Астрологічна дієта – дієта по знаках Зодіаку. Відгуки

Астрологічна дієта – дієта по знаках Зодіаку. Відгуки Дієта по знаках зодіаку (астрологічна дієта)

Середня добова калорійність 2150 Ккал.

Потрібно зауважити, що хоча астрологія як наука не є офіційно визнаною, повністю відкидати вплив небесних світил на процеси на Землі в цілому і в конкретному організмі

не можна (наприклад, припливи-відпливи, викликані Місяцем).

Положення Місяця в одному з зодіакальних сузір’їв і лягло в основу астрологічної дієти в тому плані, що для будь-якого знака визначені риси характеру, позитивні і негативні часові відрізки, взаємна сумісність і ряд інших показників (складових основу гороскопів).

Для дієтології найбільш важливими астрологічними висновками будуть найбільш слабкі та вразливі органи в організмі людини – впливаючи на які через режим харчування і поглинаються продукти буде можливо зміцнити їх, отримавши в результаті не тільки і не скільки нормалізацію ваги, а додатково позбавить від хронічних захворювань, депресій – що в результаті підвищить рухову активність і вже як наслідок викличе зниження надлишків жирових відкладень. Наприклад, Венера чинить максимальний вплив на нирки, Юпітер відповідальний за печінку, Сатурн регулює роботу хребта і т. д.

Схожої за механізмом дії є місячна дієта. особливо популярна в країнах Балтії. Але на відміну від астрологічної, місячна дієта є саме дієтою, нехай і періодичною. З цієї точки зору астрологічна дієта не є ні дієтою, ні навіть системою живлення, і сформована у вигляді низки рекомендацій по знаках Зодіаку.

Додатково сформовано рекомендації по основних групах знаків (вогонь, вода, земля, повітря) і по діленню всіх знаків на активні – чоловічі – гарячі (прискорений обмін речовин – Водолій, Терези, Лев, Овен, Стрілець, Близнюки) і слабоактивні шлаки – холодні – жіночі (Скорпіон, Риби, Телець, Рак, Козеріг, Діва – обмін речовин уповільнений). Швидкий спосіб схуднути ці рекомендації гарантують лише почасти, але підвищення загального стану здоров’я за рахунок попередження типових для вашого знаку Зодіаку захворювань і збільшення рухової активності.

Меню астрологічної дієти – меню дієти по знаках Зодіаку. Астрологічна дієта для знаку Овен (20 березня – 20 квітня)

Слабкі місця для Овна: голова, обличчя (часті головні болі, дратівливість, депресії). Овнам дуже потрібна постійна дієта, яка допомагає уникати переїдання, надмірного вживання алкоголю, необхідно побільше овочів і фруктів. З продуктів переважні селеру, моркву, огірки, цвітна капуста, лимони (ці ж продукти складають основу японської дієти).

Астрологічна дієта для знаку Телець (20 квітня – 21 травня)

Слабкі місця для Тельця: горло, шия. Тельці схильні до повноти, їм необхідна стабільна дієта і ведення максимально активного способу життя. З продуктів особливо корисні свіжі овочі, печінка тріски. Проблеми зі здоров’ям викличе вживання солодких або борошняних кондитерських виробів.

Астрологічна дієта для знаку Близнюки (21 травня – 21 червня)

Слабкі місця для Близнюків: плечі, передпліччя, кисті рук. Близнюки додатково мають вразливу нервову систему (необхідна релаксація для запобігання безсонь і нервових захворювань). Продукти для дієт вибирають з урахуванням повного добового значення для кальцію і всієї групи вітамінів B (відмінно підійде річна дієта на 5 днів). Зазвичай Близнюки не схильні до повноти та зловживанню алкоголем, але можлива алергія на деяку їжу (наприклад, морепродукти).

Астрологічна дієта для знаку Рак (21 червня – 22 липня)

Слабкі місця для Рака: шлунок, легені. Раки, на жаль, у переважній більшості не люблять спорту, обожнюють солодке і взагалі добре поїсти, і як наслідок, схильні до повноти. Необхідно збільшити рухову активність, особливо в зрілому віці. Продукти для дієт вибирають з урахуванням схильності до набряклості (не рекомендується кавунова дієта). Уникати слід продуктів з великим вмістом цукру або крохмалю (відмінно підійде будь низкоуглеводная дієта: кремлівська дієта і дієта Адкінса). У звичайному раціоні бажано збільшити вміст білка за рахунок риби, горіхів, дієтичної курки і т. п.

Астрологічна дієта для знаку Лев (22 липня – 23 серпня)

Слабкі місця для Льва: спина, серце. Більшість Львів люблять рухливий спосіб життя або, що ще краще, спорт. І хоча люблять поїсти і часто випити вина чи вжити алкогольні напої, їм неважко встояти проти спокуси. З продуктів будуть корисні ті, які допоможуть швидкому відновленню сил – а це інжир, виноград, слива.

Астрологічна дієта для знаку Діва (23 серпня – 23 вересня)

Слабкі місця для Діви: нижня частина живота, кишечник, травний тракт. Типові Діви не люблять вести активний спосіб життя, але зазвичай піклуються про дієту. Слід берегти нерви і шлунок, уникати важкої, долгопереваріваемой їжі. Корисні продукти: сир, кисломолочні продукти, овочі. Для знака Діви з монодиет підійдуть капустяна дієта. яблучна дієта. полунична дієта. кефіру-яблучна дієта та інші.

