Аквааеробіка для схуднення: відгуки, вправи, результати

Аквааеробіка для схуднення: відгуки, вправи, результати Аквааеробіка для схуднення: програма тренувань, результати та відгуки

Терміном аквааеробіка називають виконання динамічних вправ у воді. Існує безліч комплексів, спрямованих на боротьбу із зайвою вагою, корекцію фігури в цілому та її певних зон. На думку тренерів, популярність методу обгрунтована: працювати над тілом у воді ефективніше, ніж «на березі». Причиною тому – закони фізики.

Особливості аквааеробіки

У воді наше тіло відчуває себе легким, розслабленим. При цьому кожен рух дається складніше: щільність води вище, ніж повітря. І для здійснення простого маха рукою потрібно задіяти більше енергії.

Заняття аквааеробікою можуть замінити аматорський фітнес, особливо якщо вам чужі силові тренажери. Робота в групі проходить під музику, нерідко нагадує активний танець. Перебуваючи по плечі у воді, мало хто відчуває сором з приводу недоліків фігури. А відсутність навичок плавання не має ніякого значення, адже глибина тут не дозволить «піти на дно».

Відомо, що фітнес у воді покращує емоційний стан. Не будемо міркувати про те, як вода змиває негативну енергетику, але от настрій покращує точно, нормалізує сон. Нерідко цей вид спорту рекомендують вагітним в якості щадить альтернативи фізичних навантажень.

Під час занять задіюються м’язи плечових суглобів, грудей і рук, забезпечується корекція сідниць і стегон. Нерідко в комплекс аквааеробіки включають ефективні вправи для преса. Щоб збільшити навантаження для більш активного тонізації м’язів, використовуються рукавички, аквапоясу, спеціальне взуття та гантелі. Завдяки їм опір води зростає і м’язи працюють активніше.

Показання та протипоказання аквааеробіки

Протипоказань практично немає. Виняток становлять гострий період ГРЗ, генітальний герпес і цистит.

Можна і потрібно вдаватися до аквааеробіки літнім людям, жінкам із зайвою вагою, який не дозволяє активні фізичні навантаження, хворим серцевими захворюваннями. Для них інструктор підбере щадний комплекс.

Якщо ж вас хвилює, чи можна схуднути, займаючись аквааеробікою, відповімо однозначно – можна. Місяць регулярних тренувань, поєднуваних з правильним харчуванням, забезпечить вам зниження ваги на 6 кілограм.

Вправи для схуднення

Перед початком занять виконайте розминку. Кілька разів підніміть руки на глибокому вдиху, покрутіть ними вперед-назад. Зробіть пару нахилів в сторони, підтягніться за піднятими руками на носочках. Хороше розігріваюче вправа – підскоки у воді на напівзігнутих ногах.

Після цього виконуйте основні вправи, аквааеробіка для схуднення пропонує кілька для самостійної роботи.

Корекція талії

Стоячи стуліть долоні на рівні сонячного сплетіння. Упріть лікті в живіт, кисті притисніть до грудей. Виконайте повороти всім корпусом вліво і вправо. Виконайте нахили назад і вперед.

Ваші руки повинні бути покриті водою, повороти і нахили слід виконати по 5 разів.

Корекція живота і стегон

Сядьте на підлогу басейну, вода повинна покривати груди. Упритесь руками ззаду. Зробіть махи ногами вгору, вниз. Зробіть перехресні махи прямими ногами – «ножиці». Повторіть 10 разів.

Корекція стегон

У воді по груди зігніть ноги в колінах, руки випрямити над головою. вистрибують з води, одночасно тягніться за руками. Зробіть 10 разів.

Корекція ніг

Стати по плечі у воді, ноги розставте на ширину стегон. Виконуйте стрибки, під час яких зводите ноги разом, і знову розводите при приземленні. Повторіть 10 разів.

Корекція преса і ніг

Стати по груди у воді. Бігайте на місці, високо піднімаючи коліна. Руками працюйте, як при звичайному бігу. Виконуйте 10 хвилин.

Корекція сідниць і стегон

Візьміться руками за поручні. Одну ногу заведіть назад, підніміть максимально високо, опустіть. Виконуйте по 10 разів з кожною ногою, тримайте спину рівною. Відгуки про акваеробіке для схуднення

Наскільки ефективний цей метод дозволяють судити відгуки на аквааеробіку для схуднення.

    Ірина: Мені сказали займатися 2 рази на тиждень. Мало не померла після першого. Ходжу вже місяць, мінус 3 кіло. Антоніна: 3 рази на тиждень і схуднете швидко. Піде целюліт, не впізнаєте себе через пару місяців. Христина: Без обжерливості і 3 рази на тиждень потрібно. Тоді результат буде. У мене за 2 місяці пішло 5 кг, але кажуть реально більше. Меліса: Взагалі від неї не худну. Гроші на вітер. Тетяна: Худнути допомагає дієта. Аквааеробіка ж потрібна, щоб м’язи підтягнути, зробити гарний силует. Я раджу тільки з дієтою в комплексі, це якщо потрібно вага скинути. А так, для задоволення позайматися теж корисно. Інга: Займалася тричі на тиждень, в інші дні була каланетика. Харчувалася, звичайно, без солодощів, в основному овочі і нежирне м’ясо. За 4 місяці пішло 17 кіло. Лана: Від однієї аквааеробіки толку не було, хоча займалася 4 рази на тиждень. Тренер порадила поєднати з тренажерами в залі. Тоді я побачила результат. Займаюся так: 30 хвилин на біговій доріжці, потім годину звичайної аеробіки і ще годину аквааеробіки. Ходжу тричі на тиждень після роботи.

Відео: аквааеробіка для схуднення вправи

  • ходжу на аеробіку і не худну
  • аквааеробіка похудати
  • наскільки можна схуднути займаючись аквааеробікою
  • чи можна схуднути від аквааеробіки
  • чи можна схуднути при аквааеробіці

Comments are closed!