Білайт B-lite – «Білайт – небезпечний для життя! + Фото »| Відгуки покупців

Білайт B-lite – «Білайт – небезпечний для життя! + Фото »| Відгуки покупців Білайт – небезпечний для життя. + Фото

Набравши в будь-якому пошуковику знайдете купу відгуків, як позитивних, так і негативних. Я теж так знайшла, і проігнорувавши негативні відгуки вирішила випробувати це диво-засіб.

А тепер про побочки при прийомі,

які проявилися у мене, враховуючи, що організм молодий і ніяких хронічних захворювань немає!

приймалася пити їх 3 рази

пила дня 4 або 5 по 2 таблетки у два заходи, по початку нічого особливого. тільки колбасило, зіниці розширені, спрага, безсоння, чи не це ще нічого, де то на 3-4 день на обличчі повилазили які те прищі при спробі видалити яких залишилися жжжууууткіе болячки (чого раніше не було) і шкіра яка те стала водяниста і при найменшому подразненні або пошкодженні моторошно запалюються, так само запалилися всі дрібні подряпини і ранки. але був “плюс”. схудла на 1,5-2 кг за цей час. не змогла більше терпіти такого, кинула

2) через тижні 1,5 шкіра начебто почала очухівается, я думаю а може не била? дай ще разок спробую, пила 2 дні по 3 капсули, результат не змусив довго чекати себе, це я про моторошну шкіру. кинула

3) пила 1 день 3 капс. результат проявився на слід. ранок.

але прищукі ці гадские з’являються не по всьому обличчю, і головне по тілу нету, слава. зате судячи з ентой зображенні страждає у мене шлунок, тонкий кішечеік і товстий кишка. Але по закінченні 3 місяців після прийому, шкіра, а шкіра це показник внутрішнього стану організму, так і не прийшла в норму, і тільки після прийому препарату виводить токсини і важкі метали з організму, шкіра почала відновлюватися.

У ПОДРУГИ ПІСЛЯ 1 ДЕННОГО ПРИЙОМУ, МАМУ відвезла РЕАНІМАЦІЯ.

Не ризикуйте, НЕ ПИЙТЕ, ЦІ 1-2 КГ, НЕ СТОЯТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ.

І ЩЕ

Зміст амфетаміну а Білан на обличчя, Амфетамін – лікарський засіб, стимулятор центральної нервової системи, є аналогом гормонів адреналіну і норадреналіну, тривале і регулярне використання якого може викликати важкі наслідки для здоров’я.

Фізіологічні прояви: Почастішання пульсу, підвищення артеріального тиску, розширення зіниць, сухість слизових оболонок, холодний піт, стереотипії (монотонні нав’язливо повторювані рухи). ВСЕ ЦЕ У МЕНЕ БУЛО.

Comments are closed!

_0.31MB/0.02341 sec