Аллен Карр: Легкий спосіб кинути курити. Завантажити книгу безкоштовно

Аллен Карр: Легкий спосіб кинути курити. Завантажити книгу безкоштовно Аллен Карр – Завантажити книги

Якщо Ви не бажаєте (або не маєте можливості) читати книгу онлайн на нашому сайті, або хочете мати книгу завжди з собою, Ви можете безкоштовно скачати книгу «Легкий спосіб кинути палити» та інші книги Аллана Карра по посиланнях, вказаних нижче.

Зверніть увагу, що Ви можете завантажити книгу Аллена Карра в найбільш зручному для Вас форматі. Всі книги доступні в следущих форматах:

для багатьох читалок електронних книг FB2 (читалка додається на нашому сайті),

і універсальний RTF .

Завантажити Аллен Карр “Легкий спосіб кинути палити”

Качаємо безкоштовно і швидко безцінне творіння Аллена Карра в першій версії: “Легкий спосіб кинути палити”.

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра – це викорінювання страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися із тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу: «Легкий спосіб кинути палити», «Єдиний спосіб назавжди кинути палити», «Легкий спосіб схуднути», «Як допомогти підліткові кинути курити» та інші.

Минулого висококваліфікований і досить успішний бухгалтер, Аллен Карр був запеклим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році після незліченних і безуспішних спроб кинути курити він нарешті не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як «Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, одержав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці яких допомагають курцям кинути палити і впоратися зі своєю залежністю.

Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах в багатьох країнах світу. Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, що кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги.

  • аллен карр легкий спосіб кинути палити
  • легкий спосіб кинути курити
  • книга як кинути палити
  • аллена карра легкий спосіб кинути палити
  • як кинути палити аллен карр
  • скачати книгу як кинути палити
  • книга як кинути курити
  • як кинути палити книга
  • книжка як кинути палити
  • легкий спосіб кинути палити

Comments are closed!