Басейн для схуднення. Як схуднути в басейні?

Басейн для схуднення. Як схуднути в басейні? Басейн для схуднення. Як схуднути в басейні?

Кожна бажаюча схуднути жінка особисто вибирає свій шлях. Хтось знаходить оптимальний для себе варіант відразу, хтось – шляхом проб і помилок.

Сьогодні я хочу розповісти про метод, заслужено вважається одним з найкращих, оскільки

дозволяє не тільки поліпшити зовнішні дані, але також зміцнити імунітет і підвищити життєвий тонус.

Мова – про заняттях в басейні. Це може бути плавання або тренування з інструктором (аквааеробіка). Багато басейни пропонують спеціальні заняття з кваліфікованим тренером. Але якщо таких немає або вам не підходить розклад і ритм тренувань, то ми розглянемо деякі вправи, виконання яких допоможе вам завжди залишатися у формі.

Вправа для рук

Для даної вправи Вам знадобиться м’яч. Увійдіть в басейн, рівень води повинен доходити до рівня плечей. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Візьміть м’яч і витягніть руки прямо перед собою. Під водою на рівні грудей опишіть руками вісімку. Відчуйте опір води. Дихайте рівно. Повторіть вправу в 2 підходи по 10 разів.

Вправа для ніг

Рівень води залишається на рівні плечей. Робіть великі кроки начебто маршируєте, йдіть так званим перехресним ходом: права нога – ліва рука, ліва нога – права рука. Природний опір води не дозволить Вам рухатися занадто швидко, навантаження розподілиться рівномірно. Тягніть носки, робіть енергійні рухи руками. Виконуйте вправу поки не відчуєте напругу і втому в м’язах.

Стрибки

Рівень води залишається на рівні плечей. Ноги разом, руки вільно опущені уздовж тіла, трохи сядьте, – так буде зручніше відштовхнутися. Підстрибніть так високо, як зможете. Ноги розведені в сторони, шкарпетки направлені вниз, руки витягнуті вгору. Приземляючись, поставте ноги нарізно, руки зафіксуйте в колишньому положенні. Повторіть вправу в 2-3 підходи по 10-15 разів.

Розтяжка

Встаньте боком у бортика, взявшись однією рукою за нього. Рівень води залишається на рівні плечей. Ноги разом. Нахиляйтеся в сторону протилежну бортику, закидаючи другу руку над головою, намагайтеся торкнутися нею бортика. Розтягуйтеся на видиху. Виконайте 2 підходи по 10 разів на кожну сторону.

Вправа для талії

Встаньте спиною до бортика, візьміться за нього обома руками. Руки утворюють суцільну горизонтальну лінію. Рівень води повинен доходити до рівня шиї. Прямі ноги витягніть перед собою, утворюючи кут 90 градусів. На видиху розводите ноги в сторони, на вдиху повертайте у вихідне положення. Потім спробуйте описати вісімку. Повторіть вправу 20-30 разів.

Жінки, займаючись в басейні, вже через кілька відвідувань відзначають істотні зміни: їх шкіра стає більш пружною, жирові відкладення зменшуються, настрій і психоемоційний стан поліпшуються. У чому ж секрет?

Справа в тому, що вода – це унікальна середу, в якій багаторазово збільшується обмін речовин, володіє антистресовим і розслаблюючим на організм впливом. Втрата зайвої ваги при плаванні обумовлена??підвищенням тонусу всіх груп м’язів і збільшенням витрати енергії, завдяки яким жирові запаси «тануть».

Переваги басейну для схуднення

Тренування в басейні мають ряд переваг перед звичайними заняттями. Чималу роль відіграє те, що у воді зменшується навантаження на суглоби і хребет. Виконуючи вправи в басейні, практично неможливо отримати травму.

Вправи у воді відмінно підходять людям, кому аналогічні заняття на суші протипоказані. Наприклад, людям з варикозним розширенням вен.

Крім того, що при плаванні або заняттях аквааеробікою виключені травми і розтягування, так ще одним плюсом є те, що розвивається гнучкість суглобів, знімається нервова напруга, стабілізується артеріальний тиск, стимулюється обмін речовин.

