Бігова доріжка для схуднення | Як швидко схуднути в домашніх умовах

Бігова доріжка для схуднення | Як швидко схуднути в домашніх умовах Як швидко схуднути на 40 кг в домашніх умовах

До 30 років домашні ваги вже не могли показати мою реальну масу, стрілка впиралася в межа – 140 кг. Перше, про що я подумав, коли встав на ваги – ЯК, каак, ЯКИМ ЧИНОМ я дійшов

до такого?!

Причин було багато: в першу чергу, неправильне харчування, збитий режим сну і, звичайно, відсутність фізичних навантажень. Стало ясно, що необхідно підібрати відповідні вправи для схуднення.

Логічним рішенням здавалося записатися в тренажерний зал, і, вибравши місце ближче до роботи, я купив річний абонемент. Інструктор склав для мене програму вправ для схуднення, показав, як їх правильно виконувати і дав ряд рекомендацій по харчуванню. Зізнаюся, до рекомендацій я поставився скептично, в іншому ж – все сподобалося. Але мене вистачило всього лише на 2 тижні. А я-то думав, що у мене є сила волі! Кілька занять я пропустив, тому що і правда не було часу заїхати в зал. Але потім бажання тренуватися просто ставало все менше і менше.

Уявіть, ввечері з роботи їдеш в зал, мучиш себе протягом години-півтори, а потім в душ, і ще дорога до будинку, а якщо пробки. Відвідування залу вранці я не розглядав зважаючи поганого сну. Надія на зміни танула, тренажерний зал виявився не моїм способом швидко схуднути .

Так пройшов ще місяць, абонемент в зал давно забутий, а ваги і раніше впираються в граничне значення. Мені хотілося схуднути, і я вирішив займатися в домашніх умовах. За порадою сусіда вирішив займатися бігом. Адже це так просто. Достатньо вийти на вулицю і бігати хоч навколо власного будинку. Ось тільки за вікном лютий. Тоді я зважився замовити бігову доріжку і займатися бігом, не виходячи зі свого будинку.

Вправи для схуднення почалися для мене з повільного бігу, майже ходьби, зі швидкістю 5-6 км / ч. Це виявилося складніше, ніж я думав. У перший раз мені вдалося пройти трохи більше кілометра. Але вже через 10 днів я збільшив тривалість занять бігом до години – і ось щовечора перед сном я бігаю по 5-6 км. Ще через кілька днів ваги показали вагу між 139 і 140 кг.

Такі домашні заняття для схуднення стали для мене справжньою знахідкою. Вправи не вимагають особливої??фізичної підготовки і в той же час це ефективний і легкий спосіб схуднути.

Крім прямого ефекту вечірні вправи допомогли розслабитися, звільнити голову від усього зайвого і непотрібного. Плюс, після бігу я став раніше засинати, раніше вставати, перестав їсти вночі.

Не вистачало тільки хорошого стимулу для регулярних занять. І я склав для себе план, дуже простий план в Excel. З досвіду попередніх тижнів я прикинув, що за допомогою вибраних мною вправ для схуднення в середньому втрачаю 3 кг на тиждень. У плані навпроти кожного дня я вказав плановий вага, якого хочу досягти, і порожнє поле для фактичної ваги. Роздруковану таблицю я повісив у кімнаті на самому видному місці.

Трохи пізніше в таблиці додалися нові способи схуднення. Це: «Заняття на доріжці-бег (1 година)», «Не їсти після 21:00», «Зарядка», «Вставати о 9:00». Перед сном я просто зазначав виконані пункти галочкою. (Прим. подивитися шаблон плану можна тут)

На даний момент, через трохи більше 3-х місяців занять бігом, моя вага становить 104 кг. Я зміг домогтися відносно швидких результатів і схуднути на 40 кг.

Резюмую, як мені вдалося цього досягти:

    харчування звичайне, але без надмірностей типу тортів і булочок, і не пізніше 21:00; вправи: 1 година занять бігом (5-6 км / ч) на доріжці щовечора під кутом 1-3 градуси щоденно; план занять у вигляді таблички: те, що потрібно виконати, і ефект, який отримаю, і фіксував туди зроблене, а також отримані дані по схудненню.

речі, поставив перед доріжкою телевізор, тепер час бігу пролітає зовсім непомітно.

Максим Лавров, 30 років, Москва

  • таблиця для схуднення бігу

Comments are closed!