Білайт відгуки!! / Форум / U-MAMA. RU

Білайт відгуки!! / Форум / U-MAMA. RU Всі розділи

пишу вам відгук щоб застерегти тих хто ще не почав пити білайт. на власному досвіді перевірила.

пила 7 днів-но не по 3 таблетки як там було написано-а 2 дня струму по 1 вранці та все. потом збільшила дозу до 2.в перший же день почалося-голова ватяна руки-ноги рухаються як під наркотою який – то.

зіниці широкі-я такого ніколи не бачила-у мене світло-зелені самі а тут як чорні-як з фільму жахів-страшно-стала підфарбовувати чорним олівцем під нижнім століттям щоб не так впадало в глаза. носіть окуляри начала-робота на людях постійна-мені здавалося що мене спіймають як наркоманку.

ну особливого значення не прідала.-їсти не хотілося взагалі-2 дня я навіть забувала про те що ні поела. піла постояно сухість у рту. і неприємний присмак постійно-мені здається це шлунковий сік-бо туди нічого не потрапляє – перетравлювати годі й організм починає стінки шлунка переварівать. постоянно жувала жевачку.

серцебиття прискорене-спочатку не оч замечала. домой приходила мама говорила-що очі червоні-я все скидала на комп’ютер-мол багато працювала за ним.

спати взагалі не хотілося-лягала близько 2 ледве як-ще години 2 перевертаючись-м’язи затікають від простого лежанія. в підсумку вставала в 6:00 2 до роботи дивилася телевізор.

на роботі трохи смикало-всі помітили що їсти перестала. постоянно звуть чай пити а я кажу-мол щас-щас закінчу і прийду-а потім приходила коли все вже поїли-кажу мовляв ну ладно одна співаємо.

запаморочення невеликі-не надавала значення-намагалася міркувати логічно-організму не вистачає сну і їжі-не може ж він енергію брати з компонентів цих таблеток. вот від цього і слабкість невелика-прівикнет. постоянно жарко було, душно-температура близько 37 . думала ну можт застудилася небагато.

Мама почала помічати що погано сплю, нічого не їм, зіниці-очі, стала нервовою агресівиной, ні на що не могла норм реагувати-відразу в багнети.

дня через 4 почалося саме веселощі-мені здавалося на роботі що всі бачать що зі мною відбувається-я смикати-швидко ходжу-не можу сидіти на місці, постійно п’ю-сухість неможлива, постійно облизує губи (як справжній нарк-багато бачила таких-у мене були такі ж симтомов)

примушувала себе їсти-вранці кашу хоча б-вчора бульончик курячий-щоб організм трохи працював і не посадив печінку.

ще хочу зауважити що за всі 7 днів прийому препарату жодного разу не сходила в туалет по-великому.

від того що постійно п’ю-бігала по маленькому.

голова кружляти, ледве ходжу, руки віднімаються, погіршився зір дуже-все распливалось. я в окуляри ношу струму коли за кермом а так в принципі мінусів не боьшой-тепер же я майже нічого не бачила без них-все пливе і скаче. < / p>

тиск 130-140 на 70!! коли моє робоче 90 на 60.но і це мене не зупинило.

на 7 день з’явилася аллергія. пігментние плями по всьому обличчю-намагалася наносити 3 кг косметики-не допомагає-погано стала виглядати-добре що попереду 2 вихідних було.

але я не думала що це все від таблеток бо-іноді буває погане самопочуття-я думала одне на інше просто.

ввечері 7-го дня я збиралася на вечірку почала фарбуватися і тушшю в око собі зарядила сильно-око червоний сльози потекли-не могла моргати боляче-ну у всіх буває-видать подряпала радужку. нікуда не пішла-і добре!

спати в цей день лягаю з пов’язкою на глазу.-не спала взагалі ні хвилинки-не змогла заснути-серце калатати, сіпаюся-жар. температура 39.маме боялася сказать. очень погано було-повітря не хватает. нерви-початку нігті гризти-ніколи в житті не гризла!!

нудило-шлунок розмовляв) лікаря викликати боялася-думала заберуть в наркологічку-раптом там якийсь склад заборонений є.

в підсумку ледве як пережила ночь. под ранок встати-не могла-сил нет-ледве як встала-башка паморочиться, серце як бешенное, руки важкі непідйомними, ноги ледве пересуваються-ледве дійшла до дивана-легла. весь день пролежала – плями на обличчі не проходілі. слабость жуткая. тошніло-попити змогла ток чай трохи-нічого з їди, не впіхнула. вечером змогла спуститися в подезд з 3 на 1 поверх-потом поднятся сама не змогла-струму на ліфті-серце думала вискочіт. молілась на то щоб спати лягла але проснулась. боялась що серце не видержіт. галюцінаціі страшні-звукові-слуховие. слава богу мами не було в ці дні вдома-вона б мене відвезла б до лікарні.

я сподівалася що організм сильний-не пью алкоголь і не курю-це мене врятувало-так я і не викликала скорую. било прикро що такий прихильник спорту і здорового способу життя-повелася на таблетки-завжди лаяла подруг за дієти і таблетки і крему для схуднення-я вважала що струму заняття спортом допомагають схуднути і форму сделать. а тут сама не займалася півроку-з роботою ніяк не могла совмещать. набрала кг 8 лішніх. і смикнуло ж мене.

в разом природно після 7 дня я кинула пити іх. не спала в підсумку 3 доби после. зрачкі дня 4 потім ще були широкі, стан покращився-но слабкість, запаморочення ще кілька днів билі. радовалась коли відчула що хочу спати і їсти.

і хоча я нічого впихнути в себе не могла-зате спала як убита!!

але виявляється мій приклад-це ще не найгірше що бивает. подруга у мене виявляється тож початку їх пити-зізналася струму день на 5-й то я помітила ті ж сімтоми. пьет постійно і не їсть-говорила-не хочу або вже поела. в підсумку її відвезли на швидкій. під крапельницею ніч провела-відкачували 4 години. організм у неї видать послабже мого-вона ще й курить!!

потім вже стали читати відгуки скрізь-накого як діє звичайно-але більшість відгуків негативні-оказвается-дуже багато людей пережили таке ж як і я, і багато в больнцах лежали-зіпсували шлунки печінку посадили!! знайшла також що були й летальні результати! віддала таблетки на експертизу-другові-лікар он. етот препарат не зареєстрований як БАД-т. е як харчова добавка в Россіі. соответственно його завозять невеликими партіями нелегально!! він не класифікується як харч доб. значіт не відповідають вимогам!! < / p>

загалом дівчинки милі-по собі кажу-не треба пити БІЛАЙТ-якщо хочете бути здоровими!! і взагалі жити якщо хочете! не треба на собі відчувати-на авось пощастить.

спасибі якщо дочитали і задумалися-сподіваюся на когось це подіє.

  • білайт відгуки
  • Пю таблетки серце почало сильно калатать
  • око червоне подряпала

Comments are closed!