Антицелюлітний масаж для схуднення. Боротьба з целюлітом в салоні краси в Єкатеринбурзі

Антицелюлітний масаж для схуднення. Боротьба з целюлітом в салоні краси в Єкатеринбурзі Задати питання або відправити повідомлення

антицелюлітний масаж

500 рублів

Ефективна боротьба з целюлітом.

За даними медиків, целюліт зустрічається у 80-90% жіночого

населення. Особливо це захворювання жирової клітковини властиво жінкам європейського типу. При збільшенні жирової тканини відбувається деформація шкіри і розрив колагенових волокон, шкіра втрачає пружність і більше не може стримувати відкладення жиру, з’являються горезвісні горбки. Такий ефект ще красномовно нарікають “апельсиновою кіркою”.

Погана екологія, порушення режимів харчування і сну, часті стреси, особливості будови шкіри, спадкові чинники, порушення обміну речовин і гормональні збої – ось основні причини появи целюліту. Варто відзначити, проблема з кожним роком молодшає: целюліт можна зустріти як у дорослих жінок, так і у молодих дівчат.

Що робити, якщо ви виявили у себе ці ненависні горбки? Ні, не потрібно ховатися від нього у вільному одязі, відмовлятися від красивих речей і з розладом спостерігати як з’являються все нові і нові відкладення. Потрібно почати змінювати себе! Для цього варто розібратися в механізмах формування целюліту і обзавестися дієвими методами і процедурами щодо позбавлення від “апельсинової кірки”.

Одним з основних і найбільш ефективних методів боротьби з целюлітом і профілактики даної косметичної проблеми по праву вважається масаж.

Антицелюлітний масаж як спосіб схуднення.

Антицелюлітний масаж – це сукупність таких прийомів впливу на тканини як тертя, натискання, тиск на проблемні ділянки, вібрації, які проводяться безпосередньо на поверхнях шкіри, уражених целюлітом і погладжування для нормалізації роботи лімфосістеми.

Основне завдання масажу при целюліті – запобігання застою в організмі, активація обміну речовин для запуску процесів харчування й оновлення клітин, мікромассаж для поліпшення капілярного кровообігу у верхніх шарах шкіри, прискорення дренажу тканин, руху лімфи і відтоку рідини для усунення набряків, виведення шкідливих речовин і шлаків, приведення в тонус м’язів.

Для посилення антицелюлітного ефекту від масажу застосовують різні масла і крему. Ефірні масла здатні швидко проникати в глибокі шари шкіри і надавати позитивні властивості залежно від компонентів таких косметичних засобів.

Ефективний масаж для схуднення

Такий масаж повинен цілеспрямовано діяти на проблемні зони: ноги, стегна, сідниці, талія, боки, живіт. Для максимального ефекту слід комбінувати декілька технік виконання масажу:

    Погладжування – з них починається і закінчується будь масаж. Такі рухи підготовлюють людини до більш інтенсивних впливів і нормалізують стан після процедури. Розтирання – виконується широко розставленими пальцями рук, щільно прилеглими до шкіри. Рухи як при доторканні, але більш інтенсивні, від верхлежащего до низлежащих зон. Це спосіб підвищити тонус шкіри і посилити метаболізм жирових клітин. Розігріваючий ефект дуже важливий при проведенні масажу для схуднення. Поплескування – чудова техніка для позбавлення від целюліту. При цьому токсини, які привели до його утворення як би “вихлопиваются” з жирової тканини, відбувається очищення організму. Натискання – призначені для активації лімфатичної системи. Поверхневі натискання потрібні для розм’якшення верхніх жирових відкладень. При глибокому натисканні, як при прессотерапии, дія йде на сполучну тканину, активується діяльність судин для утилізації жирів організмом.

Антицелюлітний масаж здатний підсилити ефект схуднення, особливо якщо він входить до складу комплексної терапії з використанням мезотерапевтичних препаратів. Комбінація процедур необхідна тим, хто вже давно страждає від целюліту. При перших ознаках (1-2 стадія) досить буває поверхневих процедур.

Ціна антицелюлітного масажу в нашому салоні в Єкатеринбурзі від 500 рублів.

У нашому салоні для Вашої краси:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00435 sec