Бади від Paradeigma. ru | Oпіcaнія пoказaнія протипоказання | купіт’ – Таємна мудрість антираковою дієти доктора Ласкіна

Бади від Paradeigma. ru | Oпіcaнія пoказaнія протипоказання | купіт’ – Таємна мудрість антираковою дієти доктора Ласкіна

Чи можна перемогти рак? Якщо судити за сумною статистикою лікарів-онкологів, то навряд чи, особливо в запущених випадках. Тим часом, рак досить часто діагностують саме на заключних 3-ей і 4-ої стадіях, коли ракові клітини поширюються по всьому організму і можливості традиційних методів лікування (операція, хіміотерапія, променева терапія) дуже обмежені.

Однак існує інший підхід до терапії раку – диетологический . Серед усіх відомих антиракових дієт найбільшу увагу в даний час привертає дієта відомого лікаря-онколога доктора В. Ласкіна . Протягом багатьох років Вульф Абрамович, як і всі лікарі, лікував своїх пацієнтів хіміотерапевтичними препаратами і дуже страждав, коли пацієнти помирали. На відміну від багатьох своїх колег він ніяк не міг змиритися з тезою «рак – це доля» і мріяв придумати свій метод не лікування, а лікування від раку. Він багато читав, і якось на очі йому попалася стаття японського професора Джоржа Озави про успішне лікування ракових хворих 100%-ної злакової дієтою на основі коричневого рису. Ідея здалася привабливою, але коричневого рису тоді в Москві не було, і Ласкін вирішив спробувати гречану крупу. А далі…, далі почалася фантастика. Доктор Ласкін приходив до важких раковим хворим з пакетами гречаної крупи, і вже через 2 – 4 тижні вони, як правило, ставали ходячими, а потім хвороба відступала. Всього описано більше 30 випадків повного одужання від раку, зокрема раку молочної залози, простати, кишечника, лімфогранулематозу, лімфосаркомі, шкірної пухлини Mercele cancer, меланоми. Докладно ці пацієнти і методика дієтотерапії описані в книгах: 1. В. А.Ласкін. Рак переможений, друге народження. Москва, Видавничий Дім «Династія», 2006 2. В. І. Добкін. Антиракова дієта доктора Ласкіна . ФІС, Золота бібліотечка здоров’я, 2006.

Якому відсотку хворих допомагає ця дієта? На жаль великий статистики, яка дозволяє оцінити ефективність дієти, поки не існує, і ось з якої причини. З 100 ракових хворих, яким доктор Ласкін пропонував свою фактично спартанську дієту, в кращому випадку лише 3 – 5 погоджувалися дотримуватися «гречаний» режим харчування. Запам’яталися слова одного пацієнта – «краще я помру з солоним огірком у роті, ніж буду кожен день їсти гречку». Незважаючи на явне поліпшення, цей хворий різко порушив дієту і незабаром дійсно пішов з життя. Пояснення такої поведінки полягає в тому, що для багатьох людей сучасна суперсмачний їжа відіграє таку ж роль, як спиртне для алкоголіків. Сучасні піщеголікі звикли черпати з їжі насолоду, знімати за допомогою неї стрес. А без неї вони впадають в депресію, і навіть страх смерті від раку не зупиняє їх! А чи можна і дотримати гречану дієту і зберегти гарний настрій? Виявляється, можна. Існує особливий клас натуральних біоактивних речовин, які підвищують настрій і активність мозку без шкоди для здоров’я. Це так звані «розумні біологічно активні добавки», вже досить добре відомі на території СНД, завдяки діяльності фірми «Парадигма» . Ці БАДи підвищують в мозку рівень гормонів і медіаторів щастя (серотоніну, дофаміну, ендорфінів і ін), а також чутливість до них нервових клітин. У підсумку підвищується активність роботи особливих центрів головного мозку – «центрів задоволеності». До цих БАДам відносяться сиренити . 5-ГТФ з тирозином, Брейн-Бустер . Реворд . Фосфатидилсерин . Карнозин . Тіанін . Активатор .

У чому секрет ефективності дієти? Сам маестро пояснює успіх своєї дієти тим, що в гречці міститься рекордна серед всіх продуктів харчування вміст особливого біофлавоноїду кверцетину 8% . Головне, що робить кверцетин – це відновлює активність «поламаного» в ракових клітинах гена р53 або сам замінює його функцію. Цей ген р53 (ген-супресор пухлинних клітин) є одним з головних регулювальників в ядрі клітини, регулюючим розмноження клітин. Його навіть називають «хранителем клітинного генома». Якщо тільки клітина намагається стати на раковий шлях, то ген р53 викликає або зупинку розмноження аномальних клітин, або їх загибель (апоптоз). На жаль, ген р53 – це найбільш часто інактівіруемой ген-супресор в пухлинах людини. 50 – 60% всіх пухлин людини позбавлені нормального алелі р53.

