Алое віра чи мінус 15 кг

Алое віра чи мінус 15 кг Алое віра чи мінус 15 кг

Спочатку в рубриці «Ефективні способи зниження ваги» я планувала розміщувати випробувані безпосередньо мною дієти, препарати і різні способи втрати ваги. Але після вчорашніх подій я вирішила відійди від цього правила і розповісти,

як на продукції Forever Living Products скинула вагу одна моя знайома російськомовна американка Катерина.

Вчора наша сім’я була запрошена на baby shower. В Америці існує звичай влаштовувати вечірку для майбутньої матері і святкувати народження майбутньої дитини. Не дивлячись на те, що це американська традиція, росіяни, що живуть в штатах із задоволенням підтримують цей звичай. Ну який російський відмовиться зайвий раз посвяткувати, попити, поїсти і просто попліткувати. Майбутню матусю саджають на почесне місце і всі запрошені підносять їй подарунки для майбутнього немовляти. Зазвичай це відзначають за 2-3 місяці до пологів. Де то я чула, що на такій вечірці чоловіків не буває, одні тільки жінки. Не знаю, на цій же вечірці чоловіків було предостатньо.

Алое віра для схуднення

З майбутньою матусею я не знайома (співробітниця моєї доньки), а от свекруха її Катерину, як з’ясувалося, прекрасно знаю. Нас познайомила рік тому моя сваха в одному з місцевих парків Діснея. Катерина росла і огрядна жінка у віці, з одутлим і червоним від спеки особою при нашій першій зустрічі здалася мені дуже не привабливою жінкою. Я дивлячись на спітніле і опухле обличчя, навіть пошкодувала її і подумала-ну за що Бог так покарав цю жінку. Сваха розповіла. що Катерина виростила одна сина без чоловіка і в її житті практично не було того самого жіночого щастя. Одна суцільна робота. Катерина ось уже 10 років оре в цьому парку прибиральницею.

Алое віра і сила дієти

І ось в самий розпал свята, коли вже за нашим російським звичаєм. було випито море горілки і з’їдені тонни шашлику, до мене підійшла струнка ефектна дама і, посміхнувшись, привіталася. Я давно її помітила серед розпаленілої натовпи російських емігрантів. Висока, витончена, стильно одягнена молода жінка років 35 однозначно виділялася серед цієї різношерстої маси людей. Від неї виходив якийсь своєрідний аромат. Ні не духів. Як би пояснити точніше-аромат чистоти. Ну знаєте який чистий запах в горах або біля великого водоспаду. Закрийте очі і уявіть, від жінки пахло саме так. Вона запитала як у мене справи і назвала мене по імені. Так, думаю, значить ми знайомі, чому не пам’ятаю. Потім вона сказала, що хоче познайомити мене зі своїм чоловіком і пішла за ним до басейну, в якому відмокала основна маса запрошених.

Через пару хвилин вона підвела до мене чоловіка років 55-58, американця, стрункого і підтягнутого. Ми познайомилися з ним і мило побалакали про молодій мамі, майбутньому дитинку і про самій вечірці. Коли чоловік пішов за напоями, його дружина запитала мене-“Ну як він тобі?” Я вирішила не показувати їй, що до цих пір не можу її пригадати і відповіла-“Дуже приємний. Але він начебто на багато старше тебе і за віком мало не в батьки годиться”. Жінка посміхнулася і сказала, що вона старша за свого чоловіка на 3 роки. У мене від цих слів відвисла щелепа. Жінка засміялася й пішла до басейну, куди покликав її чоловік.

Коротше мені набридла ця гра в «угадайку» і я знайшовши біля молодої матусі свою дочку запитала-“Ір, а хто ця жінка? Ти не знаєш, звідки вона мене знає”? Іра сказала-“Мам, ти че? Тут не так багато росіян і ти її не пам’ятаєш? Це ж Катерина. Пам’ятаєш ти познайомилася з нею в парку рік тому”. Добре, що поруч зі мною стояв стілець, на який я змогла приземлитися, а то впала б на підлогу.

Сила алое віра

І так це була Катерина. Я просто випала в ступор. Потім я стала спостерігати за нею, але подібності з тією Катериною і цієї я не знайшла. Як таке могло статися? Може пластика? Ну так, можна подумати, що особа зробили хірурги, а куди поділися плями на обличчі і набряклість, куди зник жир c тіла, чому так блищать волосся, з чого такі перлинні зуби і цей чарівний запах? Коротше я подумала, якщо я не дізнаюся, що перетворило жінку зі старої карги в молоду красуню, я просто лусну від цікавості і взагалі не зможу спокійно жити.

