Бігова доріжка як засіб для схуднення – Beg-Dorozhka. Ru

Бігова доріжка як засіб для схуднення – Beg-Dorozhka. Ru Бігова доріжка як засіб для схуднення

Одна з найбільш поширених причин, за якими купуються бігові доріжки – це бажання схуднути. У цій статті ми розповімо, як правильно використовувати бігову доріжку для схуднення.

Взагалі, крім згону ваги, цей вид тренажерів (як, втім, і інші), приносить користь також і в інших відносинах (див. статтю про користь). Однак зараз нас цікавить тільки одне питання – як схуднути на біговій доріжці.

Для початку кілька загальних правил.

1. Єдиної, універсальною для всіх методики немає. Деколи можна знаходити “рецепти” “фахівців”: мовляв кут нахилу встановіть такий-то, займатися за часом стільки-то, швидкість така-то. Насправді всі ці параметри “ідеальної тренування” для спалювання жиру повинні бути підібрані під кожної людини індивідуально – його зріст, вага, тренованість, вік.

2. По ідеї, будь-які заняття. пов’язані з підвищенням серцебиття, почастішанням дихання і триваючі досить довго, призводять до інтенсивного спалюванню калорій. Організм працює – енергія витрачається. Тому в принципі, для наших цілей підійшов би практично будь кардиотренажер.

3. Краще всього не обмежуватися одним видом навантажень, навіть таким універсальним, як біг. Добре, коли тренування на полотні поєднуються з іншими видами фізичних вправ.

А тепер конкретні рекомендації.

перше потрібно визначити ефективну зону пульсу (ту, в при заняттях в якій тіло тренується і позбавляється від зайвих складок). Вона розраховується виходячи з максимального для вашого віку пульсу (підходить тільки для дорослих!). Для його визначення потрібно з 220 відняти число років (або, точніше, з 200 вичитати все “додаткові” роки після 20 – так як для більш молодшого віку застосовувати надмірно інтенсивні тренування не рекомендується.

Після обчислення максимального пульсу (наприклад, вам 40 років – тоді він становить 180 ударів на хвилину), можна визначити ефективну зону: вона становить 65 – 85% від максимуму. Таким чином, вона складе від 180 * 0,65 до 180 * 0,85 = 117 – 153. За межі цієї зони краще не виходити: більше – виникає ризик перевантаження, нижче – дуже малий тренувальний ефект. Саме в ефективній зоні повинен триматися ваш пульс протягом більшої частини заняття .

(пам’ятаєте про правило номер один – індивідуальність! якщо до 40 років ви взагалі не займалися спортом зі шкільних років, то варто спершу призначити рамки пом’якше)

друге, у повній відповідності з правилом 2, ваше тренування, націлена на знищення калорій і зменшення ваги, повинна бути досить тривалою . Взагалі, в цьому відношенні тривалість фізичних навантажень відіграє ключове значення. Краще позайматися злегка неправильно (наприклад, з пульсом трохи менше ефективної зони, але довше на 20 хвилин. Це правило тісно пов’язане з фізіологією організму, тому не варто вірити методикам, що обіцяють допомогти схуднути, витрачаючи 10 хвилин на день.

Тому мінімальний час для тренування – 40 хвилин. Краще, звичайно, час. За такий час можна спалити від 300 до 700 калорій.

третє, дотримуйтеся основ правильного бігу. Починайте заняття з розминки, займайтеся 3 рази на тиждень (більше – важко і неефективно, організм не встигне відновитися, менше – майже немає толку). Детальніше див у статті за посиланням.

четверте, можна спробувати різні техніки бігу: як регулярний (монотонний біг з однією і тією ж швидкістю), так і інтервальний – з періодами прискорення і уповільнення. По ідеї, великої різниці немає, можливо, останній варіант буде дещо краще підходити для нашої мети. Також його великий плюс – интересность тренування, допомагає не закинути заняття і протриматися на полотні бігової доріжки довше. А це, як ми знаємо, важливо.

Власне, це головні правила. Дотримуйтесь їм, не забуваючи стежити за своїм станом і самопочуттям, а також пам’ятаючи про протипоказання бігової доріжки. Тоді все буде залежати тільки від вашої волі та завзяття.

Наостанок порадимо найкращий спосіб знайти ідеально підходящу вам систему тренувань, що призводять до скидання ваги. Купуйте на місяць абонемент в хороший фітнес-клуб (він в будь-якому випадку значно дешевше самої доріжки, так що увійдіть в додатковий витрата). Там попросіть тренера розробити для вас програму – а потім слідуйте їй будинку.

Стрункої фігури!

Тут включений окремий php код!

  • бігова дорожка інструкція
  • щоб ноги схудли на біговій доріжці

Comments are closed!