Безшлакового дієта, дієта від шлаків

безшлакового дієта, дієта від шлаків безшлакового дієта, дієта від шлаків

Процес накопичення надлишкових шлаків і токсинів в організмі сучасної людини неминучий: він визначається високим рівнем розвитку цивілізації і помітно зміненим способом життя.

Шлаки – це результат попадання в організм людини шкідливих продуктів і речовин з навколишнього середовища і порушення виведення продуктів внутрішньоклітинного обміну. Напівфабрикати, продукти, які не потребують приготування, з великими термінами зберігання, а також фаст-фуд містять хімічні добавки – консерванти, стабілізатори, барвники та багато іншого. Загазованість повітря, забрудненість води, використання добрив і добавок в корм худобі і птиці в сільському господарстві, зміна електромагнітного поля створюють несприятливі умови для життя і здоров’я людини.

Зашлакованість організму сприяє його інтоксикації і виражається у швидкій стомлюваності, хронічної втоми, дратівливості і загальному поганому самопочутті. У цій ситуації дуже корисна безшлакового дієта, яка легка у виконанні і не вимагає спеціальної підготовки.

Розроблено 2 варіанти такої дієти:

На основі фруктів і ягід, мінеральної води без газу. Така дієта триває 2 – 3 дня. На основі нежирної яловичини, курки, легких супів на основі м’ясного або овочевого бульйону, сиру і сиру зниженої калорійності, соків, компотів, киселів. Така дієта може тривати до 7 днів. Жирні види м’яса, птиці, риби, ковбаси та копченості, борщі і щі, консерви, десерти, продукти з грубою клітковиною, повинні бути категорично виключені в цей час.

Необхідно відзначити, що під час безшлакового дієти (особливо по першому варіанту) не показані активний спосіб життя, спорт, великі навантаження. Найкраще, щоб очищення організму припала на вихідні дні. Таку дієту рекомендують проводити досить регулярно (наприклад, 1 раз на місяць), а також після свят, істотних відхилень в режимі харчування або напередодні щедрих застіль. Кефірна дієта очищає організм.

Регулярна дієта від шлаків сприяє не тільки очищенню організму, але і нормалізації ваги, позбавленню від целюліту, запобіганню від різних захворювань, які можуть викликатися інтоксикацією організму.

Для застосування безшлакового дієти практично немає протипоказань за станом здоров’я, тому що можна підібрати меню в кожному конкретному випадку. Однак, при деяких захворюваннях (наприклад, діабет, захворювання ШКТ) треба отримати рекомендації лікаря-спеціаліста та лікаря-дієтолога.

Наприкінці хочеться відзначити, що одноденне голодування не є безшлакового дієтою. Голодувати можна тільки під наглядом лікаря.

Comments are closed!