Аніта Цой: «У 22 роки я важила більше 100 кілограм» | Фото Схудла Схуднення

Аніта Цой: «У 22 роки я важила більше 100 кілограм» | Фото Схудла Схуднення Аніта Цой: «У 22 роки я важила більше 100 кілограм»

В інтерв’ю Аніта розповідає секрети свого чергового схуднення . Свій успіх вона поясненням рясним кількістю роботи над новим альбомом і підготовкою

до великого сольного концерту. А саме, робота над новим кліпом: Аніту повинні були підвішувати на тросах, що вимагало від неї не тільки довгих тренувань, а й зниження ваги. Дівчині потрібно було скинути 10 кілограм.

І Аніта вирішила допомогти не тільки собі, а й своїм фанатам і друзям, за допомогою Twitter. Вона швидко знайшла однодумців, які вирішили худнути разом з нею. Вона щодня розповідала про свій розпорядок дня, що вона їсть і як вона готує страви. Худнути разом було набагато простіше, ніж поодинці. Аніта і її товариші по Twitterу, скинули до 10 кілограм.

Зірка розповідає, що вперше думки про дієту і схудненні прийшли їй в голову після народження сина в 1993 році. В юності Аніта вирішила залучати до себе увагу не фігурою, а заводним, бойовим характером.

Але під час і після пологів Аніта, дійсно, сильно поправилася, тому рішення було однозначним – худнути. Так, дійсно, важити в 22 роки 100 кілограм – це вже занадто! Попереду ще довге життя і зайва вага може нашкодити кар’єрі, та й особистого життя.

Чому вона стала худнути

Хочеться зауважити, що більшість дівчат, які вже вступили в шлюб, мають дитину, цілими днями змушені займатися домашнім господарством. При цьому багато хто забуває про найголовніше – приділяти увагу собі, щоб залишатися по-жіночому привабливою.

Деякі представниці прекрасної статі вважають, що у них в житті є все, чого вони домоглися своєю красою і розумом, тепер можна розслабиться. Є чоловік, є дитина, є свій осередок, ніби як, і турбуватися нема про що.

Але чоловік, навіть вступаючи в шлюб, не перестає любити очима. Ви гладшає, не стежите за собою, ходите постійно в домашньому халаті, із зібраними в пучок засаленими волоссям, навколо плити, а ваш чоловік тим часом починає задивлятися на інших дівчат, адже конкурентки не дрімають.

Так і сталося з Анітою. Вона стала помічати, що її чоловік став все частіше затримуватися на роботі, а на питання «Що ж трапилося?», Дівчина почула не зовсім те, що хочеться чути жінці. Тоді й було вирішено, що давно вже пора розірвати відносини.

Часто, опинившись перед дзеркалом, ми не задоволені своєю фігурою. Якщо в одязі «це» якось ще можна терпіти, то, знявши її, всі наші недоліки відкриваються найголовнішого людині-чоловікові. Зайва вага несе за собою безліч проблем – комплекси, невпевненість в собі, незадоволеність в сексі і т. д.

Як схудла Аніта Цой

На самому початку свого схуднення, Аніта придбала гель для схуднення . прогумовані панталони, під які і завдавала цей гель, і вібромасажер. Але всього цього виявилося недостатньо. Майбутня співачка вирішила зайнятися спортом – кінним троеборьем. Але так вийшло, що вона впала з коня і зламала хребет. Аніту посадили на сувору дієту. Тоді то вона й скинула свої перші 15 кілограм.

Після того, як її виписали з лікарні, вона принесла записи своїх пісень на студію звукозапису «Союз», на що їй спокійно відповіли: «Спочатку схудни, а потім приходьте». Аніта підійшла до цього з розумінням і тверезим розумом. Вона стала більш ретельно стежити за своїм харчуванням і вже незабаром їй вдалося підписати контракт, з умовою, що під час запису альбому дівчина скине зайву вагу.

На очі Аніті попалися «чарівні» тайські таблетки для схуднення, з ними вона втратила ще 10 кілограм, вона практично перестала їсти, але відчувала себе повною енергії. Але виявилося, що ці «чудо-таблетки» – найсильніше психотропний засіб, а після припинення їх застосування, вага знову повертається. Аніта досить скоро це дізналася, але тоді вона вже поступово перейшла на здорове харчування, вага повернувся, але, на щастя, тільки частково.

Хороший іглотерапевт допоміг їй відновити обмінні процеси в організмі. Аніта вживала менше солоного, стала їсти частіше, але дрібнішими порціями, в її раціон входило тепер більше овочів і фруктів. Але по святах Аніта не збирається відмовлятися від смачної, хоч і не сильно корисної їжі.

Таким чином, для співачки шлях до красивої фігури був звивистий і тернистий, але, правильно говорять, що для досягнення мети гарні всі засоби!

  • Як схудла Аніта Цой?
  • аніта луценко особисте життя
  • вага та ріст аніти луценко
  • фітнес з анітою луценко

Comments are closed!

_0.31MB/0.00564 sec