Блог любителя фітнесу

Блог любителя фітнесу Жироспалювачі, які можна купити в аптеці. Огляд жиросжигателей з аптеки

Життя стало настільки стрімкою, що часто людям не вистачає часу на повноцінний сніданок і обід, а вечеря складається з напівфабрикатів.

Такий

спосіб життя не кращим способом позначається на фізичному стані. Проблема стала настільки широкою, що більшість людей, віком до 35 років, страждають від надмірної ваги. У глибині душі вони хочуть все змінити, почати їсти здорову їжу, ходити в спортзал, але їх звички виявляються сильнішими.

Дотримуючись правильного раціону максимум тиждень, вони знову повертаються до звичного способу життя, знову і знову набираючи зайві кілограми.

Всім давно відомо, що позбутися від жиру набагато складніше, ніж накопичити його. У домашніх умовах це завдання ставати непосильною для багатьох. Але науковий прогрес не обійшов стороною фармакологію, і світлі розуму нашого світу придумали жіросжігателі – препарати, що дозволяють не тільки протистояти зайвій вазі, але і позбуватися від нього.

Жироспалювачі з аптеки – активні препарати, що складаються з комбінації двох або трьох активних компонентів. Їх основним призначенням є прискорення метаболізму. Робиться це за рахунок переробки жирів, що накопичилися за довгі роки в організмі. Жироспалювачі, що продаються в аптеці, допомагають перетворити жирові клітини в енергію, знижуючи навантаження на печінку і суміжні органи. Продукти розпаду перероблених жирів потрапляють в кров, не завдаючи шкоди людському організму.

Але невже все жіросжігателі в аптеці так безпечні? Розглянемо найпопулярніші з них, щоб знайти істину.

Кленбутерол . Один з найбільш ефективних препаратів, який крім спалювання жиру допомагає наростити м’язову масу. Але, поряд з приголомшливим дією, кленбутерол має ряд неприємних побічних явищ і нетривалий ефект. Припинивши його вживання, нарощеннаямускулатура стрімко зникає, а вага повертається. Враховуючи якусь небезпеку для організму, можна сказати, що даний препарат вельми сумнівний.

Дексфенфлюрамін . Жиросжигатель з аптеки, що не містить в своєму складі амфетамінів. Це означає, що в ході прийому, у вас не буде виникати нервозність, що вже добре. Дія препарату полягає у зменшенні споживання їжі, в наслідок придушення почуття голоду. Також посилюється термоефект, за рахунок якого і спалюються зайві жирові відкладення.

В ході досліджень, побічні ефекти були виявлені всього у 5% людей, що приймали препарат. Це дозволяє назвати його відносно безпечним і ефективним засобом для спалювання жирової маси.

Ще одним аптечним жиросжигателем є гідроксіцітрат . Пригнічуючи почуття голоду, він підсилює процес окислення жирової матерії. Результат з’являється не так швидко, як від раніше описаних засобів, але він є одним з найбільш безпечних препаратів, тому знаходиться у вільному продажу.

Відмінний результат дає комбінація з ефедрину. кофеїну і аспірину, а в простолюдді – ЕКА . Розріджуючи кров, аспірин посилює дію двох інших препаратів. Ефективність даного «комплексу» дуже висока, але застосування загрожує побічним явищем. Наслідком дії на центральну нервову систему кофеїну і ефедрину є дратівливість і підвищена збудливість. В іншому, це поєднання досить таки безпечно, і не представляє особливої??небезпеку для організму.

Ми розглянули найбільш популярні жіросжігателі, що продаються в аптеці. У будь-якому випадку, не варто забувати, що всі вони є хімічними препаратами. Результату дії таблеток вистачить не на довго. Тому, важливим аспектом у боротьбі з жировими відкладеннями є фізичні та кардионагрузки, безпека яких не викликає сумнівів.

  • яйця для фітнесу
  • жироспалювачі що продаються в аптеці
  • яйця жироспалювачі

Comments are closed!

_0.31MB/0.00588 sec