Біг для схуднення, як правильно бігати, щоб схуднути. | Фітнес

Біг для схуднення, як правильно бігати, щоб схуднути. | Фітнес Біг виступає найкращим способом для схуднення.

Оскільки, процес бігу супроводжується прискоренням обмінних процесів, спостерігається колосальний викид енергії.

Як правило, люди, які страждають надмірною вагою, малорухливі

і навіть не знають про те, як правильно бігати, щоб схуднути.

Фахівці рекомендують приділити особливу увагу бігу, як ефективному рецептом для схуднення. Фізичне навантаження при бігу сприяє спалюванню калорій, насиченню всій кровоносної системи киснем, в результаті чого організм починати функціонувати з більшою активністю, поліпшуючи загальний стан здоров’я людини. Отже, багато стурбовані не тільки тим, як правильно бігати, щоб схуднути . але і поліпшенням свого самопочуття.

Скільки ж повинен тривати біг для схуднення? Якщо ви хочете скинути зайві пару кілограм, то можна обмежитися двома місяцями. При пробіжках протягом тривалого часу результат схуднення в деяких випадках досягає 10 і більше кілограм. Фахівці рекомендують додатково внести деякі обмеження в щоденний раціон харчування, виключивши калорійні продукти. Незважаючи на відмінні результати і одноразову роботу всіх груп м’язів, біг не є єдиним засобом для зниження ваги, тому по можливості додайте та іншу фізичне навантаження (велосипедні прогулянки, плавання, заняття в тренажерному залі і т. д.) Біг не є панацеєю. < / p>

Не слід приступати до занять бігом при наявних сумнівах через стан здоров’я – зверніться до лікаря за рекомендаціями з приводу безпеки використовуваної методики.

Місце для пробіжок краще вибрати далеко від міської суєти. У великих містах навряд чи вдасться вибратися до лісу, передмістя або поле, що є ідеальним місцем для бігу, де можна зосередитися на вправах. Тому підійде розташована біля будинку паркова зона або стадіон. Завдяки меншому рівню загазованості і шуму в даних місцях ви відчуєте справжню насолоду від вправ.

Багато хто віддає перевагу бігати в тиші, повністю віддавшись процесу. Більшість же здійснюють пробіжки під музику, про запис якої можна подбати заздалегідь. Вибір музичних композицій залежить від смаку кожного: комусь подобається швидка ритмічна музика, що володіє бадьорить ефектом, хтось віддає перевагу бігти, розмірковуючи на ходу під релаксуючу музику, яка надає сприятливий вплив при оздоровчому бігу. Прихильники класичні творів навіть під час тренувань не розлучаються з шедеврами відомих композиторів.

При заняттях бігом основоположним є принцип поступовості. Якщо ви серйозно вирішили схуднути за допомогою бігу, пам’ятайте про поступову навантаженні організму. Помилковою є думка про те, що «чим більше, тим краще». Організм повинен звикнути до зростаючої навантаженні. Перед інтенсивними заняттями повинен пройти адаптаційний період, тривалість якого визначається індивідуальними особливостями кожного. Оптимальний час для початкових пробіжок (перший тиждень занять) – 20-25 хвилин.

Процес розщеплення жирових відкладень починається тільки з 40 хвилини інтенсивного бігу. Тобто біг для схуднення повинен тривати протягом години. Пробіжки в середньому темпи не будуть здаватися вимотуючими для організму. Для досягнення кращих результатів можна бігати по нерівній поверхні (невеликі схили або підйоми), що забезпечить прискорення обміну речовин, включаючи спалювання жиру.

Є ще один варіант бігу для зниження ваги.

Для бажаючих скинути зайві кілограми за короткий період часу, можна спробувати заняття інтервальним бігом. Дана методика передбачає чергування швидкого і повільного бігу.

Ефективно використання різного темпу бігу, наприклад, протягом двох хвилин бігти, прискорюючись, з наступним зниженням темпу до повільного бігу. Протягом однієї пробіжки можна виконати до трьох прискорень.

З метою профілактики появи втоми і слабкості організму після тренувань при вимушеній роботі в обмеженому режимі з максимальним використанням наявних ресурсів намагайтеся тримати помірний темп при бігу.

Хорошим варіантом може бути поєднання середнього темпу пробіжок і нерівній поверхні у вигляді невеликих схилів і підйомів. Такий режим змушує серце під дією невеликого навантаження прискорювати протікання внутрішніх процесів, включаючи спалювання зайвих жирових відкладень.

Поради по правильному бігу з метою схуднення.

Початківцям, в будь-якому випадку, краще почати з легкого бігу. Не женіться за швидкістю при схудненні під час бігу. Скидаються кілограми зовсім не залежать від швидкості людського бігу. Є сенс чергування різних видів бігу: легкого, швидкого, підтюпцем, на дистанції різної довжини, з подоланням перешкод і т. д. Тільки після апробації різних методик можна знайти відповідний варіант з урахуванням індивідуальних особливостей і можливостей кожного.

Якщо ви прийняли рішення про те, що швидкий біг для схуднення буде набагато ефективніше, то пам’ятайте про елементарні правила безпеки. Підберіть підходящу для бігу одяг, стежте за частотою дихання, темпом рухів.

