Біг чи ходьба для схуднення – плюси і мінуси, протипоказання

Біг чи ходьба для схуднення – плюси і мінуси, протипоказання Біг чи ходьба для схуднення: що вибрати?

Схуднення за допомогою фізичних навантажень – бігу або ходьби – не тільки ефективний, але і самий правильний і здоровий спосіб схуднути.

Раніше

ми вже розповідали про те, як бігати, щоб схуднути. сьогодні ж портал про схуднення «Худеем без проблем» допоможе своїм читачкам зрозуміти, що краще: біг або ходьба для схуднення . У кожного з цих видів фізичного навантаження є свої плюси, мінуси і навіть протипоказання, саме тому перед початком занять слід все це врахувати і зробити вибір на користь здорового схуднення.

Як біг і ходьба впливають на організм?

Відповідь на це питання має принципове значення для того, щоб визначитися з вибором. У ході деяких досліджень вчені дійшли висновку, що різниця в кількості спалюваного жиру за однаковий проміжок часу при бігу і ходьбі несуттєва . Під час годинної пробіжки витрачається приблизно 600 ккал і 50% жиру, якщо ж протягом години не бігати, а швидко ходити, організм позбудеться від 400 ккал і 65% жиру.

Враховуючи вищесказане, при виборі бігу або швидкої ходьби для схуднення, в першу чергу слід орієнтуватися на рівень початкової фізичної підготовки і кількість зайвих кілограмів .

Піші прогулянки у швидкому темпі в поєднанні з корекцією свого харчування допоможуть вам позбавитися від перших 6-8 кілограмів. Розпрощатися ж з останніми 2-3 кілограмами буде дещо складніше, томуF2ут слід вдатися до більш інтенсивних фізичних навантажень.

Ранкова пробіжка допоможе вам у цьому якнайкраще.

Думка фахівця: «Не потрібно ламати голову над тим, біг або ходьба краще для схуднення. Неперевершеним засобом у боротьбі за стрункість є чергування бігу і ходьби, так звана інтервальна тренування. Для тих, хто може похвалитися своєю витривалістю, бігові інтервали повинні бути довшими, а для ходьби – коротший. У новачків же і тих, хто ще не зовсім впевнений у своїх силах, – навпаки ».

Що безпечніше: біг або ходьба для схуднення?

Ходьба – найбезпечніший вид фізичних навантажень, у якого немає ніяких протипоказань. У той час як біг є серйозним випробуванням для серцево-судинної системи, органів дихання, суглобів і хребта.

Проте значний зайва вага не є однозначним приводом для відмови від бігу.

Коментар спеціаліста: «Вибираючи між бігом або ходьбою для якнайшвидшого схуднення, повна людина може дозволити собі інтенсивні навантаження. Але тільки в тому випадку, якщо він досить витривалий і у нього міцний м’язовий корсет. Тоді проблеми з суглобами будуть мінімальними або відсутніми зовсім ».

Проте найчастіше повноті супроводжують захворювання серця, діабет, гіпертонія. Будь-які інтенсивні тренування в цьому випадку протипоказані.

Рада фахівця: «Повним людям рекомендується починати з ходьби в помірному темпі, після чого можна перейти на ходьбу в більш швидкому темпі. У організму, таким чином, буде можливість поступово звикнути до навантажень. Тренування корисно міняти і ускладнювати: ходити в гору, з гори, з вантажем в руках. А після цього можна вже буде переходити на біг ».

Щоб схуднення не завдало шкоди вашому здоров’ю, hudeem-bez-problem. ru вважає за потрібне загострити вашу увагу на протипоказання для бігу:

  серцево-судинні захворювання, вроджені вади серця, гіпертонія, діабет, захворювання нирок і печінки, загострення будь-яких хвороб.

Що краще у вашому конкретному випадку: біг або ходьба для схуднення – нехай вам порадить лікар. У майбутньому це дозволить вам уникнути проблем зі своїм здоров’ям.

Показання для ходьби

Якщо біг, як спосіб схуднення, підходить не всім, то з ходьбою справа йде з точністю до навпаки.

Займатися ходьбою для схуднення можна, навіть якщо:

  у вас дуже низький рівень початкової фізичної підготовки; кількість зайвих кілограмів не просто значне, а дуже значне; проблеми зі здоров’ям, пов’язані із зайвою вагою (діабет, гіпертонія та ін), терміново потребують вирішення; відвідування спортзалу не представляється можливим через дуже щільний робочий графік.

Не знаючи, що віддати перевагу, біг або швидку ходьбу для схуднення, подумайте і про те, що людина, що займається ходьбою, привертає до себе набагато менше уваги, ніж людина, що здійснює пробіжку. А для сором’язливих людей це важливо.

Крім того, ходьба, як і біг, корисна для психічного здоров’я . Вона розташовує до приємних роздумів і навіть дозволяє медитувати. У той час як біг не залишає сил ні на які роздуми, з його допомогою можна просто втекти від сумних думок.

Що стане вашим порятунком: біг або ходьба для схуднення – вирішувати тільки вам. Але тепер ви знаєте, що від зайвих кілограмів можна не тільки втекти, але і піти, головне – щоб тренування були регулярними. Hudeem-bez-problem. ru лише сподівається, що ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір.

Автор – Тетяна Конопацький, портал про схуднення ХУДЕЕМ без проблем!

 • протипоказання для бігу
 • що краще швидка ходьба чи біг
 • біг чи ходьба
 • хотьба і похудання
 • протипоказання до бигу на биговий дорижци
 • плюси і мінуси бігу
 • біг показання
 • як правильно бигти на дорижци
 • біг чи хода що краще для худання
 • біг чи ходьба для схуднення

Comments are closed!

_0.31MB/0.01877 sec