Автобіографія бодібілдера Сергія Шелестова | BuilderBody. ru

Автобіографія бодібілдера Сергія Шелестова | BuilderBody. ru Статистика Автобіографія бодібілдера Сергія Шелестова

Shelestov Sergey (Шелестов Сергій) відомий усьому спортивному світові як російський бодібілдер – єдиний у своєму роді представник Росії на чемпіонатах культуристів, в тому

числі престижних, таких як « Арнольд Класик », « Містер Олімпія ».

травня 1971 – дата народження знаменитого російського культуриста. Спортивна історія Сергія Шелестова почалася не дуже вдало. У своєму найпершому змаганні, яке було організовано на спортмайданчиках столичного міста Москви, молодий учасник Сергій Шелестов зайняв п’яте місце. Здається непоганий результат, якщо не враховувати подробиці того факту, що учасників змагання в його ваговій категорії було також п’ять. Інакше кажучи, – цей перший вихід став справжнім провалом. Але молодий спортсмен – бодібілдер не впадає у відчай. Невдача тільки сподвігнул його на більш серйозну роботу над собою. Спортсмен їде в Саратов, де Багодаря наявності великої кількості вільного часу починає більш посилено займатися бодібілдінгом. Завдяки цьому прагненню результати стали негайно поліпшуватися.

Це можна відстежити, починаючи з 1995 р. коли Сергій займає шосте місце на першості Росії. Приблизно в цей же самий час культурист знайомиться з майбутньою дружиною, мешканкою того ж Саратова. Знаменно те, що вона незабаром займає 1 місце на фітнес – змаганнях, а дещо пізніше стає Віце Міс Світу в категорії «фітнес».

1998 рік у автобіографії Сергія Шелестова можна сміливо назвати тріумфальним. Саме в цей час він бере золото, беручи участь в Європейському чемпіонаті бодібілдерів. Більше того, він стає і переможцем першості столиці, а потім Росії. Значущі перемоги надихнули російського бодібілдера на участь у Світовому Чемпіонаті, який проходив у Туреччині. До нещастя, спортсмен хворіє і постає перед глядачами і журі в не найкращою формі. Незважаючи на оказію, росіянин зумів завоювати срібло, поступившись золоту медаль Мустафі Хасане, немало здивував цією перемогою учасників змагань. Але це ще не кінець Шелестівською історії. Через кілька місяців наш «доморощений» бодібілдер отримує лист – свідчення того, що Мустафі Хасане взяв золото в чемпіонаті на допінгу. Ось так наш співвітчизник перетворився на найсильнішого бодібілдера в світі серед собі подібних.

Сергій Шелестов – сьогодні вважається кращим культуристом, що представляє Росію на світовій спортивній арені.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00489 sec