БАД ДЛЯ СХУДНЕННЯ – застосування бад для схуднення, бади для схуднення класифікація БАДів

БАД ДЛЯ СХУДНЕННЯ – застосування бад для схуднення, бади для схуднення класифікація БАДів БАД для схуднення БАДи для схуднення

Препарати для корекції фігури складають лише невелику частину БАДів. За способами впливу на організм всі БАД для схуднення поділяються на три великі групи.

Перша група БАД для схуднення – регулятори почуття голоду. Вони притупляють апетит, завдяки чому ви без зусиль скорочуєте свої порції. Найчастіше регулятори апетиту містять фенолпропаноламін. Але вживати його можна не кожному: він протипоказаний дітям до 14 років, хворим на цукровий діабет, гіпертонікам.

Друга група БАД для схуднення – «спалювачі жиру». У більшості своїй це комплексні препарати, які містять рослинні та мінеральні компоненти, що сприяють поліпшенню видільних функцій організму. Такі БАДи мають слабким жовчогінну, сечогінну і послаблюючу ефектом.

Серед «сжигателей жиру» є ще препарати двох видів. В один виробники вводять пиколинат хрому, який впливає на обмін глюкози і холестерину. Ця речовина може застосовуватися самостійно (приклад тому – препарат «Fat-X»), але часто входить в БАДи як один з компонентів. Другу підгрупу становлять препарати, що містять речовини, здатні набухати. Ви приймаєте препарат до їжі, запивати водою, а потім, сівши за стіл, з’їдаєте, наприклад, всього третина звичайної порції. Однак такі добавки малоефективні. Організм добре адаптується до нових умов: він швидко виводить «пустушку» і починає вимагати справжньої їжі, причому «масніший і погуще». Позитивну роль такі препарати можуть зіграти лише в тому випадку. Якщо вас запросили на званий обід або в ресторан, а ви дотримуєтеся дієти і принципово не хочете наїдатися.

Регулятори почуття голоду і «спалювачі жиру» відносяться до Парафармацевтики.

Третя група БАД для схуднення – модифікатори добового раціону. Це різні суміші, покликані заміняти їжу. Виробляються вони з білка, збагачені вітамінами і мінералами, звільнені від жирів і холестерину. Багато подібні препарати можуть використовуватися як для збільшення ваги (якщо ви приймаєте їх на тлі звичайного меню), так і для схуднення (якщо ви замінюєте ними 1-2 прийоми їжі в день). Вони, як правило, не тільки допомагають скоректувати фігуру, але і покращують загальний стан організму. Тому їх краще вживати замість їжі під час розвантажувальних днів, які корисно влаштовувати кожному, а також для заміни висококалорійних продуктів і страв, небажаних у вашому раціоні.

Препарати цієї групи є Нутрицевтиків.

Класифікація БАД за принципом дії

У клінічній практиці для профілактики і лікування ожиріння застосовуються такі види БАД для схуднення :

1.Актіватори метаболізму і ліполізу:

    -ефедра китайська;

Comments are closed!