Білкова дієта для м’язової маси

Білкова дієта для м’язової маси Білкова дієта для м’язової маси

Дієта для м’язової маси допомагає не тільки збільшити м’язи, а й зменшити кількість жиру, а значить, за рахунок неї можна помітно схуднути і зробити своє тіло більш рельєфним і привабливим. Цією хитрістю і користуються бодібілдери, а тепер я розповім

її і дамам. Адже однаково добре така дієта підходить і жінкам і чоловікам, але найкраще застосовувати її в молодому віці, так як у літніх людей особливості організму не дозволяють легко переносити подібні зміни в раціоні. Білкову дієту нерідко використовують спортсмени і, як я вже сказав, культуристи, так як їм м’язова маса необхідна як нікому іншому. Але стає вони зараз популярна і серед жінок, страждаючих надмірною вагою, так як основна перевага її полягає в тому, що скинутий вага не повертається, і для цього не доводиться докладати багато зусиль.

Дієта для набору м’язової маси не має часових обмежень, її можна застосовувати так довго, як цього вимагає поставлене завдання. Крім того, немає ніяких особливих правил по «входу» і «виходу» з дієти, єдина рекомендація – збільшувати і зменшувати кількість білкової їжі потрібно поступово, щоб не виникло проблем з травленням або метаболізмом.

Білкова дієта для м’язової маси ефективна за рахунок того, що в раціоні присутні в основному одні білки, а вони ж є головним будівельним матеріалом нашого тіла. При цьому кількість споживаних жирів має бути виключено повністю, або ж зведено до мінімуму. Це необхідно щоб організм брав необхідну для своєї роботи енергію з власних запасів жиру, а не з того, який вживається в їжу. Кількість вуглеводів так само має бути обмежена, так як і з них організм отримує енергію, крім того, надлишки вуглеводів зазвичай перетворюються на жир.

Грунтується дієта для нарощування м’язової маси на декількох принципах, які легко запам’ятати, і ще легше дотримувати. Отже,

Є необхідно не менше 6 разів на день. Це стосується і тих, хто просто хоче схуднути, і тих, хто прагне до активного нарощування м’язової маси. Єдине принципова відмінність – для схуднення порції повинні бути зовсім невеликі, а для нарощування м’язів – побільше. Кількість жирів повинно бути самим мінімальним. Нехай організм витрачає ті запаси, які у нього є. Дозволяються до вживання тільки жирні сорти риби, так як риб’ячий жир дуже корисний. Так само трохи можна їсти рослинних жирів. Повне їх виключення підходить тільки для активно худнуть, спортсменам ж хоч трохи жиру, та необхідно. Їжа повинна бути висококалорійної. Якщо основне завдання тільки схуднути, то даного принципу дотримуватися не варто. Спортсменам найкраще вживати їжу з високим вмістом калорій, оскільки це сприяє хорошому засвоєнню поживних речовин і запобігає перевантаження травлення. Все це в підсумку веде до якнайшвидшого набору м’язової маси. Дієта для збільшення м’язової маси увазі рясне пиття. При активних тренуваннях кількість води не повинно бути менше 3-х літрів. Неприпустимо виникнення зневоднення, пити потрібно при кожному виникненні спраги Необхідно правильно розподіляти порції. Основний обсяг їжі, а саме 70% від добової норми, повинні бути з’їдені до 4 годин. Після цього часу їсти можна легку їжу, багату на білок, наприклад, кефір, яєчні білки, сир. Спортсменам необхідно їсти за 2 години до тренування, і через 1-1.5 після неї. Обов’язково потрібно активно рухатися або займатися спортом. Тільки при дотриманні цієї умови можливе нарощування м’язів.

Дієта для росту м’язової маси дуже проста. Основний її раціон має становити м’ясо і молочні продукти. Завдяки цьому вона так популярна серед чоловіків, для яких м’ясо і являє основний раціон.

ДімСанич

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

  • Спорцменаш швидко скинути вагу що пити можна

Comments are closed!

_0.31MB/0.00430 sec