Аквааеробіка для схуднення – Як схуднути. Як швидко схуднути. Хочу схуднути. Жироспалювачі. Дієта. Схуднути за 10 днів

Аквааеробіка для схуднення – Як схуднути. Як швидко схуднути. Хочу схуднути. Жироспалювачі. Дієта. Схуднути за 10 днів Аквааеробіка для схуднення

Справлятися з масою жіночих проблем (у тому числі, з целюлітом і зайвою вагою) допоможе аквааеробіка для схуднення. Існує маса водних

програм, при виборі яких потрібно враховувати свої можливості і цілі.

Статистика показує, що записуватися на аквааеробіку для схуднення дівчата віддають перевагу в холодну пору року . коли так хочеться поплавати в теплій воді і згадати спекотне літо. Отже, саме час шукати найближчий басейн! Сьогодні за годину такої «розваги» можна ще й витратити приблизно 500 калорій. І способів для цього достатньо.

Так, особливою популярністю користується гума «вісімка», яка допомагає зрозуміти, як правильно вам рухатися у воді, як відчути свої м’язи. А це значно підвищує ефективність від тренувань. Якщо не користуватися цим винаходом, вчитися відчувати свої м’язи можна дуже довго.

Інструкторами створені і спеціальні чоботи, що створюють силове навантаження і одночасно допомагають виштовхувати тіло з води. При цьому зусилля розподіляються не тільки на ноги, а й на все тіло.

«новьем» вважаються і степ-платформи, які вимагають від вас додаткового утримання рівноваги. Цей вид занять поки не дуже популярний, так як на підводних степах можна зробити обмежену кількість вправ.

А ось водний бокс – заняття більш поширене. Дуже корисно, надівши на руки спеціальні рукавички, битися з уявним супротивником у вигляді води. Наносячи удар, ви долаєте сильне водне опір, що відмінно навантажує м’язи рук, корпусу і ніг. Чудово тренує цю вправу і вашу витривалість.

Взагалі в світі аквааеробіки для схуднення з кожним роком з’являється все більше ідей і вправ. Нерідко руху запозичуються з таких видів спорту, як футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика, водне поло. Але суть залишається та ж – всі вправи незмінно проводяться у воді. А це ніколи не набридає, адже разом з навантаженням ви отримуєте і задоволення.

Аквааеробіка: переваги

Тренуючись у воді, ми даємо навантаження не тільки м’язам, а й усім внутрішнім органам. Рухаючись в басейні, ви масажуєте своє тіло, покращуючи мікрофлору кишечника, роботу шлунку і всієї травної системи.

Аквааеробіка для схуднення, відгуки про яку завжди позитивні, допомагає налагодити роботу нирок. У той час як при всіх інших видах спорту робота нирок сповільнюється: кров приливає до м’язів. Це означає, що при роботі у воді обмін речовин прискорюється.

В ході занять аквафитнесом тренуються також і ваші зв’язки, вони стають еластичними і здоровими, що захищає вас від остеохондрозу і травм.

Корисно займатися у воді при варикозному розширенні вен, адже під час занять циркуляція крові поліпшується, а ударна навантаження, характерна для інших видів спорту, повністю відсутня. Заняття у воді сприяють гармонійному розвитку всіх м’язів.

Водне схуднення – це ще і відмінний спосіб схуднути швидше, ніж ваші подруги, які займаються «сухопутними» видами спорту. Після регулярних водних навантажень зайва вага йде саме з нижньої частини тіла: з живота, стегон, сідниць.

Займаючись аквааеробікою, ви ще й заощаджуєте свій час: заняття тривають 45-50 хвилин. При цьому весь цей час – це наполеглива робота над проблемними зонами без хвилини перепочинку. Але не лякайтеся: божевільної втоми ви не відчуєте, так як вода дивним чином згладжує тягар навантаження, і навіть при виконанні простих рухів у вас буде навантажено максимальну кількість м’язів.

Відмінний відпочинок після аквафитнеса – звичайне плавання. Воно замінить вам розтяжку і розслаблення.

Оптимальна кількість занять – 3-4 рази на тиждень. Якщо ви «втягнулися», не забувайте кожні півроку робити двотижневі перерви.

Аквааеробіка: вправи для схуднення

Отже, тепер можна вивчити, які пропонує аквааеробіка вправи для схуднення.

«Ядро». Вправа для тренування ніг, стегон і преса. Щоб виконати таку вправу, вам стане в нагоді спеціальна гумова палиця Нудл. Розташуйте її за спиною, схопитеся за її кінці руками, обернувши Нудл навколо спини вперед (як на крісло). Ноги зігніть в колінах, затримавшись в положенні на пару секунд, потім випрямити. Повторюйте 20 разів. «Драбина». Вправа прекрасно тренує м’язи преса, спини, рук, стегон. Щоб виконати його, вам знадобиться Нудл, а також сходи, що ведуть в басейн. Лягайте в воді на живіт, а ногами упирайтеся в одну із сходинок сходів. Руками схопитеся за Нудл (на ширині плечей) і випрямити їх перед собою. Тепер опускайте руки пропорційно тілу, натискаючи на гумову палицю і долаючи опір води. У такому положенні залишайтеся 30 секунд, потім повертайтеся у вихідну позицію. Повторюйте 10 разів. «Якір». Відмінне вправу від целюліту, тренує м’язи стегон, сідниць, преса. Візьміться за поручні сходів обома руками, а Нудл помістіть собі під живіт (ви повинні на ньому ніби лежати). Тепер, намагаючись тримати корпус нерухомо, опускайте ноги вниз – так, щоб з корпусом вони утворили прямий кут. Повертайтеся в початкове положення і повторіть 20 разів. «Присідання у воді». Тренуються м’язи преса, ніг, сідниць. Встаньте в басейні на глибині, де вода буде приблизно по груди. Ноги розставте в сторони. Перед собою візьміть Нудл на відстані 50 см. Ноги зігніть в колінах (при цьому голова зануриться у воду), а руки з нудли з силою опустіть вниз – до колін. Повільно випрямляйтеся, роблячи поворот в одну зі сторін. Руки слідують за тулубом. Потім поверніться у вихідну позицію, присядьте, піднімайтеся з поворотом в інший бік. Виконайте 20 разів. «Випади». Тренування рук, спини, сідниць, грудей, ніг. Встаньте там же, де і в попередній вправі. У руки візьміть Нудл і зігніть його у вигляді підкови. Тримайте перед собою приблизно на рівні грудей. Тепер з силою занурте його у воду, підніміть одну ногу і помістіть в підставу «підкови». Іншу ногу тримаєте прямій. Поверніться у вихідну позицію і зробіть вправу для іншої ноги. Повторіть 30 разів.

Ось і всі вправи, які ви для початку можете освоїти в басейні. Для цього вам потрібно всього лише придбати Нудл і правильно виконувати запропоновані варіанти тренувань. Цього цілком вистачить для того, щоб уже через місяць відчути себе більш стрункою, гнучкою і підтягнутою.

  • скільки потрібно займатись аквааеробікою щоб схуднути

Comments are closed!

_0.32MB/0.00998 sec