БАД Алфавіт Фруктовий – «Про те, як вітаміни допомагають схуднути» | Відгуки покупців

БАД Алфавіт Фруктовий – «Про те, як вітаміни допомагають схуднути» | Відгуки покупців Про те, як вітаміни допомагають схуднути

Переваги: ?? допомагають схуднути, ефективні

Недоліки: прийом 3 рази на день

Почну з невеликої

передісторії. Якщо вам цікаво власне про схуднення, можна почати читання відразу з третього абзацу =) Отже, пару місяців тому я усвідомила для себе необхідність постійно підживлювати свій організм чимось окрім звичного раціону. Пов’язано це було не стільки з прийдешніми холодами, скільки з бажанням відмінно себе почувати і виглядати на всі 100. Чому я почала з алфавіту? Так уже повелося, що в нашій родині довіряють цим вітамінам. Принцип поділу непоєднуваних елементів здається мені цілком виправданим, хоч і доставляє деякі незручності. Тут вже кожен вибирає, що краще: привчити себе приймати вітаміни 3 рази на день, або отримувати менш виражений ефект для свого організму.

Дізнавшись, що в лінійці Алфавіту є жувальні таблетки з фруктовими смаками, я вирішила вибрати саме їх – все-таки, це не так скушно =) В моєї улюбленої дешевої аптеці ці вітаміни коштували 156 рублів за 60 таблеток, чи то пак на 20 днів прийому. Від звичних вітамінів за складом їх рішуче нічого не відрізняє. Виглядають вони як різнокольорові пігулки діаметром близько 1 см – зелена (передбачається, що вона повинна бути зі смаком груші), помаранчева (апельсинова) і рожево-бузкова (вишневий смак). Ну, звичайно, фруктовий смак в них досить умовний, але тим не менш, цілком пріелемий – нагадує аскорбінку.

Тепер невеликий відступ, пов’язане якраз із заголовком. Ось уже довгий час моя вага коливається в районі 59-60 кілограм, ні туди і ні сюди. Особливо з цього приводу я не парюся, але ідея скинути пару-трійку кіло (а ще краще п’ят!) Мене ніколи не залишає. Я намагаюся їсти більш-менш правильно, але ні цей факт, ні боязкі спроби зайнятися спортом мені в цій справі особливо не допомагали. Все-таки відмовитися від вечірнього перекусу – це вище моїх сил, на жаль і ах. Тому уявіть собі моє здивування, коли до кінця згаданої пачки витаминок я помітила, що мій апетит різко знизився. Я просто стала рідше відчувати голод і влаштовувати собі перекуси. І, що найприємніше, це відбилося і на вагах! Я нарешті побачила заповітну цифру 58, а слідом – і 57, про яку я забула класу з восьмого (а я зараз на 4 курсі). На перший погляд, не надто вражаючі результати, але це при тому, що крім прийому вітамінів для своєї фігури я не робила зовсім нічого – не примушувала себе не їсти і не підвищувала фізичних навантажень (ну, хіба що намагалася пити не менше 2 літрів води в день). У зв’язку з цим процес схуднення виходить досить протяжний у часі (тобто за місяць я скинула 1,5 кг), але, повірте, для мене це вже великий прогрес! Думаю, що в комплексі з фітнесом цей процес піде на ура, що я і збираюся перевірити незабаром.

Якщо ми запитаємо мудрий гугл, чи дійсно вітаміни допомагають схуднути, то дізнаємося, що багато з них – наприклад, С, D, вітаміни групи В, а також такі мінерали, як цинк, залізо, мідь, кальцій прискорюють обмінні процеси в організмі, допомагають спалювати жири, і взагалі найкращі друзі худне. Але мені здається, цьому є і більш побутове пояснення: просто організм отримує всі необхідні йому елементи і менше просить жерти. Плюс до цього, ці вітаміни виходять як цукерочки (я їх не жую, а розсмоктувати), що частково задовольняє потребу в звичайних цукерочках

Крім цього чудесного Недокументовані ефекту, на мені проявилися й інші – у мене з’явилося більше енергії, я менше втомлююся, і взагалі відчуваю себе людиною, як Микита Литвинка XD (якщо не знаєте, хто це такий, пошукайте відео з ним, він кльовий). Однак, після пропитий пачки вітамінів Алфавіт, я перейшла на більш відповідні моїм цілям (у вигляді довгого волосся і нігтів) пивні дріжджі Нагіпол (до речі, від них мій апетит не збільшився, а вага не повернувся) і Веторон, а також планую підсісти на лляне масло. Але за те, що навіть 20 днів прийому Алфавіту показали, що він працює, ставлю 5 балів! Тим не менше, я думаю, що подібний ефект з’явиться з будь-якими правильно підібраними вітамінами.

Прочитавши відгук Primaverra про суповий дієті, я зрозуміла, що крім вітамінів в моєму схудненні зіграв роль відмова від всякого “харчового сміття” типу ковбаси, сосисок, газованої води та іншої хімії. Подолати залежність зовсім не складно, адже окрім всяких гидот існує безліч не менш смачних і набагато більш корисних речей! Однак, після деяких змін у харчуванні ситуація з вагою не покращилася, і лише прийом вітамінів послужив своєрідним “поштовхом” для організму, після чого він нарешті-таки почав звільнятися від зайвих кіло) Худніть із задоволенням і будте здорові!

Comments are closed!

_0.31MB/0.01307 sec