Аллен Карр: «Легкий спосіб скинути вагу» (відгук) | Медичний портал Aspirin. by

Аллен Карр: «Легкий спосіб скинути вагу» (відгук) | Медичний портал Aspirin. by Аллен Карр: «Легкий спосіб скинути вагу» (відгук)

Ні, не подумайте, що я хочу прорекламувати книгу для прочитання. Просто хочу розповісти про книгу, яка легко промиває мізки і не обмежує

в харчуванні, як це роблять багато дієти. а пояснює, чому краще їсти те, а не це. А взагалі, після прочитання мені здалося, що книгу краще було б назвати «Як харчуватися правильно і здорово?». «Легкий спосіб скинути вагу» – це лише рекламна назва, щоб побільше заробити.

Прекрасна половина людства з дня на день скаржиться на свій зовнішній вигляд. Рідко зустрінеш жінку, яка мріє погладшати.

Ось і я задавалася таким питанням і бажанням схуднути. Довго тягнулися мої руки до цієї книги, але все ж переломний момент настав у пору нестерпною спеки, коли тільки й доводиться що ходити у відкритих топіках і короткій спідниці.

Про ефективність методу автора я знала не з чуток: мої родичі і знайомі з легкістю позбулися від нікотинової та алкогольної залежності.

Ну що, тепер і моя година позбутися залежності неправильно харчуватися. Так, так іменин неправильно харчуватися, не обмежуючи себе в їжі, щоб схуднути. Спосіб Аллена Карра пропонує придбати вага такої, який комфортний людині, тобто пропонує важити стільки, скільки потрібно.

Книга Аллена Карра – це книга порівнянь, які відкривають очі на багато продуктів харчування, на наші звички. Читаєш і начебто розумієш, що все це ти знаєш, і організм все це тобі говорив неодноразово. Але я його не слухав, а слухав традиції, уклад, рекламу.

Основні правила

    1. Не переїдайте. 2. Дорожи голодом. Не їж, якщо ти не голодний. 3. На сніданок фрукти і тільки фрукти. 4. Рекомендує задуматися про користь м’яса. 5. Рекомендує задуматися про користь молока. 6. Негативно відгукується про шоколад і цукрі, детально витлумачуючи свою точку зору. 7. Розповідає про режим. 8. Не будьте в полоні своїх рецепторів. Тобто не все те корисно, що смачно. 9. Втамовує голод корисною їжею, забудьте про марною. Уникайте інтенсивно оброблених продуктів. 10. Починайте діяти.

Книга «Легкий спосіб скинути вагу” насправді несе в собі величезний сенс, коли автор зачіпає не різні види дієт, а розбирає основні продукти і розповідає, корисні вони чи шкідливі. Пропонує зрозуміти, що людина – травоїдна істота, і він не призначений для м’ясної їжі. Водночас він не закликає повністю відмовлятися від всіх продуктів, які ми споживаємо, а рекомендує спочатку встановити сніданок з фруктів і невеликий ліміт шкідливих продуктів в раціоні.

Вживаючи на сніданок фрукти і тільки фрукти, організм сам почне потихеньку розуміти, що їсти. Відчуття легкості, яке отримує людина від фруктового сніданку, не порівняти ні з чим іншим. Також він не рекомендує змішувати фрукти з іншими компонентами їжі.

Важливо і те, що ні в якому разі не варто за один присід вживати і білки і вуглеводи. Наприклад, картопля з котлетою – не кращий варіант для організму. Варіант вуглеводи з вуглеводами – відмінна альтернатива традиційному блюду.

Звичайно, книгу треба читати від корки до корки, щоб вона подіяла.

Після прочитання худнути починають, може, і не всі, але те, що байдужим книга не залишила нікого – це незаперечний факт. Книга діє на всіх, ось тільки з різною швидкістю.

Comments are closed!