БАДи для схуднення від компанії “Евалар”. Відгуки

БАДи для схуднення від компанії “Евалар”. Відгуки Тема: БАДи для схуднення від компанії “Евалар”. Відгуки

18.01.2013, 15:48 # 1

Читач Недуг. Ру

Набридло дивитися на те, як компанія «евалар» щорічно заробляє мільярди рублів, травя нас, звичайних людей,

наївно вірять у всю ту нісенітницю, яку постійно показують по телевізору.

Хочу розповісти про свій гіркий досвід. Як і будь-яка дівчина, я була вічно незадоволена своєю фігурою. Як мовиться, немає межі досконалості. Чоловік давав гроші на масажі і відвідування спортзалів, але після кожного заняття я була вичавлена, як лимон, а особливого ефекту видно не було. Я знаю, що на все потрібен час. Але мені хотілося отримати бажане якомога раніше. І одного разу, під час перегляду улюбленого фільму, мимоволі почула рекламу про чудодійні властивості препарату «Турбослім» від компанії «Евалар». Вже наступного дня після роботи, задоволена покупкою, я їхала на своїй улюбленій «матрьошки» з аптеки з упаковкою «Турбослім експрес-схуднення» і кава даної марки.

Обіцяний результат не змусив себе довго чекати. Замість сну і відпочинку, я просиділа пів ночі в туалеті. Було відчуття, що всередині хтось сталевими пальцями здавлює шлунок. Пекельні болі тривали протягом усього наступного дня. Начальник, побачивши моє бліде обличчя з темними колами під очима, хотів викликати швидку допомогу, але я вирішила просто відпроситися і поїхати відлежуватися. Просп в кілька годин, я трохи оклигав і вирішила випити кави з бутербродами. Страшенно хотілося їсти. Через кілька годин картина повторилася.

Відкривши інтернет і прочитавши про властивості речовин, які містяться в куплених мною препаратах, я була приголомшена. Всі вони зарекомендували себе як надають сильний проносний і сечогінний ефект. Таким чином, вони зовсім не здатні допомагати впоратися з жировими відкладеннями, а лише знижують вагу за рахунок виведення з організму води і калових мас. Здорово? Не думаю.

Наш уряд не контролює і не обмежує випуск препаратів, які не тільки не мають позитивну дію, але й шкідливі, а деякі навіть небезпечні для здоров’я та життя.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00715 sec