Білкова Дієта Для Ендоморф

Білкова Дієта Для Ендоморф Білкова Дієта Для Ендоморф

вівторка, 14 Грудня 2010

Тільки від вашої статури залежить кількість вуглеводів, необхідне для оптимального скидання жиру. Генетика така, що одним людям достатньо відмовитися від «шкідливих» рогаликів, хліба, макаронів та інших

високоуглеводних продуктів у поєднанні з невеликим дефіцитом калорій, і результат відразу дає про себе знати. Вони майже без праці втрачають жир.

Інші люди, здається, роблять все правильно, але вони спалюють жир дуже повільно (а іноді і взагалі не спалюють) навіть при дефіциті калорій. Такий стан речей, звичайно, здорово псує настрій.

Якщо ви ендоморф з повільним метаболізмом і чутливі до вуглеводів, то найкращі результати під отримаєте, скоротивши вміст вуглеводів в їжі на 10-15% з аналогічним збільшенням частки білків і жирів. Таке поєднання іноді здатне «творити чудеса» у нелегкій справі позбавлення від ненависного жиру.

Іншими словами, ваше харчування можна представити так (Фаза II ):

40% – вуглеводів

40% – білок

20% – жир.

У цього співвідношення може бути похибка 5% в ту або іншу сторону. Наприклад, якщо вуглеводи становитимуть 45%, а білок 35%, то результати будуть майже однакові.

40% вуглеводів не можна вважати низьковуглеводним харчуванням, скоріше це просто помірне вміст вуглеводів. Однак, навіть «помірного» змісту часто достатньо для того, щоб істотно раскочегарить процес жіротопкі.

(До речі, ви напевно помітили, що збільшивши кількість жиру до 30% і убивав білки до цього ж рівня, ми отримуємо класичну «зональна» дієту. По суті, зональні відносини і використовуються в фазі II СЖПМ. Помірна вуглеводна дієта з трохи підвищеним вмістом білка – це і є те, чим користуються більшість культуристів).

Іноді, (наприклад, перед змаганнями), може знадобитися ще більше зниження вуглеводів, але завжди є точка межі. Ця точка не однакова для всіх і визначається індивідуальним експериментуванням.

Ви точно зрозумієте, що переборщили із зменшенням вуглеводів, так як всі описані раніше ефекти. не змусять себе чекати і проявляться в повній мірі. Навіть для професійного спортсмена, рекомендація тримати рівень вуглеводних калорій в межах 25-30%, є вже граничною.

Ви завжди маєте потребу в невеликій кількості вуглеводів.

Зразок меню з невеликим вмістом вуглеводів:

    Їжа 1 – 7:00: вівсянка, сир, грейпфрут Їжа 2 – 9:30: цільнозерновий хліб, омлет з білка з перцем, цибулею і помідорами Їжа 3 – 12:30: коричневий рис, куряча грудка, брокколі Їжа 4 – 15:30: батат, куряча грудка, зелені боби. ст. ложки лляної олії Їжа 5 – 18:00: лосось, спаржа Їжа 1 – 20:30: зелений салат (мікс), оливкова олія з оцтом, тунець

Відмітьте, як тут використовується «піраміда вуглеводів»: тут немає ніяких крохмалистих інгредієнтів у прийомах їжі після 15:30. В результаті – автоматичне зниження частки вуглеводів приблизно до 40%. З першого по четвертий прийоми їжі, всі містять нежирні білки і крохмалисті вуглеводи.

Прочитайте ще

Більшість людей, які постійно трудяться для того, щоб скинути жир, є Ендоморф. Ендоморф, це той у кого повільний метаболізм, у кого спадкова схильність до накопичення. Білкова Дієта Для Професіоналів У перебігу дуже нетривалих періодів, культуристи часто зменшують вміст вуглеводів до 25% від усіх денної калорійності. Цей період «низкоуглеводного харчування» і він перебувати у фазі III п. Білки І Низкоуглеводная Дієта Іншою причиною, по якій виправданий 30%-ий білок – це використання низкоуглеводной дієти (у період підготовки до змагань) або ваша надчутливість до вуглеводів. Високий вміст білка. Матриця Для Низьковуглеводні Меню

Comments are closed!