Біг для схуднення | 0% жирності | ВКонтакте

Біг для схуднення | 0% жирності | ВКонтакте

Як бігати щоб схуднути

Як бігати для схуднення і зниження ваги?

Якщо для вас встала гостро проблема боротьби із зайвою вагою, то займатися бігом слід дуже серйозно. Слід ретельно підготувати свій організм для бігу. Це означає, що перший час (днів

5-7) слід займатися швидкою ходьбою. У перший день достатньо приділити ходьбі в помірному темпі приблизно 20-30 хвилин. Цього буде достатньо для початку зміцнення гомілковостопних суглобів і зв’язок і всього опорно-рухового апарату. У кожен наступний день швидкість бігу слід трохи збільшувати, довівши його до дуже швидкого. У такому режимі частота пульсу повинна бути приблизно 110-130 ударів на хвилину.

Через тиждень ходьби ваші м’язи, сухожилля, кістки вже готові для бігу. Тепер вже можна почати бігати в самому повільному темпі протягом 30 хвилин. Знову ж в кожний наступний день бігу варто трошки додати інтенсивності бігу, краще за рахунок збільшення швидкості, темпу бігу, довівши його в перебігу днів 15-20 до дуже швидкого.

Скільки бігати що б схуднути

Головне питання в процесі схуднення за допомогою бігу полягає в кількості бігу. Якою має бути частота бігу і тривалість бігу що б схуднути?

Розрахунок дуже простий. Чим більше бігаєте, тим більше худнете. Але поглянемо на питання схуднення бігом більш детально.

Перші 20 хвилин інтенсивного бігу глікоген, з якого виділяється енергія на біг, витрачається з власних запасів м’язів і, якщо мова йде про підготовлених атлетів, в деякій мірі із запасів печінки. Глікоген в м’язах досить легко і швидко заповнюється, але також швидко витратиться. У наступні 20 хвилин організм для отримання енергії потроху переходить на розщеплення підшкірного жиру. Після цього, коли весь глікоген у м’язах вичерпується, вся енергія для бігу вже виходить виключно з жирових відкладень.

Ось і виходить, що перші 20 хвилин ви не худнете, а просто прокачиваете м’язи ніг. Наступні 20 хвилин худнете, але не сильно. А ось найпродуктивніший час для схуднення якраз починається після 40 хвилин інтенсивного бігу. Тому бігати щоб схуднути слід не менше 40 хвилин. А краще годину-півтора.

речі сказати, біг можна замінити фітнесом. Не важливо якими аеробними вправами ви займаєтеся, головна умова у високій інтенсивності та тривалості занять. Біг, фітнес, аеробіка – всі ці види спорту прекрасно борються із зайвою вагою. Бігаючи можна швидко схуднути, займаючись фітнесом можна швидко схуднути, аеробіка допоможе швидко знизити вагу.

Головне займатися не менше 40 хвилин за тренування.

Що стосується частоти проведення тренувань. То оптимальним варіантом буде бігати через день.

Тому запам’ятайте, що кращий час для занять фітнесом (бігом) – це не менше 40 хвилин за тренування, при кількості трьох-чотирьох тренувань на тиждень.

  • хто схуд від бігу форум

Comments are closed!