Антиракова дієта доктора Ласкіна: відгуки – Woman’s Day

Антиракова дієта доктора Ласкіна: відгуки – Woman’s Day Дієта Ласкіна – чи допомагає вона при лікуванні раку?

Ласкін

Фото: Shutterstock

Дієта доктора Ласкіна є досить ефективною, незважаючи на всю її строгість. Процес, дотримуватися якому доведеться, щоб схуднути саме за цією методикою, досить складний,

але, тим не менш, його дуже часто використовують не тільки охочі схуднути, але й люди, хворі одним із страшних онкологічних захворювань – рак.

Виключити все далеке

Дивно, але в основі даної дієти лежить гречка. Сіль, цукор абсолютно не прийнятні, і вживати їх не можна. Також в раціоні має бути присутнім безліч овочів, бажано тільки в сирому вигляді, фрукти.

Консерви та консервовані продукти їсти не можна. Варене, смажене теж виключається. Всі вживаються жири повинні бути тільки рослинного походження. Шипшина, який дуже насичений вітамінами, настільки ж важливий у раціоні, як і гречка.

Крабове м’ясо їсти строго не можна

Отже, це превалюють продукти в раціоні хворого, дотримує дану дієту. Досить бідно і складно – можна помітити неозброєним оком, далеко не кожен буде готовий до такого стриманості. У цьому і криється вся суть дієти, тобто підходити до неї потрібно більш ніж усвідомлено, але і, звичайно, часто їй користуються онкохворі, які готові на все, лише б поліпшити свій стан. Як показує практика і відгуки пацієнтів, дієта Ласкіна дійсно продовжує їм життя.

Навіть хвороба відступає

Якщо спробувати відповісти на питання «А чому так відбувається?», то в першу чергу лікарі онкологи аргументують це наступним чином. У гречці і шипшині міститься дуже багато кверцетину, який в свою чергу уповільнює зростання ракових клітин, а так як ці два продукти входять в основу даної дієти, що вельми обумовлено.

Розглядаючи процедуру дієти, можна виділити 2 основних етапи.

1 етап. Його тривалість приблизно 1,5 місяця. Цей етап заснований на правильному раціоні, тобто кожен день потрібно дотримуватися певного режиму. На сніданок кашка шипшини, гречана каша, зелений чай або сік, можна родзинки. Обід і вечеря аналогічні сніданку. Можна включити фрукти, але тільки червоні або зелені, і тільки у свіжому вигляді. Рідини пити потрібно багато, мінімальний обсяг на добу – 2 літри, обов’язково пити теплу рідину за 30 хвилин до їжі.

2 етап. Тут вже раціон стає трохи різноманітніше. Етап триває близько 6 місяців. У меню додаються фрукти (особливо важливо їсти виноград з кісточками) горіхи. Можна в обід з’їдати сочевичний суп, а на вечерю малотушение овочі. Допускається вживання хліба з висівками на вечерю і обід.

Гречка починає чергуватися з вівсянкою або коричневим рисом, а також в малих дозах присутній м’ясо, риба. Рецепти приготування всіх страв, що включаються в раціон, дуже суворі, необхідно їх ретельно дотримуватися для досягнення ефективного результату. Фахівці завжди раді в цьому допомогти. Так, гречану кашу готувати потрібно з:

– 0,5 склянки гречки,

– 0,5 літра води,

– 1 столова ложка висівок,

– 2 столові ложки оливкової олії.

Гречку промити і залити гарячою водою. Варити не більше 15 хвилин, додати висівки. Накрити кришкою і томити 30 хвилин. Після чого додати масло.

Який би унікальною не була дієта, вона ніколи не замінить професійного медикаментозного лікування. Пам’ятайте, що дієта – лише спосіб допомогти в боротьбі з недугою

Comments are closed!

_0.31MB/0.01188 sec