Білкова дієта або як схуднути за 24 години | Дієти | Журнал “По-жіночому” ?

Білкова дієта або як схуднути за 24 години | Дієти | Журнал “По-жіночому” ? Білкова дієта або як схуднути за 24 години

Сенсація! 2 кг за добу! Це реально і можливо, зробивши ставку на білкову їжу і активне заняття спортом.

Немає ніякої фантастики, ніяких міфів, щоб втратити 2 кг зайвої

ваги, достатньо 24 годин. У чому ж криється секрет?

Принцип білкової дієти

Білкова дієта «24 години» заснована на продуктах, багатих білком. Продукти, багаті білком не тільки ситні, але й здатні прискорювати процес спалювання жирів. Дієта рекомендує три основні прийоми їжі і двох перекусів. А найголовніше, вона дає відмінний поштовх до подальшого зниження ваги. Саму експрес-дієту, частіше, ніж 1 раз на тиждень повторювати не можна. Дотримуватися ж правильного харчування вам ніхто не забороняє, навпаки, радимо.

Експрес-дієта триває 24 години! Починаємо втілювати її в життя з вечора.

Енергійна пробіжка

Отже, зваживши всі «за» і «проти», ви прийняли важливе для себе рішення: «Пора худнути!» Вибір свій серед величезної лавини дієт зупинили на білковій дієті «24 години». Вибір правильний! Всього одну добу! Ризику, ні якого! Одні суцільні плюси. За тиждень скинути 2 кг – це цілком нормально. А там далі видно буде!

Скільки місяців або років набирали свої кілограми? За день теж вже чимало накопичилося вуглеводів, і наше завдання їх витратити, щоб за ніч в чергову порцію жиру не перетворилися. Допоможе в цьому пробіжка. Для тог щоб ефект був максимальний перед пробіжкою нічого не їсти, мінімум за 2 години. Після пробіжки можна с’сть зелене яблуко і випити чашку зеленого чаю без цукру.

Як бігти?

Почати потрібно з повільного бігу. Хвилин 10 побігати повільно, потім прискорити темп і 5 хвилин бігти швидко. Потім бігати, змінюючи темп. Закінчити потрібно повільним темпом, який перейшов в ходьбу.

Під час білкової дієти

Головна наша мета правильно розподілити енергію. Ніч пройшла, а разом з нею організм спустошив запаси вуглеводів і вже готовий взятися за жирові відкладення. Наше завдання допомогти йому в цьому. Яким чином? Легко! Правильно поснідавши!

Ні якої їжі багатої вуглеводами, особливо швидкими, вони, як відомо, дуже швидко в жири перетворюються. Шкідливі вуглеводи містяться в солодощах, хлібобулочних виробах, картоплі. Солодкі фрукти теж не слід їсти.

Снідати потрібно продуктами, багатими протеїнами. Ці продукти і організм наситять, і рівень цукру не піднімуть. Цукор буде в нормі, значить і на боках жиру не додасться.

Які продукти багаті протеїнами? М’ясо, риба, молочні продукти, яйця, овочі.

Обід повинен бути щільним

Дуже важливо, що їсти на обід. Головне зараз добре поїсти і наїстися. Тут правило:

за столу, потрібно вставати з відчуттям голоду, не працює. Вийшовши голодними, через деякий час виникне відчуття голоду, та не просто почуття, справжній напад.

Обід повинен складатися з риби, птиці або м’яса, у вареному або тушкованому вигляді. Основу обіду повинні складати овочі сирі або тушковані. Головне, ні яких соусів, вони багато калорій містять.

Легка тренування

У другій половині дня слід зайнятися легкою тренуванням. Біг в цьому випадку не підходить. Можна зайнятися плаванням, фінської ходьбою, катанням на велосипеді, ці види спорту відмінно спалюють жири.

Чим би ви не зайнялися, плаванням або ходьбою, робити потрібно це в повільному темпі, без поспіху. Втомлюватися ні в якому разі не можна, принаймні, швидко. Тренуватися потрібно 30-45 хвилин.

Після тренування можна перекусити, природно протеїнової їжею.

Вечеря – заключний етап

Вечеря не тільки заключний етап, але і закріпний, тобто за вечерею потрібно закріпити отриманий за день ефект. За день кілограми були втрачені, і відновлювати їх не потрібно, не для того скидали. Навпаки, продовжувати худнути треба.

Вечеря повинна на 70% складатися з овочів і на 30% з білкових продуктів.

речі

Складні вуглеводи теж можуть бути присутніми в дієті, але обмежено

Рада

Сідати на дієту краще всього у вихідний день.

  • як схуднути за 24 дня

Comments are closed!

_0.31MB/0.00830 sec