Без солі дієта для схуднення: відгуки

Без солі дієта для схуднення: відгуки Без солі дієта для схуднення

Існує чимало суперечливих думок щодо даного способу схуднення, втім, це стосується багатьох дієт. Можна прочитати чимало, як позитивних, так і негативних відгуків про кожну з них.

Варто пам’ятати, те, що підходить одному і дає гарантований результат, може зовсім не підійти іншому. Важливо вибрати оптимальну дієту, яка допоможе впоратися із зайвою вагою. Безумовно, хочеться схуднути якомога швидше. Але поспіх у даній справі не допоможе. Скидати вагу треба планомірно, щоб шкіра не обвисає, а організм не відчував стрес. Різні дієти розраховані на різний період – від тижня до місяця (основний курс). При необхідності їх повторюють, але вдаватися до використання будь-якої з них треба тільки після консультації з лікарем. Японська солі дієта вважається однією з найбільш популярних і ефективних серед багатьох жителів різних країн. Не тільки завдяки швидкому досягненню результатів, але і тривалого їх збереженню.

Невдоволення власною фігурою – багатьом знайоме стан, коли відображення в дзеркалі не відповідає уявленням про свою ідеальній формі. Найчастіше сидяча робота, неправильний режим харчування і об’їдання – головні чинники, що сприяють набору ваги. Коли людина проводить багато часу за комп’ютером або перед телевізором, його м’язи не відчувають фізичного навантаження. Отже, спалювання калорій відбувається занадто повільно. Рухливий спосіб життя дозволяє підтримувати м’язи в тонусі, дає хороше самопочуття і допомагає швидше спалювати жири. Без сольова дієта – це один з найоптимальніших і доступних способів для того, щоб нормалізувати вагу.

Сутність дієти

Одне з головних переваг даного способу – простота і висока результативність. Дієта не вимагає відмови від їжі. Можна сказати, що більше того, меню дієти без солі дуже різноманітно. Це дозволяє забезпечити не тільки хорошу переносимість, але й підтримувати чудове настрій. Коли ми починаємо себе в чомусь різко обмежувати, організм чинить опір. А тому відчуття голоду лише посилюється. У даному випадку таке не спостерігається, оскільки рецепти дієти без солі різноманітні.

Рекомендації характерні, як і для багатьох інших дієт – краще повністю відмовитися від вживання мучного, газованих і алкогольних напоїв, солі і солодощів.

Зате можна і навіть потрібно включити в раціон рибу, м’яса, яйця і навіть масло. Ці продукти дозволять втамувати голод, а зайва вага почне поступово йти.

Відгуки про солі дієті свідчать, що за 13 днів можна з легкістю втратити до восьми кілограмів. Як стверджують медики і дієтологи, втрата за період схуднення порядку 5% ваги – непоганий показник. Якщо досягнута відмітка в 10% – вважається, що результати просто чудові. Наприклад, якщо вага знаходився на рівні 90 кілограмів, скинули 9 з них – мета досягнута.

Автори даної дієти запевняють, що результат збережеться на тривалий термін. Здавалося б, це поняття невизначене, але вони вказує часовий проміжок в районі 2-5 років. Непогано, якщо врахувати, що для цього знадобиться витратити всього 13 днів.

Меню японської дієти День перший

Сніданок – чашка чорної кави. Обід – варена капуста, заправлена??рослинним маслом і два яйця круто. Запити рекомендується томатним соком. Вечеря – стушкувати або посмажити рибу (будь-яку).

День другий

Сніданок – чашка чорної кави з одним сухарем. Обід – риба і салат, заправлений олією. Вечеря – 100-грамовий шматочок вареної яловичини. Запити рекомендується склянкою кефіру.

День третій

Сніданок – чашка чорної кави з одним сухарем. Обід – 1 великий кабачок, обсмажений в маслі. Вечеря – відварна яловичина (200 грамів), два яйця (круто) і салат з капусти на рослинному маслі.

День четвертий

Сніданок – чашка чорної кави. Обід – випити сире куряче яйце. Відварити три моркви, зробити салат, заправити рослинним маслом. Можна з’їсти шматочок твердого сиру (не більше 20 грамів). Вечеря – фрукти на вибір.

День п’ятий

Сніданок – терта морква, заправлена??соком лимона. Обід – риба і склянку томатного соку. Вечеря – фрукти на вибір.

День шостий

Сніданок – чашка чорної кави. Обід – половинка вареної курки з салатом з капусти. Вечеря – два яйця круто, перетерта морква з рослинним маслом (не більше склянки).

День сьомий

Сніданок – чай??без цукру. Обід – відварна яловичина (200 грамів), фрукти. Вечеря – повторити раціон будь-якого з шести днів за винятком третього.

День восьмий

Сніданок – чашка чорної кави. Обід – половина вареної курки і салат з моркви. Вечеря – повторити день шостий.

  • дієти для похудання без солі
  • сольова дієта
  • якщо повністю відмовитися без солі

Comments are closed!