Ані Лорак: «Тіло потрібно плекати» | Зоряна дієта

Ані Лорак: «Тіло потрібно плекати» | Зоряна дієта Ані Лорак: «Тіло потрібно плекати»

вівторок, 8 січня 2013

Народна артистка України, фіналістка міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2008» співачка Ані Лорак розповіла Smachno. ua, чому їсть сало, на сцену

виходить зголоднілій і яку програму краси виконує щоранку

«Я взагалі-то люблю смачно поїсти, – розповідає Smachno. ua Кароліна. – Мої найулюбленіші – українська, італійська, грузинська і турецька кухні. Як на мене, то такого достатку смачних наїдків інших не знайти ».

Але те, що смачно – не завжди є добре, Ані теж не забуває. « Я – за здорове харчування, хоча самій не завжди вдається харчуватися правильно , – зізнається співачка. – Графік порою настільки щільний – виступи, зйомки, інтерв’ю, фотосесії – що іноді доводиться задовольнятися перекушуваннями. Але якщо в цьому авралі випадають вільні півгодини, я обов’язково заїду пообідати в ресторан.

Кароліна не сприймає напівфабрикатів і намагається вживати лише свіжі продукти. Найкорисніше, міркує вона, щойно зірване з грядки; те, що лежить більше доби, вже втратило свої корисні властивості. Тому свіжість продуктів – одне з її правил в їжі. Є й інші, які іноді все-таки доводиться порушувати. «На те вони і правила, – сміється Ані. – Нечасто, але, буває, ем і білий хліб, і жирну свинину, і солодку газовану воду п’ю, коли немає альтернативи. Якщо дуже хочеться морозива або десерту, то теж не відмовлюся від порції. Можу дозволити собі шматочок сала – свинячий жир корисний для зв’язок, але, звичайно, невеликий і, звичайно, не проти ночі. А ось на ніч намагаюся не їсти солоного і не пити води, щоб зранку не було набряків. І ніяких переїдань ! »

Кароліна згадує, як ще на початку своєї кар’єри помітила, що коли переїсть, їй потім важко співати на концертах. Тому взяла собі за правило: не їсти за 3 години до виступу. Якщо вже зовсім не під силу – перекушує салатом.

Є в міру – найкраще з усього, що ти можеш зробити для себе . впевнена Кароліна: «Коли людина спочатку їсть все підряд, а потім сідає на дієту і піддає організм дуже жорстокого випробуванню, то тут, вибачте, немає ні логіки, ні сенсу. Визнач свій ідеальний вагу і підтримуй його! А щоб позбутися зайвих кілограмів є досить таки простий, але ефективний спосіб: не їсти після 18.00 . Звичайно, ще потрібні заняття спортом, масажі, не обійтися і без косметики по догляду за собою. Але головна складова – команда свого організму: «Я худну!»

Ранкова програма краси від Ані Лорак

Краса тримається на трьох китах, впевнена Кароліна. Перший кит – повноцінний сон. Другий – позитив, без якого-небудь зусилля підуть нанівець. Третій – спорт або фізичні вправи. «Якщо для душі нам потрібна любов, спілкування з близькими, цікаві книги, хороша музика, то тілу необхідні фізичні навантаження», – говорить Кароліна.

Зі Smachno. ua вона поділилася своєю програмою вправ, які робить щоранку. Програма розрахована на 30-40 хвилин. Секрет краси в тому, що ці процедури необхідно виконувати щодня – лише тоді буде результат.

«1. Ледь прокинувшись, лежачи в ліжку, качаю прес: піднімаю ноги 20-30 разів.

2. Встаю і роблю нескладні вправи для голови, плечей і рук: повороти, нахили, згинання, розгинання і т. д. Щось на зразок зарядки, яку роблять на уроках фізкультури в школі.

3. віджиматися від підлоги 20 разів.

4. Роблю розтяжки для м’язів, зокрема розтягую м’язи ніг і сідаю на шпагат (до речі, цього мене навчила моя подруга Лілія Подкопаєва).

5. На завершення приймаю контрастний душ – він допомагає прокинутися і підбадьоритися. Іноді, перемикаючи воду з гарячою на холодну в душі, я навіть кричу. І це нормально – голос адже теж треба розбудити!

Ольга ЗАЙЦЕВА, Smachno. ua

  • як ані лорак качае прес

Comments are closed!

_0.31MB/0.00670 sec