табори, а які міцні!). Тобто натуральне господарство на дачних ділянках і вирощування своїх власних продуктів і їх вживання забезпечить гармонію і динамічний спосіб життя будь-якого людині, готовому відмовитися від ковбаси.

Гарні можуть бути як каліфорнійські органічні продукти, якщо ви проживаєте в Каліфорнії, так і краснодарські або Нижньовартовську, якщо ви живете там. Інша справа, що все-таки жителям північних широт харчуватися місцевими продуктами складніше, але й тут можна щось придумати. В основі макробиотики лежать крупи, тому гречка, сочевиця, овес, кукурудза і боби, а також будь-які цільні злаки вітаються, і знайти їх можна де завгодно.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00529 sec