Аквааеробіка / заняття аквааеробікою / спалювати жир / схуднення / схуднути / аквааеробіка для вагітних

Аквааеробіка / заняття аквааеробікою / спалювати жир / схуднення / схуднути / аквааеробіка для вагітних Аквааеробіка: що, як, навіщо? Що таке аквааеробіка?

Заняття аеробікою у воді отримали назву « аквааеробіки ». По суті,

аквааеробіка – це виконання будь-яких аеробних вправ в неглибокій воді, наприклад, в басейні.

Найпростіше і поширене вправа у воді – це плавання . Але для занять аквааеробікою не обов’язково вміти добре плавати, так як вони можуть проходити на невеликій глибині (зазвичай по пояс або по груди).

Зараз заняття аквааеробікою включають в себе багато цікавих технік, таких як ходьба, біг в басейні, стрибки. При цьому може застосовуватися і спеціальне екіпірування: водні гантелі, обважнювачі для збільшення опору води або коло (жилет) для поліпшення балансування на воді.

Переваги занять аквааеробікою

Головним перевагою аквааеробіки можна назвати те, що заняття аеробікою у воді більш прості і безпечні, ніж на суші. Вони не перевантажують кістки, суглоби і м’язи тіла, так як близько 90% ваги тіла утримується водою.

Люди, які регулярно займаються бігом або іншими вправами на суші, часто скаржаться на виникаючі проблеми з суглобами. Водні аеробні заняття допомагають уникнути цього.

Заняття аеробікою у воді також комфортніші, ніж на суші, тому що під час тренувань вода постійно охолоджує тіло. Для тих, хто ненавидить відчуття липкого пітного тіла, заняття аквааеробікою можуть стати хорошою альтернативою.

Аквааеробіка зміцнює тіло

Заняття аквааеробікою – це не просто плескання в воді. Вони допомагають спалювати жир і зміцнюють організм. Постійні заняття аквааеробікою відмінно підходять для новачків у фітнесі, які хочуть схуднути, стати сильнішими і гнучкими.

Вода щільніше повітря і створює в 12 разів більший опір. Постійні рухи у воді під час занять змушують воду переміщатися, створювати протидію, що робить вправи більш важкими. Однак, при цьому спалюється більше калорій і накачуються м’язи.

Аквааеробіка не обов’язково вимагає особливої??програми вправ. Деякі вправи звичайної аеробіки просто адаптуються для проведення їх у воді. Наприклад, ходьба або біг у воді дають більше навантаження на м’язи, ніж на суші. Під час стрибків у воді працюють всі м’язи тіла. Також можна застосовувати для занять у воді випади, удари, руху з кікбоксингу.

Аквааеробіка і схуднення

Для більшої віддачі на шляху до зниженню ваги при меншому вкладенні зусиль варто спробувати заняття аквааеробікою. Вони доступні людям, які не хочуть або не можуть займатися звичайною аеробікою. Аквааеробіка дає м’яку навантаження на тіло, що дозволяє займатися нею навіть людям з проблемами з суглобами і спиною. Вагітні жінки. люди, які легко перегріваються, які страждають ожирінням, бажаючі схуднути . можуть безпечно займатися аквааеробікою.

Заняття аеробікою у воді проводяться за тими ж принципами, що і на суші. Мета – підняти частоту пульсу і утримувати її на певному рівні принаймні 20 хвилин. Інструктори використовують музику і хореографію, як при заняттях аеробікою, також можна працювати з додатковим обладнанням, наприклад, утяжелителями.

Що входить в заняття аквааеробікою?

Звичайне заняття аквааеробікою продовжується 40-50 хвилин, включаючи розминку, розтяжки і охолодження.

Прості вправи у воді можуть включати:

    перше, розминку в басейні. Вона займає близько 10 хвилин. Біг, удари, ходьба, піднімання колін у воді допомагають добре розігрітися. Далі – заняття на розтяжку м’язів ніг і стегон – близько 8-10 хвилин. Їх можна комбінувати з різними видами стрибків. Наприкінці для охолодження проводять спокійні розтягуючі вправи ще 10 хвилин.

Що потрібно для занять аквааеробікою?

Найголовніше, зрозуміло, купальник або плавки. Крім того, можуть знадобитися спеціальна водна взуття, купальна шапочка, водні окуляри. Водна взуття підвищує стійкість у воді, шапочка – для того, щоб волосся не падали на обличчя і не заважали.

Для деяких занять аквааеробікою застосовують спеціальне обладнання (водні гантелі, обважнювачі, труби, обручі, пояси та ін.)

Аквааеробіка для вагітних

Помірна фізична активність під час вагітності не тільки корисна, а й необхідна, якщо немає індивідуальних протипоказань. Підтримати форму жінкам, які очікують додавання, допоможуть заняття аквааеробікою .

Під час занять у воді знімається навантаження з ніг і спини, що допомагає вагітній відчувати себе більш комфортно. Крім того, деякі дослідження показали, що заняття аквааеробікою під час вагітності допомагають більш легко перенести пологи і роблять їх менш болючими.

Вправи аквааеробіки спалюють зайвий жир і підтримують тонус організму, при цьому, на відміну від занять аеробікою, немає ризику впасти або травмуватися, що дуже небезпечно під час вагітності. < / p> Кілька порад для занять аквааеробікою під час вагітності:

    Перебуваючи у воді, ви все одно потієте, так що пляшка з водою завжди повинна бути під рукою. Желателен закритий купальник, добре підтримує груди і живіт, які при вагітності збільшуються і можуть заважати під час вправ. Чи не перенапружуйтеся, сповільнюйте темп вправ, якщо втомилися. При заняттях у відкритому басейні, обов’язково одягніть головний убір і використовуйте захисний крем від сонця, так як шкіра під час вагітності може стати більш чутливою. Для більшого ефекту займайтеся регулярно, по крайней мене 20 хвилин 3 рази на тиждень. Починайте повільно і збільшуйте навантаження поступово. Це не тільки більш комфортно, але і більш безпечно.

Ще за темою “ Фітнес під час вагітності ” читайте у статті Фітнес для вагітних.

Немає сумнівів, що аквааеробіка дає хороші результати. Знайдіть час для занять, підберіть відповідний комфортабельний гігієнічний басейн, і Ви скоро в цьому переконаєтеся!

На нашому сайті ви можете знайти відповідний басейн або фітнес клуб з басейном у вашому місті, де проводяться заняття з аквааеробіки.

  • що потрібно для занять аквааеробіки

Comments are closed!

_0.32MB/0.01157 sec