Астрологічна дієта для знаку Терези (23 вересня – 23 жовтня)

Слабкі місця для Терезів: нирки, нерви. Недооцінюють користь активного способу життя, схильні до радикуліту, ревматизму. Особливо корисні будуть всі необроблені продукти або приготовані на пару: овочі, фрукти, неочищений рис, морепродукти. Для швидкого і ефективного схуднення підійдуть будь Низьковуглеводні і маложіровие дієти.

Астрологічна дієта для знаку Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Слабкі місця для Скорпіона: пах, хребет. Зазвичай люблять смачно поїсти і можуть допускати зловживання алкогольними напоями. У стравах зазвичай використовують багато приправ (надміру багато) – від них краще повністю відмовитися. Так само бажано виключати з раціону жирні м’ясні продукти (свинина, баранина), переважніше курка, риба, морські делікатеси.

Астрологічна дієта для знаку Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Слабкі місця для Стрільця: стегна, суглоби. Представники цього знака піклуються про здоров’я (частково це наслідок їх високоактивного способу життя) – вік в цьому перешкоди не складає. Необхідність у спеціалізованій дієті зазвичай виникає рідко – і підійде практично будь-яка. З продуктів (фруктів і овочів) переважні не потребують очищення від шкірки – наприклад, яблука, але не банани.

Астрологічна дієта для знаку Козеріг (21 грудня – 20 січня)

Слабкі місця для Козерога: коліна, шкіра, кістковий скелет. Додатково у представників цього знаку часті періоди депресії і часто їх мучать проблеми, нічого не значущі для інших – що завдає шкоди їх здоров’ю. Козерогам як нікому необхідний ретельний самоконтроль, здоровий спосіб життя. У дієтах необхідно враховувати баланс кальцію і вітамінів групи B (не рекомендується, наприклад ефективна шоколадна дієта). У звичайний денний раціон обов’язково слід включати побільше овочів і фруктів по сезону, в тому числі кавуни, виноград, дині.

Астрологічна дієта для знаку Водолій (20 січня – 19 лютого)

Слабкі місця для Водолія: гомілка, м’язи, щиколотки. Типовий Водолій стабільний у звичках, дотримується режиму і правильного харчування. Зазвичай намагається вести активний спосіб життя, любить спорт (бувають і винятки). Як ні на який інший знак, на Водолія чинить негативний вплив куріння (у тому числі і пасивне). Яких або особливих обмежень на застосовувані дієти немає. Продукти, що становлять основу звичайного денного раціону, повинні містити достатню кількість заліза – гречка, яблуко, горох, квасоля та інші бобові.

Астрологічна дієта для знаку Риби (19 лютого – 20 березня)

Слабкі місця для Риб: ступні, пальці. Додатково потрібно відзначити слабкість ендокринної системи у переважної більшості Риб і збої в роботі щитовидної залози. Особливо корисні будуть продукти з високим вмістом йоду і калію – в першу чергу це морепродукти. Для Риб значне перевищення ваги над нормою може бути викликане затримкою води в тканинах організму. У цьому випадку найбільш ефективними будуть короткочасні дієти з обмеженням споживання солі (це, наприклад швидка лимонно-медова дієта (2 дні) і ефективна винна дієта) (5 днів) – швидкий спосіб схуднути гарантований за рахунок виведення зайвої рідини. У денному раціоні вітаються такі продукти як огірки, редиска, салат, петрушка, кавун, селера, квасоля, вівсянка, спаржа, ревінь, морква, апельсини і грейпфрути, папайя.

Застосування астрологічної дієти передбачає загальні рекомендації по групах знаків Зодіаку. При цьому не враховуються індивідуальні особливості людського організму. Так само результати астрологічної дієти можуть кардинально відрізнятися у різних людей залежно від обставин (аналогічна ситуація і в більшості інших дієт – відгуки на гречану дієту. А ця дієта одна з найефективніших).

Переваги астрологічної дієти

Головний плюс астрологічної дієти в тому, що немає чітко визначеного меню дієти. використання того чи іншого продукту в дієті визначається вашими бажаннями (і частково знаком Зодіаку – на рівні рекомендацій та попереджень) – але, так чи інакше, мається на увазі помірність в їжі.

Другий плюс астрологічної дієти укладений у відсутності жодних обмежень – не потрібно аналіз калорійності, балансу мінералів і т. д. – В основі дієти ваш звичайний і звичний раціон, і як наслідок не вимагається спостереження у лікарів, дієтологів та інших фахівців (крім тих, що були потрібні вам раніше за станом здоров’я).

Недоліки астрологічної дієти

Основний мінус астрологічної дієти є наслідком її достоїнства – відсутність чітко визначеного меню дієти. Відсутність наперед визначеної калорійності добового меню може призвести до того, що, дотримуючись всі рекомендації дієти, але при цьому споживаючи надміру багато калорій з рекомендованою їжею, ви не досягнете стабільного ефекту схуднення (але, принаймні, стабілізуєте стан здоров’я, попередивши характерні для вашого знака захворювання – або відтермінувавши їх наступ).

З іншого боку індивідуальність кожної людини хоча і враховується значною мірою, але цього не достатньо в плані того, що можлива ситуація, коли астрологічна дієта рекомендує продукт, який вам протипоказаний за станом здоров’я (алергія на морепродукти) або попросту не подобається. Нічого страшного немає – просто не включайте його в дієту – він не буде вам корисний.

  • астрологічна дієта
  • астрологічна дієта для стрільця
  • Чи можуть похудати терези

Comments are closed!

_0.32MB/0.00542 sec