До їх числа відносяться пухлини головного мозку, легенів, прямої кишки, молочної залози, гемопоетичної системи і печінки. Кверцетин відновлює функцію гена р53, тим самим зупиняючи розмноження пухлинних клітин і приводячи їх до загибелі. Хоча багато продукти (шипшина, коричневий рис, брокколі та ін) містять чимало кверцетину, чемпіоном за його змістом є гречана крупа. У 100 грамах гречки міститься 8 грам кверцитин.

Таємна мудрість дієти доктора Ласкіна. Дієта містить 300 грам гречки і, відповідно, 24 грама кверцетину в день, а якщо врахувати, що до складу дієти входить ще і шипшина, то, насправді, кверцетину ще більше. Щоб оцінити ці цифри, досить нагадати, що типова американська БАД «Кверцетин» містить в одній банці 60 таблеток по 0,5 грам, тобто всього 30 грам кверцетину.

Таким чином, гречана дієта – це унікальний спосіб наситити організм ракового пацієнта дорогоцінним кверцетином, до того ж, у високо засвоюваній формі;

– це мегадозной кверцетіновая терапія хворого на рак. Але виявляється, цього мало, оскільки:

– варто тільки порушити гречану дієту і використовувати гречану кашу як гарнір (наприклад, до м’ясної страви), як ефект її зникає;

– з іншого боку, навіть величезна кількість таблеток кверцетину, прийняте із звичайною трапезою, не вигоїть ракового пацієнта.

Таким чином, напрошується висновок, що, таємничим чином, саме гречана дієта дає можливість проявитися активності кверцитин.

Як підвищити ефективність дієти? Існує цілий ряд біологічно активних субстанцій, які використовуються в програмах комплексної терапії онкологічних захворювань. Це селен, цинк, вітаміни, омега-3 жирні кислоти, кон’юговані лінолева кислота, синбіотики, спіруліна, алое віра, котячий кіготь, генистеин і багато інших. Можна очікувати, що в контексті дієти доктора Ласкіна вони придбають нове звучання і будуть набагато активніше. І все-таки найбільші надії я б поклав на посилення ефективності дієти з допомогою Анссі .

Що таке Анссі? Це біологічно активні речовини природного походження, хімічно представляють собою олігосахариди – сполуки активної напівцелюлози (Active Hexose Correlate Compaunds). Анссі був розроблений в Японії в 1986 році. Олігосахариди з молекулярною вагою близько 5000 виділяють з гібридного міцелію грибів шиітаки, рейши і маітаке. Анссі – це абсолютно нетоксичний протираковий імуномодулятор, який потужно стимулює систему клітинного імунітету і, особливо, клітини-кілери, що розпізнають і знищують пухлинні клітини. Які пухлини чутливі до дії Анссі? Легше перерахувати ті, які не піддаються терапії Анссі. Це рак мозку і лейкози. В інших випадках Анссі ефективний. В одному широко цитованому японському дослідженні 300 пацієнтам з прогресуючим раком і раковим хворим на останній стадії хвороби призначали Анссі в дозі 3 грами на день . За кілька місяців рак повністю зник у 25 пацієнтів і зменшився в розмірі більше 50% у 28. Також Анссі в більшості випадків швидко підвищує якість життя хворих на рак. Вкрай важливо, що Анссі захищає пацієнтів від побічних ефектів хіміотерапії (ураження печінки, кровотворення, лейкопоезу, імунної системи). Також Анссі захищає від алопеції (випадіння волосся). З цією метою Анссі приймають у дозі 1 грам за 60-90 хв. до хіміотерапії. Японські лікарі відзначали багато випадків, коли хіміотерапія у пацієнтів з 3-їй і 4-ої стадією раку не давала потрібної ефективності, а після приєднання Анссі пухлинні вузли зникали. Далі хіміотерапію скасовували, і пацієнт приймав тільки Анссі, ознак раку паче не виявлялося, і колишній пацієнт повертався до звичайного життя.

Я вважаю, що саме поєднання Анссі з антираковою дієтою доктора Ласкіна сприятиме швидкому одужанню онкохворих.

З. П.Белкін, кандидат медичних наук за спеціальністю «імунологія, алергологія», провідний науковий співробітник ФГУН МНІІЕМ ім. Г.Н. Габрічевского.

Comments are closed!