Безкоштовна дієта доктора Сергія Агапкина | Нові дієти

Безкоштовна дієта доктора Сергія Агапкина | Нові дієти Дієта доктора Агапкина

завантаження.

Сучасні ідеали краси змушують жінку прагнути до витонченим формам. Але не кожна жінка вміє правильно підібрати харчування, яке приносило б їй тільки здоров’я і красу. Безліч сучасних дієт

пропонують швидке скидання ваги, легкий спосіб схуднути. У результаті різко скинуті кілограми можуть залишити важкі рубці на здоров’я, а схуднення – не принести бажаної краси. Тому що харчування, перш за все, має бути здоровим і збалансованим. А схуднення має стати не самоціллю дієтичного харчування, а результатом гармонійного розвитку всіх органів і систем людського організму. Саме цих принципів і дотримується дієта Агапкина.

Основні принципи дієтичного харчування за системою Сергія Агапкина

Щодня вживати в їжу 20-30 гр. висівок. Це основне доповнення, яке робить в раціон дієта Сергія Агапкина. Кількість висівок може змінюватися. враховуючи індивідуальні особливості кожного. Пшеничні висівки сприяють виведенню з організму шлаків і токсинів, впливаючи на перистальтику кишечника. Якщо стілець частішає до більше двох разів на день, необхідно регулювати кількість висівок. Грамотно складений раціон повинен включати кисломолочні продукти. Протипоказанням до включення таких продуктів є наявність деяких шлунково-кишкових захворювань. Наприклад, гастрит з підвищеною кислотністю. Що мають хвороби суглобів і подагру, повинні виключити з ужитку зелений чай з молоком. Пурин, що міститься в чаї, здатний завдати шкоди хворим з такими діагнозами. Приготувавши для себе тарілку з їжею, отсипьте половину тому. Так дієта доктора Агапкина радить змінити своє ставлення до обсягів споживаної їжі. Споживатися людиною має стільки їжі, скільки необхідно організму для нормального розвитку. Більша кількість веде до жирових відкладень. Необхідно виключити гіподинамію. Активно працюючи, організм починає сам регулювати кількість споживаної їжі. Щоденна ранкова пробіжка і заняття в басейні допоможуть активізувати всі потрібні процеси в організмі. Знизити денну норму споживання цукру до норми – 10%. Саме така кількість міститься в звичайному раціоні людини. Вживання кондитерських виробів і подслащивание напоїв призводить до перевищення норми. Харчуватися дрібно, з інтервалами в 2,5-3 години. Виключити вживання хімічних засобів для схуднення. Зразок меню дієти Агапкина на день

08.00 – Овочевий салат, омлет (2 яйця), пшеничні висівки (10 гр.)

10.30 – Сир (100 гр.) (Або йогурт (100 гр.)), Половина фрукта (груша, яблуко, банан)

13.00 – тушковані овочі, запечена риба (відварна курка) (100 гр.), пшеничні висівки (10 гр.), хліб (з борошна грубого помолу)

15.30 – Сир (100 гр.) (Або йогурт (100 гр.)), Половина фрукта (груша, яблуко, банан)

18.00 – Овочевий салат, курка (100 гр.), Хліб (з борошна грубого помолу)

Це приблизний склад меню дієти Агапкина. Існує безліч рецептів овочевого салату і страв з тушкованих овочів, що дозволяють урізноманітнити складене меню. Також урізноманітнюють меню вживання різних фруктів. Однак теплова обробка м’яса і риби повинна бути щадить для шлунково-кишкового тракту. Тому можна вживати ці продукти в запеченому або відвареному вигляді.

Протипоказання до дієти

Дієта являє собою збалансоване харчування. Основне її доповнення – це пшеничні висівки. Але для хворих з шлунково-кишковими захворюваннями їх вживання може бути небезпечним. Додавання в їжу висівок може призвести до порушення перистальтики кишечника, здуття, запору або почастішання стільця. Тому, маючи такі захворювання, необхідно спочатку проконсультуватися з лікарем.

Результати дієти

За твердженням Сергія Агапкина, не потрібно очікувати швидких результатів. Це шкідливо для здоров’я і не принесе тривалого ефекту. В результаті харчування за системою, яку пропонує дієта для схуднення Агапкина, в тиждень йде близько 3 кг. Проте це дуже індивідуально. Адже головне – це не різке скидання кілограмів, які через час повернуться, а налагодити хорошу роботу всіх внутрішніх органів. Адже зовнішня краса – це не просто схуднення, а, перш за все, здоров’я.

А ось що сам доктор говорить про свою дієту. Дивимося відео:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00543 sec