Тренування слід проводити тільки в спеціально підібраною для цього взуття, яка стане не тільки запорукою комфорту, але і користі для здоров’я. Необхідно визначитися з місцем проведення занять, від чого більшою мірою і залежатиме модель кросівок. При бігу по пересіченій поверхні подбайте про придбання взуття з шипами на підошві, які виконуватимуть краще зчеплення із землею. Більш природний рух стопи буде гарантовано при незначному рельєфі і спеціальних борознах на згинах підошви з штучних матеріалів. Хороша в використанні дренажна система, хоча в більшій мірі вона призначена для занять туризмом.

Якщо у вас з’явилися неприємні больові відчуття в стопах при бігу, слід змінити взуття, так як вона, скоріше за все, була підібрана неправильно.

Протягом всієї тренування необхідно зберігати рівномірне дихання, що виконується спокійно без затримок, в єдиному ритмі.

Правильний біг для схуднення через деякий час принесе відчутні результати, неправильний чреватий травмами і поганим самопочуттям.

Внутрішні відчуття після занять також дуже важливі. Згідно з теоретичними даними, при заняттях бігом спостерігається позитивна динаміка. Однак на практиці іноді трапляється й зворотне. Як правило, негативний ефект можливий тільки при нехтуванні основними правилами.

Що стосується часу вчинення пробіжок для оздоровчого ефекту, то є деякі нюанси.

Ранковий біг для схуднення набагато ефективніше вечірніх занять. Даний факт доведений не тільки дослідниками, але і тими, хто випробував його дію на собі.

Для досягнення ще більших результатів бігайте вранці натщесерце. Незважаючи на теплу затишну постіль, змусьте себе встати, після чого прийміть контрастний душ, який швидко підбадьорить ваш організм і приведе його у форму. Тепер ви готові до занять.

Найважчим періодом виявляться тільки дві або три ранкові пробіжки для схуднення. після яких у вас сформується до них звичка. Після бігу знову прийміть душ і повноцінно поснідайте.

Яка ж користь вечірнього бігу для схуднення. Заняття ввечері набагато програють ранкового бігу, але для багатьох вони є єдиною можливістю для зміцнення здоров’я та схуднення через щільний робочий графік.

Насчет планування часу для здійснення пробіжок кожен вирішує самостійно, враховуючи свої нахили та можливості. Місце також можна вибрати, в залежності від власних уподобань, це може бути бігова доріжка, стадіон чи пересічена місцевість.

Як підведення підсумків пропонуємо узагальнені поради про те, як правильно бігати. щоб схуднути. Почати заняття краще з легкого бігу для схуднення. Не слід відразу братися за марафонські дистанції. Швидкість бігу в схудненні не є основним фактором при зниженні ваги. Перш ніж підібрати оптимальний режим власних пробіжок, поекспериментуйте з різними методиками бігу, прискорюючись, виконуючи забіги на різні дистанції, долаючи перешкоди і т. д. Для любителів музичного супроводу підійде будь-який пристрій, що відтворює музику. Підібрати краще тільки улюблені композиції, які сприяють додаванню бадьорості і легкості при бігу. За допомогою музики можна задати необхідний темп: швидкі забіги легше виконуються під ритмічну, для оздоровчого бігу підходять релаксирующие мелодії. Важливим моментом при пробіжках є правильно підібране взуття. Ви повинні подбати про мінімалізм можливих ризиків і травм при бігу. Для рівномірного розподілу навантаження купите зручні кеди або кросівки для пробіжок. Бігайте грамотно! Тільки при правильно організованому бігу можливе спалювання непотрібних калорій. При недотриманні правил безпеки може бути отримана травма і зіпсовано настрій, що, ймовірно, назавжди відіб’є бажання до занять. Прислухайтеся до свого тіла, не варто нехтувати ознаками, які говорять про ваше самопочуття. Тільки так ви зможете переконатися в правильності обраної методики. спостерігати за процесом свого подиху. Пробіжка буде ефективною не тільки при правильному бігу, але і при ритмічному диханні. Асфальтове покриття завжди вважалося невдалої поверхнею для тренувань. При пересуванні по ньому, відбувається травма суглобів, а в деяких випадках, навіть пошкодження попереку. Бігайте по покриттях, призначеним спеціально для цього (бігові доріжки), а також на стадіонах, у парку, в лісі. Повний шлунок буде тільки заважати при бігу. Краще взагалі відмовитися від прийому їжі до тренувань. При високих температурах повітря, а також при поганому самопочутті краще утриматися від бігу для схуднення. Просто неквапливо пройдіться і подихайте повітрям. Таким чином, схуднення за допомогою бігу є реальною можливістю. Систематичні заняття бігом для схуднення стануть не тільки засобом для спалювання жиру, але і запорукою бадьорого, гарного самопочуття протягом всього дня.

  • скільки повинна тривати тренировка щоб схуднути
  • біг для похудання чоловіки
  • біг для схуднення чоловіків
  • біг після фітнесу
  • біг результати
  • систематика бігу для схуднення
  • скільки часу має тривати біг
  • скільки часу має тривати біг щоб схуднути
  • скільки часу має тривати пробіжка
  • Скачать відео як правильно бігти

Comments are closed!

_0.32MB/0.02255 sec