Безкоштовна дієта по 4 групі крові. Позитивна і негативна. Четверта група крові

Безкоштовна дієта по 4 групі крові. Позитивна і негативна. Четверта група крові. Безкоштовна дієта по 4 групі крові. Позитивна і негативна. Четверта група крові.

Четверта група крові відноситься до змішаного типу, є досить рідкісною групою крові, так як її носіями є всього лише сім-вісім відсотків жителів планети.

Виник він в процесі злиття двох протилежних один одному типів крові.

Сильними сторонами цієї групи людей є те, вони володіють наймолодшою??групою крові, гнучкою і чутливою імунної системи. Ця група крові поєднує в собі тільки плюси другої і третьої групи крові.

Однак є й деякі слабкі сторони – наприклад, у людей з цією групою крові досить чутливий, відкритий травний тракт, досить незахищений імунітет, властиві другій і третій групі мінуси.

Дієта по 4 групі крові.

Для людей з 4 групою крові радиться застосування помірних дієт. Як м’ясо краще вживати кролятину і баранину, рибу та індичку (виключаючи морепродукти), добре вживати молочні продукти (кисломолочні продукти, сири нежирного сорту), соєвий сир. У помірній кількості дозволяється бобові, горіхи (особливо волоські і арахіс), оливкова олія і масло печінки тріски, крупи (виключаючи гречку і кукурудзяну крупу). Вітаються всі фрукти (окрім кислих і різких) і овочі (окрім кукурудзи, чорних оливок і перцю).

Що стосується пиття, то тут ми рекомендуємо вам вживати зелений чай і кава, чаї з трав ромашки, ехінацеї, женьшеню, шипшини, глоду, імбиру. Не о8ключено вживання таких напоїв, як пиво, м’ятний чай, вино, малина, валеріана.

Варто уникати таких трав, як липа, сіна, алое та чаї з цих трав.

Якщо вашою метою є контроль ваги, то уникайте вживання шинки і червоного м’яса, бекону, насіння соняшника, перцю, гречки, пшениці та кукурудзи.

Позитивно вплинуть на організм тофу, кисломолочні продукти, риба і водорості, зелень, ананас.

Пам’ятайте наступні рекомендації – щоб застосувати програму для зниження ваги, потрібно обмежити в своєму раціоні м’ясо, зробити ставку на споживання великої кількості овочів і тофу (бо в ньому дуже багато білка, корисного для типу А і В). Уникайте гречаної крупи, кукурудзи та бобових культур, вони знижують вироблення інсуліну, а це в свою чергу призводить до уповільнення метаболізму.

Хоча у людей з цим типом і немає проблем із сприйняттям глютену, що містяться у пшениці, таких як у першої і другої групи, все ж власникам четвертої групи крові слід намагатися уникати продуктів, до складу яких входить пшениця.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00425 sec