Опір води, яке створюється при русі, змушує м’язи неабияк попрацювати, тому ефективно знищує жирові запаси. Чи знаєте ви, що за допомогою тренувань в басейні можна втрачати по 800 ккал на годину ?

Більше того, водне середовище робить ще й масажний вплив, усуваючи целюліт. І ще одне важливе зауваження: після тренувань у воді немає відчуття липкого пітного тіла.

Дотримуйтесь правил

Існують правила, які необхідно знати, щоб тренування були ефективними.

перше, якщо ви новачок, не перевищуйте час перших занять більш ніж 30 хвилин. Через тиждень, а то й дві, за умови хорошого самопочуття, можна збільшити термін перебування в басейні до години.

друге, кожне заняття починайте з маленької розминки. Буквально п’ять хвилин дозволять виключити перенапруження.

третє, якщо ви погано плаваєте, використовуйте надувний інвентар: кола, жилети та інше, що убезпечить ваше перебування на воді.

Викладайтеся на всі 100%

Не думайте, що ви прийшли в басейн і відразу станете стройняжкой. Для цього, як і в будь-якому виді спорту або фітнесу, необхідно попрацювати. Причому, чимало. Зрозумійте, насправді, допомагає схуднути не сам басейн, а то, що ви в ньому будете робити . Якщо справа обмежиться просто бултиханія у воді з поперемінним висіння на бортику і балаканиною з приятельками, то про схуднення не може бути й мови.

Тільки наполеглива робота над собою і своїм тілом стане запорукою відмінних результатів. Щоб не втрачати час дарма, а використовувати його з найбільшою користю для фігури, зверніться до розумного інструктора. Нехай він розробить для вас індивідуальний комплекс вправ, який потрібно виконувати у воді, і систему плавання конкретно для вас.

Я хочу відзначити, що найбільш корисна для схуднення техніка плавання – брас. Саме при ньому задіяні м’язи внутрішньої і бічній поверхні ніг.

Для досягнення найкращого результату варто чергувати різні стилі, оскільки вони навантажують різні групи м’язів з різною інтенсивністю.

Контролюйте апетит!

Після будь-яких тривалих фізичних навантажень людині хочеться їсти. А заняття у воді – один з тих видів тренувань, які відрізняються яскраво вираженим «постголодним синдромом». Сильний апетит – абсолютно природне явище, адже ваш організм тільки що активно працював, втомився, а тепер хоче відновити сили.

Ваше завдання – протягом якогось часу не піддаватися спокусі з’їсти бутерброд. Нехай організм живиться енергією, взятої з «стратегічних запасів». Ви ж для цього і відправлялися в басейн! Звичайно, ви цілком можете побалувати себе яблучком або ж овочевим салатом (без сметани і майонезу!). У рідкісних випадках можна вжити трохи вареного м’яса або риби.

На замітку!

    Заняття в басейні необхідно об’єднувати з відповідним режимом харчування і рядом інших індивідуальних рекомендацій. Тільки в цьому випадку можливе досягнення бажаного результату.
    Щоб організм позбувався жиру, температура води в басейні повинна бути 24-30 градусів. У такому середовищі організм у відповідь на фізичне навантаження буде із задоволенням витрачати свій жировий запас, що і призведе до скидання ваги. В іншому випадку, якщо температура становить 16-18 градусів, схуднення не відбудеться. Організм не стане витрачати жир, оскільки він потрібний для захисту внутрішніх органів від переохолодження.

Якщо ви зовсім не вмієте плавати, але дуже хочете відвідувати басейн, не турбуйтеся. Підіть на заняття аквааеробікою – і плавати не обов’язково вміти, і для фігури відмінне тренування. Більше того, ви спокійно можете записатися на групові або приватні уроки з плавання.

Не відмовляйте собі в задоволенні побувати в басейні. Побачите: одночасно з чарівними перетвореннями фігури у вас покращиться здоров’я: стабілізується артеріальний тиск, серце буде краще забезпечуватися киснем, а нервова система зміцніє.

  • вправи у воді для схуднення

Comments are closed!

_0.32MB/0.00653 sec