Аллен Карр: книга “Легкий спосіб скинути вагу” для схуднення, відгуки

Аллен Карр: книга “Легкий спосіб скинути вагу” для схуднення, відгуки “Легкий спосіб скинути вагу” Аллена Карра

Простий англійська бухгалтер Аллен Карр все життя боровся з власними слабкостями. Спочатку він переміг куріння і написав про це бестселер, потім дісталося випивки, і, нарешті, ми можемо прочитати «Легкий спосіб схуднути» Аллена Карра. Методика відмови від сигарет допомогла мільйонам людей, чи варто думати, що дієта Аллена Карра настільки ж ефективна? Кажуть, сам автор скинув близько 20 кілограмів зайвої ваги і позбувся захворювання шлунка та ризику інфаркту, правда, ця інформація виходить з самої книги «Легкий спосіб скинути вагу». Чи варто пробувати дієту Карра?

Легкий спосіб скинути вагу: дійсно легка їжа

Аллен Карр за традицією зводить всі причини зайвої ваги до психології сучасної людини і неправильного способу його життя. Отже, замість того, щоб збирати дари природи, і після поїдати смачну і свіжу їжу, а потім добу голодувати до наступної вилазки, людина просто йде в супермаркет. У результаті, він їсть набагато більше, ніж закладено природою. І цьому сприяють численні добавки, консерванти і підсилювачі смаку, якими, буквально кишить сучасна їжа.

Ален Карр впевнений, що відмовитися від згубних харчових звичок, а саме, від манери є ненатуральну їжу у великих кількостях, можна тільки в правильному стані розуму. Простіше кажучи, ви не повинні забороняти собі їсти ковбасу та м’ясо, ви повинні переконати себе, що є їх безглуздо, адже вони не смачні і малопоживних. Карр рекомендує нам придивитися до поведінки диких тварин у зоопарку або навіть по телевізору. Як тільки вони вгамовують голод, вони припиняють харчуватися. Саме це і варто робити людині, яка хоче схуднути. Вам всього-варто відмовитися від невмотивованих почуттям голоду перекусів і перейти на натуральну їжу.

Що ж потрібно їсти на дієті Карра? На думку Аллена, їсти стоїть виключно овочі, фрукти, необроблене зерно і горіхи. Причому, краще всього для схуднення саме сира, непріготовленного їжа. Отже, ви повинні стати травоїдним, зате ви зможете відмовитися від занудних підрахунків калорій, і не відвідувати фітнес-клуб. Відносно фізичного навантаження, Карр рекомендує її природні форми – ходьбу, наприклад. Отже, ви повинні стати суворим вегетаріанцем, відмовившись не тільки від м’яса і риби, а й від яєць і молочних продуктів. Втамовує голод цільними пророщених зернами, фруктами, овочами та горіхами, і ви схуднете.

Легкий спосіб скинути вагу: чи так все легко

Ален Карр ніяк не пояснює, чому ми повинні стати веганами і як це впливає на процес спалювання жиру. Він оперує емоційними образами. Так, замість того, щоб пояснити користь вегетаріанської дієти, він говорить, що якщо дати дитині яблуко і горобця, швидше за все, він з’їсть першою, і буде грати з останнім. Єдине не пов’язане з емоціями пояснення – м’ясо дає людині мало енергії, тому доцільно харчуватися овочами, злаками, горіхами та фруктами. Насправді, якщо за одиницю енергії прийняти одну калорію, м’ясо має середню калорійністю. Але чи означає це, що ми скинемо вагу, якщо приберемо м’ясо з раціону?

Так, схуднути на вегетаріанської дієти можна. Більше того, мільйони людей дотримуються її протягом усього життя, і не відчувають проблем зі здоров’ям. Проте чи є сенс спеціально ставати вегетаріанцем, якщо ви не хочете ним бути з морально-етичних міркувань? Насправді, за статистикою, люди, які різко змінюють режим харчування і харчові звички починають їсти не менше, а більше.

Це пов’язано з гормональним обміном людини. Коли ми з’їдаємо шматочок м’яса або порцію сиру, рівень цукру в крові підвищується незначно, ну а підшлункова залоза, в свою чергу, виробляє невелика кількість інсуліну. У результаті, ви не відчуваєте сильного почуття голоду, як тільки подіє інсулін. А сама білкова їжа знаходиться в шлунку більше двох годин, тому скромна її порція і насичує. Якщо ж ви з’їдаєте, наприклад, гроно винограду – рівень цукру буквально підскакує і практично падає, а ви через годину знову хочете їсти.

Більше того, дуже багато жителів нашої країни досі сприймають фрукти і овочі як «несерйозну» їжу, тому ви будете переїдати, але тільки овочами і фруктами. Природно, таку дієту супроводжуватимуть відчуття голоду. Крім того, можуть виникнути неприємні відчуття в кишечнику, здуття, розлад травлення.

Якщо ви вирішите стати вегетаріанцем, прочитавши Карра, незайвим буде додатково почитати і про збалансовану вегетаріанській дієті. Адже якщо їсти одні овочі та фрукти, ви, рано чи пізно, почнете втрачати м’язову масу через нестачу білка. А це загрожує зниженням швидкості обмінних процесів.

Спеціально для AzbukaDiet. ru – фітнес-тренер Олена Селіванова

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

  • аллен карр легкий спосіб скинути вагу
  • книга про схуднення
  • легкий спосіб скинути вагу
  • книжка алена кара як легко схуднути
  • які є способи похудіння
  • сода для похудіння
  • звукова книжка для похудання
  • книги про похудання
  • Ален Карр похудання
  • аллен карр зайва вага

Comments are closed!