Білкова дієта для набору ваги » Найефективніші дієти для схуднення

Білкова дієта для набору ваги » Найефективніші дієти для схуднення Білкова дієта для набору ваги

Дивно, але струнких дівчат не завжди радує їх худоба. Деякі власниці витонченого тіла хотіли б мати більш округлі форми. Слід згадати, що занадто знижений, як і завищену вагу тіла, є наслідком порушень в організмі.

Щоб цього

не відбувалося потрібно вдаватися до допомоги фахівців, так як нездорова худоба може є причиною різних захворювань шлунка, щитовидної залози, кишкового тракту, також не забуватимемо і про проблеми психологічного плану і про просте гельмінтозі.

Успіх без кваліфікованого фахівця досягнутий не буде і бажаний набір ваги за допомогою білкової дієти вас швидше пригнітити, ніж порадує. Пройшовши медичні обстеження ви дізнаєтеся про захворювання у своєму організмі, почнете їх лікування, а лікар стане незамінним радником у досягненні поставленої мети – набору ваги. Навіть якщо ви здорові, то медичний працівник допоможе вам визначити параметри, відсутнього вам, ваги.

Найпростіша схема розрахунку бажаних кілограмів, це відняти від довжини вашого зростання 100. Наприклад, ваш зріст – 175 см, то, слід, що ваша вага повинен становити 75 кілограм. Але якщо потрібно більш точні результати, то слід враховувати такі параметри як вік, показники обмінних процесів. Головний фактор, який має вплив на обмінні процеси – білки, тому саме білкова дієта рекомендується фахівцями для підвищення ваги.

Для обчислення відсутніх кілограмів використовуємо просту формулу. Якщо ваша вага 53, то віднімаємо їх із потрібних 75. Результат такий, що 22 кілограми потрібно набрати. Середня кількість набираються кілограмів на місяць – 1, отже, весь курс триватиме 22 місяці. Але не варто засмучуватися через настільки великого терміну, оскільки головна мета не тільки в наборі ваги, але при цьому зацікавленість в збереженні здоров’я. Є ще один плюс, за цей час можна поступово оновити ваш одяг, виходячи з нового розміру. Якщо ж ваш організм абсолютно здоровий, то ви можете підібрати іншу дієту з більш швидким результатом.

Важливе значення при прагненні підвищити вагу має підвищення калорійності їжі. 200-300 одиниць калорій щоденного додавання буде оптимальним.

Також потрібно збільшити кількість прийомів їжі до 4-5 разів, щоб не сильно збільшувати навантаження на шлунок і кишечник. Білки беруть участь в наростанні м’язової маси, тому доктором і прописується білкова дієта.

Бажають набрати кілограми повинні пам’ятати, що необхідно вживати в їжу рослинні і тваринні білки – це риба, м’ясо, бобові. А також повільно розщеплюються вуглеводи і швидкі. До швидких відносяться різні каші, які краще варити на молоці з додаванням цукру, вершкового масла, щоб добитися більшої калорійності. До повільним відноситься випічка, вироби з тіста. Для перекусів відмінно підійдуть бутерброди з сиром, ковбасою і маслом. У салати краще додавати різні калорійні соуси, майонез, сметану. У блюда з макаронами для більшої калорійності краще додавати також вершкове масло і сир.

У перебігу дня потрібно пити рясне кількість рідини, соки, морси і різні інші напої. Якщо це проста вода, то вона повинна бути обов’язково чистою, фільтрованої і прокипяченной. У доповнення до раціону призначають трави та інші препарати, які підвищують апетит, підсилюють вироблення травних соків. Це можуть бути різні білкові коктейлі з вмістом протеїну і гейнера.

Крім всього вищесказаного для досягнення поставлених завдань, рекомендується вести активний і здоровий спосіб життя без шкідливих звичок.

Опубліковано: 29-08-2013, 10:35

  • білкова дієта для набору ваги
  • білкова дієта для набору ваги дівчині
  • найпростіші білкові коктелі

Comments are closed!

_0.31MB/0.00468 sec