Без солі дієта для схуднення: меню, відгуки, результати

Без солі дієта для схуднення: меню, відгуки, результати Без солі дієта для схуднення: меню, відгуки, результати

У тому, що сіль необхідна для нашого організму, ніхто не сумнівається. Інша справа, що сіль, яку ми додаємо до їжі, часто є зайвою, оскільки вся необхідна кількість солі вже є в овочах, хлібі, м’ясі та інших продуктах. У цій статті ми розповімо про солі дієті . яка, як ви зрозуміли, передбачає відсутність вашому раціоні додається в блюда зайвої солі.

Принцип дії солі дієти

Дана дієта розрахована на 15 днів. І головним її принципом є відмова від вживання солі. Після її застосування потрібно дати організму перепочинок, після чого дієту можна повторити. Пройти курс дієти без солі особливо рекомендується людям з хронічними формами захворювань.

Меню дієти без солі

    За день потрібно поїсти 4-5 разів. за столу треба виходити з невеликим відчуттям голоду. Їжу необхідно готувати на пару.

Також необхідно обмежити себе у вживанні таких продуктів.

    крупи і макаронні вироби; кавуни, виноград, банани; цукор; соління; копченості; кислі і гострі страви.

Але не все так сумно, нижче наведено список продуктів, які вживати дозволяється .

    супи на овочевому або слабкому рибному відварі; будь-які овочі, крім екзотичних; пшеничний і житній хліб, але не більше 200 грамів на день; кисломолочні продукти; масло (не більше 10 грам на день); ягоди; знежирений сир; чай і каву.

Переходимо безпосередньо до нашого меню . Нагадуємо, що курс дієти тривати п’ятнадцять днів.

1-3 дні . Їмо курку без шкіри і жиру. Кращим варіантом буде грудка, її допускається з’їсти до 500г на добу.

4-6 дні . Риба нежирних сортів. Як і в перших трьох днях, можна вжити до 500 грам риби.

7-9 дні . Три дні каші на молоці або воді. Дозволяється вжити до 250 грам каші.

10-12 дні . Харчуємося овочами, від 1 до 2 кілограмів.

13-15 дні . Фінішна пряма. Прикінцеві три дні сидимо на фруктах (крім бананів). З’їсти фруктів можна до 2 кілограм.

Готування при солі дієті

Навіть у солі дієті повністю відмовлятися від солі немає необхідності. Її можна додавати в м’ясний бульйон, але тільки за 20 хвилин до готовності. У рибний бульйон варто солити безпосередньо після того, як ви зніміть накип. Овочі солити слід за 7 хвилин до готовності. Будьте обережні: кількість додається солі повинні бути мінімальним, всього кілька крупинок. Можете їсти більше пряних трав, цибулі та часнику, щоб заповнити недолік солі природним шляхом.

Плюси дієти Мінуси дієти Цікаві факти про солі дієті

Як ми вже говорили, без солі дієта підходить не всім. Тому людям, страждаючим від набряків, краще скористатися більш делікатної малосолевой дієтою. Вона має на увазі не повне відсутність солі, а її обмеження в кількості, тому можна починати своє схуднення саме з неї. Меню при цьому міняти не потрібно. Однак візьміть до уваги, що малосолевая дієта менш ефективна, ніж бессолевая, тому ваші результати будуть дещо скромніше.

Відгуки про солі дієті

Comments are closed!