Ананаса екстракт 40 табл. (Евалар) – для схуднення: продаж, ціна в Харкові. Соки від “Зелена аптека” – 4109257

Ананаса екстракт 40 табл. (Евалар) – для схуднення: продаж, ціна в Харкові. Соки від “Зелена аптека” – 4109257 Ананаса екстракт 40 табл. (Евалар) – для схуднення

Email:

[email protected] net

Зменшує апетит, запобігає утворення і накопичення жиру

в організмі. Рекомендується для осіб, контролюючих масу тіла.

Основна діюча речовина екстракту ананаса – бромелайн.

Чим корисний бромелайн? Надмірна вага найчастіше – не результат надмірного харчування (багато людей рясно їдять і не повніють), а результат порушення обміну речовин. До цього ведуть багато причини, і однією з них може бути недостатність секреції шлунком ферменту пепсину, що розщеплює білки. При цьому організм засвоює здебільшого лише вуглеводи, які легко перетворюються в жири.

Бромелайн володіє ферментативною активністю і розщеплює білки. Його прийом заповнює слабку протеолітичну активність шлункового соку. Білки, розщеплені до амінокислот, засвоюються організмом і беруть участь в обміні речовин. Потреба ж у засвоєнні вуглеводів при цьому знижується, а значить, і зменшується утворення жирів в організмі. Крім того, від амінокислотного сигналу ситості залежить гальмування апетиту. Цей механізм пояснює ефект нормалізації ваги, завдяки чому екстракт ананаса використовується як засіб для контролю ваги.

Крім того, бромелайн в комплексі з біологічно активними речовинами м’якоті ананаса стимулює секреторну і моторно-евакуаторну функції шлунково-кишкового тракту, звільняючи кишечник від зайвих калових мас і тим самим додатково зменшуючи загальну масу тіла.

Спосіб застосування Дорослим по 1 таблетці під час прийому їжі. Тривалість прийому – 4 тижні.

Бажано при цьому збагатити раціон харчування білками.

При слабкій ферментативної активності шлункового соку, тобто поганому травленні (бродіння, здуття, застійні явища) екстракт ананаса допускається приймати постійно, як рослинного засобу, що володіє ферментативною активністю.

Не рекомендовано Особам з індивідуальною непереносимістю компонентів, вагітним, годуючим груддю. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

  • екстракт ананаса евалар
  • препарати для схуднення зелена аптека

Comments are closed!

_0.31MB/0.00359 sec