Бігати, щоб схуднути – Етана – салон корекції фігури

Бігати, щоб схуднути – Етана – салон корекції фігури [email protected] com. ua

Бігати, щоб схуднути

Біг – один з найбільш ефективних варіантів схуднення. Так як в процесі бігу наш організм значно прискорює обмін речовин і при цьому відбувається вихід величезної кількості енергії.

Під час бігу ми спалюємо калорії, і насичуємо киснем всю кровоносну систему, а, як наслідок, і весь організм, який починає працювати значно ефективніше, і ми покращуємо наше здоров’я.

Скільки потрібно бігати, щоб схуднути? Зазвичай для схуднення на кілька зайвих кілограмів вистачає пари місяців. Щоб схуднути за допомогою бігу від 10 кілограмів необхідно здійснювати пробіжки більш тривалий час, крім цього, рекомендується обмежити шкідливе харчування і додати інші види навантажень. Біг допомагає схуднути, але потрібно пам’ятати, що це не панацея. Біг, як спосіб схуднути, знаком здавна. Схуднення за допомогою бігу дає приголомшливі результати, так як задіє одноразово велику кількість м’язів. Якщо ви серйозно вирішили скидати вагу, біг для схуднення, принаймні, як основа ваших фізичних навантажень, підійде для ваших цілей найбільше. Звичайно, при тому, що пробіжки для вашої ваги безпечні. У будь-якому випадку, якщо у вас є сумніви, рекомендується звернутися за порадою до лікаря.

Як правильно бігати для схуднення?

Бігати потрібно починати поступово, привчаючи організм до з’явилися, несподівано для нього навантажень. Період адаптації залежить індивідуально від фізичного стану кожної людини. Але в кожному разі, оптимально починати з пробіжки довжиною приблизно в 15-20 хвилин.

Ідеальне місце для бігу – це, звичайно ж, дорога в лісі, передмісті або в поле. Але в міських умовах життя – це практично нереальний варіант. Тому постарайтеся ходити в спорт зал, на бігові доріжки або стадіон.

Бігати треба в не дуже швидкому темпі, так як він сильно виснажує організм, змушуючи його працювати в жорсткому режимі, використовуючи всі можливі ресурси, і приносить втому і слабкість після закінчення тренування.

Відмінне поєднання – це середній темп бігу з відносно нерівною поверхнею, такий, як невеликі схили і підйоми. У такому режимі Ви періодично даєте легке навантаження на серце, змушуючи його прискорювати всі відбуваються в організмі процеси, в тому числі обмін речовин і спалювання калорій і надлишків жиру.

Ось ще кілька порад, як правильно бігати, щоб схуднути:

    Легкий біг підходить для початківців. Не варто відразу гнатися за швидкістю. Швидкість бігу людини зовсім пропорційна скинутим кілограмам. І Пробуйте різні види бігу: біг підтюпцем, біг на короткі дистанції, ходьба…. Випробувавши різні методики бігу, ви знайдете найкращу саме для себе. Якщо ви все-таки вирішили, що швидкий біг для вас краще, рекомендується стежити за безпекою. Навчившись, як швидко бігати, стежте за диханням, темпом, пульсом. Для багатьох людей важливу роль при бігу грає музика, яка зручно прослуховується через плеєр прямо під час пробіжки. Музика для бігу для кожного індивідуальна. На бігових доріжках під час бігу можна дивитися телевізор Правильно вибирайте взуття для бігу. Важливо звести шкоду бігу до мінімуму. Біль при бігу в стопах – перша ознака неправильно підібраного взуття. Слідкуйте за диханням при бігу. Спортивний біг припускає, не тільки правильну техніку, а й відповідне ритмічне дихання. Правильний біг спалює калорії. Неправильний – призводить до травм і поганого самопочуття. Якщо ви вирішили зайнятися бігом, стежте за внутрішніми відчуттями після бігу. Вплив бігу, в теорії позитивне, іноді може давати негативний результат. Зазвичай це відбувається в разі нехтування правилами бігу. При заняттях бігом завжди стежите за технікою!

Біг по ранках

Коли корисно бігати? Бігати краще вранці або ввечері? Такі питання задають початківці бігуни, які вже випробували на собі користь бігу, але хочуть ще більше збільшити її ефективність. Біг вранці для схуднення корисніше. Це не тільки науково доведено, але перевірено мільйонами людей. Бігати вранці корисно натщесерце, перед сніданком, саме тоді ранковий біг принесе ще більші результати. Як правильно бігати вранці? Як почати бігати вранці? Якщо ж Вам зручніше займатися бігом вранці – то почніть свій день з прийому контрастного душу, підбадьоривши тим самим свій організм і привівши його у повну готовність до фізичних навантажень. Найскладніші – це дві-три перші ранкові пробіжки, після них бігати вранці повинно стати звичкою. Бігати щодня вранці не так складно, як може здатися на перший погляд. Після бігу бажано прийняти душ і поснідати.

Чи корисно бігати вечорами? Безсумнівно, це значно корисніше, ніж лежати на дивані й дивитися телевізор. Хоча і біг вечорами програє ранковому в ефективності, багато людей за свого робочого графіка можуть займатися тільки вечірніми пробіжками. Бігати вранці чи ввечері вирішувати, природно, вам самим. Виходячи зі свого особистого розпорядку дня, ви зрозумієте, коли краще бігати для схуднення конкретно для вас. Також багато самі вирішують, де краще бігати: на біговій доріжці, на стадіоні або по пересіченій місцевості.

Схуднути з допомогою бігу – це дійсно реально, а крім того корисно. Навіть за перший місяць тренувань можна скинути кілька кілограмів. Найголовніше – бігати регулярно, найкраще щодня. І вже через кілька тижнів Ви не тільки побачите що радує Вас результат, але і зверніть увагу, що з’являється життєва енергія, легкість у всьому тілі, бадьорість духу та гарний, радісний настрій на весь день.

  • скільки можна скинути кілограмів за місяць регулярно бігаючи
  • Біг як він впливає на фігуру?
  • вплив бігу на фігуру
  • вплив бігу на фігуру людини
  • Фігура коли бігаєш
  • що дає біг для фігури

Comments are closed!