Апельсини для схуднення

Апельсини для схуднення Апельсини для схуднення

Серед багатьох інших овочів і фруктів, що вживаються для зниження ваги, навряд чи знайдеться інший такий смачний і корисний, як апельсин. Тому багато і вибирають саме апельсини для схуднення: і смачно, і користь величезна.

Його цінова доступність, незаперечні харчові достоїнства і лікувальні властивості роблять цей фрукт незамінним продуктом у раціоні кожної людини. Цілий рік ми можемо насолоджуватися його чудовим смаком, якщо, звичайно, відсутня алергічна реакція на цитрусові.

Вміст корисних речовин в апельсині

Корисні властивості апельсина виражаються в його благотворну дію на організм людини. Це відмінний антиоксидант, що сприяє очищенню організму від вільних радикалів, продуктів обміну і токсинів. Ці функції виконують знаходяться в його складі біофлавоноідів. А лімоноіди протистоять зростанню злоякісних клітин і є відмінною профілактикою захворювань нервової і серцево-судинної систем.

Серед всіх цитрусових апельсин вважається найбільш підходящим фруктом для насичення організму вітаміном C. У ньому міститься добова його норма. Хоча лимон і лайм містять таку ж кількість цього вітаміну, але ж з’їсти один лимон відразу неможливо, а апельсин – цілком. Таким чином цей фрукт запобігає розвитку цинги, підвищує імунітет людини, уповільнює процес старіння.

Апельсин багатий і багатьма іншими вітамінами та амінокислотами. Наявність фолієвої кислоти робить його особливо корисним для вагітних жінок. На нормалізацію артеріального тиску і попередження розвитку гіпертонії впливає велика кількість в цьому фрукті кальцію і низьке – натрію (ідеальна пропорція мікроелементів), що також корисно для зубів і кісткової системи. Тому апельсин і його сік так корисний для дітей. Він сприяє розвитку їх організму і підвищує опірність інфекціям.

Сік рекомендується приймати при кору, туберкульозі, черевному тифі. Разом з медом – при інфаркті та ішемічної хвороби серця. Так що, вживаючи апельсини для схуднення, ви разом з тим оздоровляючі свій організм, набираєтесь енергії.

Вплив апельсинів на процес схуднення

Корисні властивості цього фрукта саме для процесу схуднення пояснюються його низькою калорійністю (70-90 калорій в одному плоді), здатністю викликати почуття насиченості навіть тоді, коли ви з’їсте один плід. Це відбувається через велику кількість клітковини, яка набухає в шлунку і створює враження повного насичення. Відчуття ситості може тривати протягом 4-х годин.

На думку італійських дослідників, для схуднення найбільш ефективні ті апельсини, які мають червоний колір. Це сицилійський сорт. У ході експерименту, проведеного на мишах, було встановлено, що ті гризуни, які пили сік червоних апельсинів, вага не набирали, на відміну від тих, хто пив сік помаранчевих і воду. Так вчені дійшли висновку, що сицилійські апельсини перешкоджають ожирінню.

Всім, хто бажає мати струнку фігуру, бути здоровим та енергійним, слід вживати апельсини для схуднення, для насичення організму корисними речовинами, вітамінами і мікроелементами. Їх можна їсти в сирому вигляді або використовувати при приготуванні різних страв (фруктових салатів, желе, компотів і т. д.).

Апельсинова дієта. завдяки корисним властивостям цього фрукта, набула популярності у всьому світі.

  • сицилійський апельсин похудання

Comments are closed!