Сьорбнувши чергову стопку біленької я кинулася до Катерини. Я зізналася їй, що абсолютно її не впізнала і попросила розкрити таємницю її перевтілення. «Так ніякої в цьому таємниці немає» – з кокетством сказала Катерина і я почула її історію перевтілення.

Алое віра для краси тіла

Як то минулого літа сидячи вдома біля комп’ютера, Катерина випадково потрапила на форум відгуків про Forever Living Products. На форумі було багато різних коментарів про цю компанію, але в основному позитивні. Катерина вичитала, що дуже багато людей використовують продукти цієї фірми і досягають приголомшливих результатів-худнуть, молодіють і гарнішими. Те що потрібно. Вона вичитала, що основа компанії це продукти з Алое Віра і бджолиного пилку.

Алое має дивовижні очищує ефектом. Він очищає кишечник, чистить організм від шлаків і токсинів, очищає печінку, судини, кров, лімфу, суглоби. Бджолиний пилок містить комплекс речовин, які:

    регулюють обмінні процеси в організмі; знижують рівень холестерину і тріглецірідов; застосовують при хронічній втомі; регулюють роботу кишечника при запорах і проносах; застосовують при психічних і неврастенічних станах.

Пилок для стрункості

Застосування пилку знижує потребу в їжі на 15-20%, допомагаючи в зниженні ваги. Катерина довго розповідала мені про можливості цього продукту. Я не стану всього перераховувати, але я зрозуміла одне-цей продукт повністю змінив Катерину і її життя. «І що ти зробила далі?» – Запитала я. Катерина розповіла, що вона знайшла на цьому ж форумі адресу працівника компанії, списалася з нею і після деяких роздумів замовила через неї систему для ефективного зниження ваги, яка розрахована на 9 днів. Через ці 9 днів вага у неї став менше на 5 кг. а з обличчя зникли ці божевільні червоні плями пухирі. Після такого результату Катерина вирішила приєднатися до компанії, стати її безпосереднім працівником і купувати продукти з Алое Віра за нижчою ціною.

Процес пішов. Жінка почала змінюватися. Підсумок-мінус 15 кілограмів зайвої ваги і красивий здоровий зовнішній вигляд. І чому то чудесний запах тіла. Її близькі і не дуже близькі знайомі стали атакувати її і питати, що таке вона робить, що гарнішає не по днях, а по годинах.

Користуючись таким дуже зручним випадком, як реклама на своєму прикладі, Катерина стала рекламувати і продавати продукти Forever Living Products направо і наліво. У неї пішов бізнес. Вона стала заробляти відносно гарні гроші, принаймні більше ніж у парку. Вообщем Катерина звільнилася з парку і стала працювати на себе кохану. Дуже навіть успішно.

Алое віра дозволяє скинути мінімум 10 кг

Послухала я її цікаву історію і не довго думаючи, зробила собі замовлення, тим більше що вона обіцяла придбати мені 4 бутилька гелю з хорошою знижкою. Перевірю на собі цю панацею від багатьох нездужань і обов’язково напишу в цій рубриці позитивну або негативну рекламу Forever Living Products. Катерина пояснила мені, що пропив ці 4 бутилька мій організм очиститься, стілець нормалізується і зникне ненависна мені печія. А потім, якщо я звичайно побачу результат, то спробую скинути вагу. Думаю схуднути на 5 кг. мені не зашкодить. Так що перший крок зроблено. Теж хочу стати красунею. Худий красунею. Правда мене і такий люблять. Але я теж хочу полюбити себе ще більше. Тепер з нетерпінням чекаю своє замовлення.

Ось і кінець моєї історії «Алое віра чи мінус 10 кг». Так, забула написати. На моє запитання де вона знайшла собі такого чоловіка, Катерина сказала, що їхня компанія зрідка збирає своїх працівників у певному місті Америки, де вони проводять семінари, знайомляться і діляться досвідом. Саме там вона і познайомилася зі своїм чоловіком. Він у цій компанії працює багато років і домігся не поганих показників і хороших грошей. Як говорить Катерина-« у них любов з першого погляду. » Але це вже окрема тема.

ПОНРАВИЛОСЬ. ПОКАЖИ ДРУЗЬЯМ
  • Як скинути 15кг чоловікові

Comments are closed!

_0.32MB/0.00679 sec