Бігова доріжка: 10 корисних порад охочим схуднути – інформація

Бігова доріжка: 10 корисних порад охочим схуднути – інформація. Бігова доріжка: 10 корисних порад бажаючим схуднути

Бігова доріжка – відмінний спосіб позбутися від зайвих кілограмів і поліпшити своє здоров’я. Однак наявності тренажера і бажання скинути вагу недостатньо

для позитивного результату. Коригування своєї ваги – це довга робота, яка вимагає чималих зусиль і терпіння.

У першу чергу, ви повинні зрозуміти, що заняття потрібно проводити не тільки коли захочеться, а регулярно. Можна починати заняття з малих навантажень, наприклад, з ходьби, поступово переходячи до бігу. Але, займаючись тільки ходьбою, неможливо скинути вагу. Вона ефективна тільки на початку тренувань, надалі вам доведеться бігати і ви повинні усвідомити це.

Крім цього, важливо розуміти, що одного бігу недостатньо, особливо в тих випадках, коли необхідно прибрати багато жиру. Заняття на біговій доріжці потрібно поєднувати з правильним харчуванням. Інакше ви просто вимотаєте свій організм нескінченними навантаженнями і переїданням, а позитивного ефекту так і не побачите. Однак і голодувати теж не потрібно. Краще їсти часто, але невеликими порціями, зберігаючи легке відчуття голоду. Ні в якому разі не можна приймати їжу безпосередньо перед тренуваннями. Поїжте завчасно, наприклад, за 1.5 – 2 години перед заняттями на біговій доріжці.

Крім цього, необхідно дотримуватися кількох правил, які допоможуть досягти найбільшого ефекту в короткі терміни.

1. Як вже говорилося вище, необхідно займатися регулярно. В ідеалі тренуватися потрібно кожен день. Це не все собі можуть дозволити, але прагнути до цього треба.

2. Не починайте відразу з великих навантажень. Кожне тренування повинна починатися з невеликої розминки, яка буде поступово переходити до більшої навантаженні. Крім цього, якщо у вас досить слабка фізична підготовка, не перевантажуйте організм. Почніть з швидкої ходьби, з кожним заняттям збільшуючи швидкість, поступово переходячи до бігу.

3. Придбайте собі пульсометр. За пульсом необхідно стежити постійно: частота скорочень не повинна бути нижче 125-130 ударів.

4. Час тренування повинно бути не менше півгодини. З часом, коли ви відчуєте, що здатні на більше, можете почати збільшувати час до години.

5. Враховуйте, що в процесі тренування організм втрачає не тільки жири, але і необхідну йому воду. Щоб запобігти зневоднення організму, намагайтеся більше пити до і після тренування. Під час занять, при необхідності, теж можна пити воду в невеликих кількостях.

6. Краще всього, якщо ви будете тренуватися на біговій доріжці вранці. Це не тільки підвищить ефективність занять, а й буде заряджати вас енергією і гарним настроєм на весь день.

7. Під час занять намагайтеся тримати правильну поставу. М’язи живота напружені. Не робіть великі кроки, краще збільште їх кількість. Більше працюйте руками.

8. Не зупиняйтеся занадто різко. Спочатку знизьте темп, поступово переходячи до кроку. Кілька хвилин пройдіть пішки перед тим, як збрешемо зупинитися.

9. Після тренування необхідно прийняти душ. Однак не варто допускати різкого пониження температури.

10. Після закінчення тренування обов’язково трохи відпочиньте.

Дотримуйтеся цих простих правил, і ви завжди будете у відмінній формі і в прекрасному настрої.

Comments are closed!